Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2020 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 101  Następna strona
Queen 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Queen
Dzięki :) Tak bym tego nie określił. :wink: Gdyby było więcej chętnych tak jak kiedyś, to zamieszczałbym więcej newsów. Odnośnie Budapesztu w TV, to walnęli takie byki że aż głowa boli :? Największy koncert Queen w historii(nie!) i pierwszy koncert zachodniej grupy rockowej za żelazną kurtyną(też nie!). Pozdrawiam Ciebie :beer:


Pn lis 09, 2015 10:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Queen
Kolejne info o długo oczekiwanej biografii Freddiego:

http://www.filmweb.pl/news/Show+Will+Go ... %22-114525

Brad Pitt? Ciekawe jako kto :roll:


Cz lis 19, 2015 10:31 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: Queen
FM napisał(a):
Dzięki :) Tak bym tego nie określił. :wink: Gdyby było więcej chętnych tak jak kiedyś, to zamieszczałbym więcej newsów. Odnośnie Budapesztu w TV, to walnęli takie byki że aż głowa boli :? Największy koncert Queen w historii(nie!) i pierwszy koncert zachodniej grupy rockowej za żelazną kurtyną(też nie!). Pozdrawiam Ciebie :beer:


A ja juz myslałem ze tylko mnie cos nie gra z tym info,a pozatym koncert zacny ogladałem :)


Pt lis 20, 2015 0:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Queen
Cieszę się, że pomogłem wyjaśnić co nieco :wink: Koncert zacny, owszem. Ale jest wiele lepszych :8): Pozdrawiam!


Pt lis 20, 2015 10:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Queen
Obrazek


Wt lis 24, 2015 10:21 am Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: Queen
Sundance channel (mam coś takiego w upc) chwila obecna: Queen: Days of Our Lives - dokment z 2011 r. - pewnie będą kilka razy powtarzać.


N lis 29, 2015 15:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Queen
Link do wydarzenia, jakim były seanse w olsztyńskim Planetarium w miniony weekend.

https://www.facebook.com/media/set/?set ... &__tn__=*s


Cz gru 03, 2015 10:46 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Queen
http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czy ... iecim.html


Cz sty 21, 2016 13:30 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Queen
Cudowny news nie ma co :? Ech....

Dla chętnych mam inny-po raz kolejny Montreal w Multikinie :arrow: https://multikino.pl/pl/wydarzenia/konc ... k-montreal


Pt sty 22, 2016 10:31 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Queen
Zwiastun Hammersmith 75 pod swojską nazwą :wink:

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... dCzlD9MnIk

25 lat temu ukazała się jedna z najlepszych i najważniejszych płyt w historii. Jak się miało okazać, pożegnanie Freddiego. Tak jak niedawno David Bowie, tak samo On chyba nie mógł odejść, nie nagrywając tak cudownego albumu. A przecież nie wiedział ile czasu mu zostało...tak jak koledzy z zespołu. Tym bardziej należy docenić to co przynosi ta płyta. Więcej poniżej:

http://www.queen.one.pl/innuendo/


Cz lut 04, 2016 10:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Queen
A Night In Bohemia w Multikinie:

https://multikino.pl/pl/wydarzenia/konc ... in-bohemia


Pn lut 29, 2016 10:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 21, 2005 19:35 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Mielec
 
Post Re: Queen
Świetna wiadomość! :beer: Może Rainbow kiedyś też trafi do Multikina. ;) A wybierasz się może eFeM-ie na Brana May'a teraz do Krakowa? :)


Pn lut 29, 2016 23:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Queen
No. I nie miałem nawet zamiaru. Rainbow gdyby mieli puścić, to już by puścili w 2014 roku. Ale jest przynajmniej Hammersmith i można się cieszyć. :)


Wt mar 01, 2016 10:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 28, 2013 18:53 pm
Posty: 170
 
Post Re: Queen
Bileciki zakupione. 24 marca melduje sie w kinie! :)


Pn mar 07, 2016 11:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Queen
O, czyżby kolejna fanka? :D Mam nadzieję, że seansik będzie udany! :) Pozdro dla Ciebie! :beer:


Wt mar 08, 2016 10:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 28, 2013 18:53 pm
Posty: 170
 
Post Re: Queen
Owszem, owszem, fanka! :) To czekamy na wielki dzien, a potem dzielimy sie wrazeniami! Rowniez pozdrawiam! :beer:


Wt mar 08, 2016 10:39 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Queen
Wypowiedź Sachy Cohena o tym, dlaczego zrezygnował z roli Freddiego w filmowej biografii.

Cytuj:
Filmowa opowieść o zespole Queen powstaje od kilku lat. Komik Sacha Baron Cohen rzeczywiście był zaangażowany w tę produkcję, podpisał nawet umowę. Mimo to Ali G vel Borat w 2013 roku odszedł z planu. Dlaczego, choć początkowo był bardzo zainteresowany, zrezygnował? Wyjaśnił to niedawno w programie Howarda Sterna.

