´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Pytanie do moderatora

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1625 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82  Nast─Öpna strona
Pytanie do moderatora 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt gru 26, 2003 15:23 pm

Post Re: Pytanie do moderatora
Lord Mały napisał(a):
I tak sie nie dowiesz, szkoda pr─ůdu i klawiatury.

Lord miej litos─ç,co tu t┼éumaczy─ç.Od dawna wiadomo ┼╝e Chriss jest wyczulony na niecenzuralne wyrazy nawet je┼╝eli s─ů wykropkowane.Teraz zerknij pare post├│w do g├│ry i zobacz jak Strange znaj─ůc te zasady praktycznie poprosi┼é si─Ö o bana.

Nie ┼╝ebym to pochwala┼é,faktycznie przypomina to piaskownice, ale skoro s─ů takie twarde zasady to albo kto┼Ť si─Ö dostosowywuje albo wylatuje.

to jest jednak forum Chrissa, skoro chce mie─ç tylko czyst─ů,pi─Ökn─ů polszczyzne -jego prawo. Inna sprawa ┼╝e te zasady pewnie doprowadz─ů to forum to powolnego upadku.

N kwi 06, 2014 10:14 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt gru 26, 2003 11:34 am

Nie wiem po co silić się na kropkowanie wulgaryzmów (w internecie jest tyle zła).

Po za tym wchodz─ů tu dzieci :nie: .

N kwi 06, 2014 14:05 pm Zobacz profil

krzysiek napisał(a):
Teraz zerknij pare post├│w do g├│ry i zobacz jak Strange znaj─ůc te zasady praktycznie poprosi┼é si─Ö o bana.

Nazajutrz po strange'u inny u┼╝ytkownik w innym dziale te┼╝ wykropkowa┼é wulgaryzm. I ani za to nie polecia┼é, ani nie dosta┼é bana. To nie w tym rzecz, ┼╝e kto┼Ť u┼╝yje wulgaryzmu, gdy┼╝ to nie t┼éumaczy usuni─Öcia konta mareckiego lub MARIUS'a :|

Mogę prosić o usunięcie mojego konta z forum? Postanowiłem definitywnie wrócić na ziemię :wink:

N kwi 06, 2014 17:34 pm

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt sty 18, 2011 23:25 pm

Czyli jak zrobi─Ö takie kropki: "abstra(...)─ůc", to koniec ze mn─ů??
Czy jedynie tylna cz─Ö┼Ť─ç cia┼éa dzia┼éa na t─ů osob─Ö, kt├│ra Was banuje?

N kwi 06, 2014 19:49 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür cze 20, 2012 15:03 pm

Ale┼╝ tu si─Ö zrobi┼éo g┼éucho, pusto, cicho i tak... smutno. Nie do┼Ť─ç, ┼╝e trasa si─Ö sko┼äczy┼éa, to jeszcze to.
Mo┼╝e to i forum Chrissa, ale co z tego? Nied┼éugo mu to forum nie b─Ödzie do niczego potrzebne, bo wywala st─ůd najwi─Öksze gadu┼éy. Ja si─Ö do nich nie zaliczam, ale lubi┼éam tu zagl─ůda─ç, ┼╝eby poczyta─ç chocia┼╝by - a teraz ju┼╝ nawet po to nie zagl─ůdam, bo jest jak jest. "W┼éa┼Ťciciel" forum sam sobie strzela w stopy, bo mu to forum umrze zwyczajnie. Czy by┼éo tu jakie┼Ť Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, czy go nie by┼éo - wsz─Ödzie tak jest, nie tylko tu, ┼╝e najwi─Öksz─ů si┼é─Ö forum stanowi─ů osoby najd┼éu┼╝ej zarejestrowane i najwi─Öcej si─Ö udzielaj─ůce. Bo im zale┼╝y. A czy teraz zale┼╝y komukolwiek?
I nie wierz─Ö, ┼╝e chodzi o te wykropkowane przekle┼ästwa. To s─ů ewidentnie jakie┼Ť s┼éabo zakamuflowane wycieczki osobiste. Niez┼éy m┼éyn og├│lnie.

N kwi 06, 2014 23:54 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz sty 31, 2013 15:37 pm

nancy boy napisał(a):
Topiki o płycie i trasie powędrowały do Dyskografii i W trasie. Tak się dzieje po zakończeniu każdej "ery" co 4 lata.

To odpowied┼║ modera, o usuni─Öciu tematu DELTA MACHINE. Og├│lnie b. dzi─Ökuje oczywi┼Ťcie za t─Ö odpowied┼║, to rzecz wr─Öcz niebywa┼éa na tym forum. Mam jednak pytanie. "Zako┼äczenie ery co 4 lata". Na jakiej podstawie na TYM forum, kto┼Ť robi zako┼äczenie jakiej┼Ť ery? DELTA istnieje troch─Ö ponad rok, a kto┼Ť m├│wi o zako┼äczeniu jakiej┼Ť ery? Mo┼╝e kto┼Ť sobie co┼Ť ubzdura┼é, maj─ůc w nosie prawdziwe normy czasowe? :roll:

Pn kwi 07, 2014 18:04 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lip 10, 2003 0:19 am

Temat Delty nie został usunięty. Napisałem przecież, że topiki zostały przeniesione w odpowiednie miejsca, do Dyskografii i do W trasie.
Kto decyduje kiedy ko┼äczy si─Ö era? Depeche Mode. Zako┼äczyli tras─Ö koncertow─ů i zako┼äczy┼éa si─Ö era Delty.