Opowieść o Freddiem Mercurym jest niesamowita. Ten facet był szalony, jego styl życia był ekstremalny. To opowieść o… małych ludziach chodzących na imprezie z talerzami kokainy na głowie.

Na pierwszym spotkaniu z twórcami filmu szybko okazało się, że żyjący muzycy Queen widzą go zupełnie inaczej, niekoniecznie jako biografię Freddiego Mercury’ego.

Jeden z nich – nie powiem kto – powiedział: „To wspaniały film, ponieważ niesamowite rzeczy dzieją się w połowie”. A ja na to: „Co się dzieje w połowie filmu?”. „Freddie umiera”.

Początkowo Sacha Baron Cohen myślał, że będzie to tylko jakaś migawka – zapowiedź tragedii, która miała miejsce 24 listopada 1991 roku, lecz muzyk szybko mu wyjaśnił:

„Wiesz, ludzie zobaczą, jak zespół kroczy od sukcesu do sukcesu”. Odpowiedziałem, że nikt nie będzie chciał oglądać filmu, w którym główny bohater umiera na AIDS, a potem zespół gra dalej.

Prowadzący audycję sarkastycznie dodał:

Nie sądzisz, że film, gdzie w ostatniej scenie Adam Lambert dołącza do zespołu, będzie wspaniały? To znaczy, czyż nie jest to dramatyczne?

I tak film powstaje bez Cohena. Freddiego Mercury’ego zagra Ben Whishaw.


Pogrubiony tekst mnie rozwalił :shock: :lol: :lol: :lol: :arrow: :? Teraz nie dziwię się, dlaczego zrezygnował. Niemal każdy chyba by tak postąpił.


Cz mar 10, 2016 10:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 28, 2013 18:53 pm
Posty: 170
 
Post Re: Queen
Sacha Baron Cohen calkiem by pasowal na Freddiego. Natomiast Ben Whishaw juz jakos mniej mi sie widzi. Ciekawe kto zagra Adama Lamberta... :D

W ogole sama nie wiem, czego oczekiwac po tym filmie, kiedy w artykule czytam cos takiego: "Osoba z obozu produkcji filmu stwierdziła jakiś czas temu, że muzykom Queen zależy, "żeby do kina na ten film poszły rodziny z dziećmi". Hm... :roll:


Cz mar 10, 2016 15:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Queen
Taa...bo teraz taka moda, żeby dzieciaki chodziły do kin. Nie robi się już filmów dla dorosłej publiczności, z ograniczeniami...bo po co? Przecież można zarobić konkretnie. A to że wiele tematów nie nadaje się do oglądania przez małe osóbki, wielu nie obchodzi. Ostatni przykład to Deadpool-film z kategorią R(dla dorosłych) a w salach pełno małolatów. Tylko się zastanawiać, gdzie są rodzice? I czy wiedzą, na jakie filmy zabierają swoje pociechy? Albo niekiedy chodzą same! Obsługa nie może nic zrobić, co najwyżej zasugerować coś. I potem się dziwić, że maluchy biegają do toalety celem zwymiotowania :roll: Lub zasłaniają oczy przy ostrzejszych scenach...a tatusiowie i mamusie mają to gdzieś. Doskonale przecież wiemy, jaki był Fred. Poza sceną skromny, nieśmiały, cichy...ale potrafił też imprezować. Nie trzeba wdawać się w szczegóły. Oczywistym zatem jest fakt, że ten film nie powinien być skierowany do najmłodszej widowni. No ale co tam....wyniki i kasa! :brawo: :?

Odnośnie filmu jeszcze, to jeśli tak będzie wyglądał scenariusz, to nie wiem czy się wybiorę. Śmierć Fredka już w połowie....a potem wszystko to, co się działo i dzieje potem. Nie, dziękuję. Zakończenie powinno być oczywiste. Z końcem życia Freddiego kończy się Jego biografia, a zatem i film.


Pt mar 11, 2016 10:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 28, 2013 18:53 pm
Posty: 170
 
Post Re: Queen
Zgadzam sie w stu procentach! Jedyny Queen jaki mnie interesuje to Queen z Freddiem. Wszystko co bylo potem juz do mnie nie trafia. Dlatego moja obecnosc w kinie na tym filmie rowniez stoi pod znakiem zapytania. Troche szkoda kasy na film, ktory bedzie ciekawy tylko do polowy... A po tej polowie dylemat, co lepiej zrobic: wyjsc czy jednak czekac na wspaniale, dramatyczne zakonczenie z Adamem Lambertem w roli glownej? :|


Pt mar 11, 2016 10:49 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2020 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team