Pn kwi 07, 2014 19:16 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz sty 31, 2013 15:37 pm

Sam sobie Nancy Boy przeczysz. Je┼╝eli ten temat nie zosta┼é usuni─Öty, to dlaczego zosta┼éy usuni─Öte posty u┼╝ytkownik├│w takich jak ja, pisz─ůcych w tym temacie? Czy to takie trudne do zrozumienia? Czy to takie trudne do wyt┼éumaczenia? Bo wg Ciebie wszystko jest tak jak by┼éo, a ponad 130 post├│w mi wyparowa┼éo - przy moim nicku. Je┼╝eli nie zosta┼éy usuni─Öte, mia┼ébym teraz co┼Ť ko┼éo 465 post├│w, nie 332... W innych nickach tak samo pisz─ůcych w temacie Delta Machine? Prosz─Ö - wyt┼éumacz to. Je┼╝eli jest tak samo, dlaczego jest inaczej? :wink:
A tak poza tym,pozdro dla Ciebie og├│lnie, bo jeste┼Ť jedyny z tej strony, kt├│ry ma jak─ů┼Ť zdolno┼Ť─ç honorow─ů ze strony kierowniczej tej strony ostatnio... :beer:

Pn kwi 07, 2014 19:50 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Przenosiny Delty wi─ůza┼éy si─Ö z porz─ůdkowaniem, cz─Ö┼Ť─ç temat├│w, kt├│re by┼éy ju┼╝ zamkni─Öte czy martwe i nieaktualne polecia┼éo w og├│le. Zosta┼éy wszystkie tematy po┼Ťwi─Öcone ka┼╝demu koncertowi, ka┼╝demu utworowi z p┼éyty i wi─Ökszo┼Ť─ç og├│lnych.

PS. Odpowiadam na wszystkie pytania, na kt├│re mog─Ö i kt├│re mnie dotycz─ů ;)

Pn kwi 07, 2014 20:07 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): N lip 17, 2005 15:15 pm

Sorki, ale jako admina pytania o zbanowanych u┼╝ytkownik├│w te┼╝ Ci─Ö dotycz─ů. Nikogo nie obchodzi czyja to decyzja (bo i tak wszyscy wiedz─ů), ale jako administracja jeste┼Ťcie jednym organizmem. I od organizmu ludzie oczekuj─ů prawdy.

Pn kwi 07, 2014 21:28 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lut 17, 2005 10:24 am

sorry, ale zdrowy organizm ┼╝yje i dzia┼éa. Dopiero chory zastanawia si─Ö nad sob─ů.

:wink:

Pn kwi 07, 2014 21:36 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N wrz 24, 2006 13:43 pm

prawda jest taka, ┼╝e przysz┼éo le┼Ťne licho i przymuli┼éo neta, reszta to reakcja ┼éa┼äcuchowa i brak silnej woli. ;-)

Pn kwi 07, 2014 21:53 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Lord, nie banowa┼éem nikogo, nikt ze mn─ů nie uzgadnia┼é ban├│w wi─Öc nic o banach nie napisz─Ö bo co?

Pn kwi 07, 2014 21:58 pm Zobacz profil WWW

Ale wiedz─Ö chyba jak─ů┼Ť na temat powod├│w masz ? Czy te┼╝ nie dost─ůpi┼ée┼Ť zaszczytu wtajemniczenia ?

Pn kwi 07, 2014 22:00 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Nie wiem i nie rozumiem dlaczego zosta┼é wywalony Marius, domy┼Ťlam si─Ö, ┼╝e po powrocie z tymczasowego napisa┼é par─Ö rzeczy, kt├│re wkurzy┼éy chrissa. Co do Strange'a i Mareckiego nie mam poj─Öcia.

Pn kwi 07, 2014 22:04 pm Zobacz profil WWW

Cudnie.

Pn kwi 07, 2014 22:07 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt sty 18, 2011 23:25 pm

A nie czujesz si─Ö, hmm, niezr─Öcznie, b─Öd─ůc administratorem forum i nie umiej─ůc odpowiedzie─ç (naliczy┼éem bodaj 17 Twoich nie wiem, nie umiem powiedzie─ç, nie mam poj─Öcia) na proste pytania u┼╝ytkownik├│w dotycz─ůce administrowania forum?

Pn kwi 07, 2014 22:19 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Czuj─Ö si─Ö.

Pn kwi 07, 2014 22:20 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 09, 2003 17:36 pm

My naprawdę nie mamy wpływu na pewne decyzje i nie znamy odpowiedzi na niektóre pytania. I wierzcie, że nie czujemy się z tym komfortowo :?

Wt kwi 08, 2014 2:05 am Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt kwi 28, 2006 10:24 am

Wygl─ůda to tak, jakby┼Ťcie byli na dobrej pensji u w┼éa┼Ťciciela forum. Skoro si─Ö nie zgadzacie, to chyba czas z┼éo┼╝y─ç logi mod├│w...chyba ┼╝e to zale┼╝no┼Ť─ç na zasadzie Toadie - Ksi─ů┼╝e Igthorn.

Wt kwi 08, 2014 8:20 am Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1625 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: