Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 43  Następna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
CureMar napisał(a):
Jeszcze bardziej popowo :shock: ??? Przecież 3/4 tej płyty to dyskotekowa łupanka; wystarczy wyłączyć wokal Neil'a i mamy "dzieła" ze stajni jakiegoś Davida Guetty czy innego Pitbulla.

Poczytaj sam siebie, mój tekst, i tekst od PSB dostępny dla chcącego coś zobaczyć, w temacie następnej płyty od PSB...
Np. niektórzy "wtajemniczeni" wiedzą iż na następnym albumie PSB będzie prawdopodobnie np. gitara od pewnego Marra i będzie to album bardziej popowy... :wink:
I to będzie prawdopodobnie album wyprodukowany również przez SP( wszystko może się zdarzyć, ale trylogia PSB & SP ma być).
A z nowymi albumami The Cure jakoś tak cienko :wink:


Śr kwi 13, 2016 14:17 pm Zobacz profil
 
Post Re: Pet Shop Boys
Nie podejrzewałem fanów DM że mogą słuchać takie coś. Żadnego kawałka nie odsluchalem do końca. :shock: :shock:


Cz kwi 14, 2016 14:36 pm

Dołączył(a): Pn cze 16, 2014 8:52 am
Posty: 26
 
Post Re: Pet Shop Boys
barrel, powiedz mi kogo ty chciałeś obrazić co? no pytam się człowieku dumny ty jesteś z siebie? zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażać tych co na to zasłużyli ale fanów DM którzy są równocześnie fanami PSB, co zrobiliśmy żeby sobie na to zasłużyć? myślisz sobie że możesz kogoś wyśmiać bo tak ci się podoba? nie wiem w jakiej ty się wychowałeś rodzinie ale chyba ty nie rozumiesz co to jest bycie fanem dobrej muzyki. jeśli myślisz że jesteś wspaniały to jesteś zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa, nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale słuchacie bezideowych klonów DM w rodzaju And One i De/Vision, a czepiacie się zespołu który ma podobne zasługi w muzyce jak DM. ja się pytam kto powinien za to odpowiedzieć bo chyba widać że płyt PSB nie znasz! weź no powiedz kim ty jesteś żeby z PSB i ich fanów sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo nas obrażać? pomyślałeś w ogóle nad tym? nie wiem idź może do kościoła bo widać już dawno szatan jest w tobie człowieku, nie lubisz PSB to chociaż siedź cicho i nie obrażaj innych ludzi!!! kończę bo naprawdę na takich ignorantów szkoda ryja strzępić!!!


Pt kwi 15, 2016 10:07 am Zobacz profil
 
Post Re: Pet Shop Boys
Z tego co widzę to Ty po mnie pojechales.
Ja Tylko napisałem że nie podejrzewałem o to fanów DM.
Przeczytałem wasze recenzje i pomyślałem ze przesłucham płytę.
Niestety nie dałem rady.
Sluchanie tego sprawiało mi Ból do którego (nie)przywykłem, wiec
jeśli miałbym do wyboru słuchać PSB lub nic wolałbym Rozkoszować się ciszą.
Do kościoła nie uczęszczam, nie czuje takiej potrzeby co nie znaczy ze czasem się nie pomodlę.
Wypowiadasz się na temat mojej rodziny a nawet nie wiesz czy ja jeszcze mam.
"Klonow" DM nie słucham. Nie ma zespołu który może się zbliżyć jakością do DM
POZDR.


Pt kwi 15, 2016 10:41 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Pet Shop Boys
Wg mnie tu nie chodziło o krytykę zespołu jako takiego a ich ostatniej płyty. Płyty, która, w mojej ocenie, jest bardzo odległa od chlubnych dokonań z przeszłości Neila i Chrisa. A już pisanie, że jakikolwiek utwór na tej płycie to 10/10, to dla mnie jakaś paranoja, bo jak w takim razie ocenić "Opportunities", "Love Comes Quickly", "King's Cross" czy "This Must Be the Place....", które stoją 3 ligi wyżej od czegokolwiek z ostatniej płyty?
depesbe napisał(a):
niektórzy "wtajemniczeni" wiedzą iż na następnym albumie PSB będzie prawdopodobnie np. gitara od pewnego Marra i będzie to album bardziej popowy...
Co ma jedno do drugiego?
depesbe napisał(a):
A z nowymi albumami The Cure jakoś tak cienko
A co to ma do PSB i oceny ich płyty?


Pt kwi 15, 2016 10:47 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
CureMar - wszystko ma dużo do każdego wpisu, jak chcesz go odpowiednio zrozumieć, bez zbytniego napinania się... Np. chciałbym porównać nową płytę The Cure, do nowej płyty Pet Shop Boys. Od 2008 roku(ostatni album The Cure) PSB wydali 4 płyty studyjne od 2009 i szykuje się 5 album za rok(?)...
Jakby nie było, cenię takich jak Ty użytkowników tego forum bardzo...
Pozdrawiam. :beer:


Pt kwi 15, 2016 15:17 pm Zobacz profil
 
Post Re: Pet Shop Boys
CureMar napisał(a):
Wg mnie tu nie chodziło o krytykę zespołu jako takiego a ich ostatniej płyty. Płyty, która, w mojej ocenie, jest bardzo odległa od chlubnych dokonań z przeszłości Neila i Chrisa. A już pisanie, że jakikolwiek utwór na tej płycie to 10/10, to dla mnie jakaś paranoja, bo jak w takim razie ocenić "Opportunities", "Love Comes Quickly", "King's Cross" czy "This Must Be the Place....", które stoją 3 ligi wyżej od czegokolwiek z ostatniej płyty?


Szanowny Panie kolego. Ocenianie tej płyty tyczy się również mojej osobie, także to jest tylko ocena samej płyty :) gdybym miał oceniać utwory z całej dyskografii PSB od A do Z to te kawałki z albumu SUPER wcześniej przeze mnie podane przykładowo przy - In The Night, Paninaro, Always On My Mind i pozostałe stare mocne nuty to utwory z nowej płyty miałyby słabsze noty przy tych ;)


Pt kwi 15, 2016 15:54 pm
 
Post Re: Pet Shop Boys
Idąc twoim tokiem myślenia to np. Oceniam album exciter i moja ocena za utwór shine to 10/10 czyli jest idealna. Ale już w całej dyskografii ma ocenę 6/10 bo są bardziej idealne utwory niż shine. ??? :o


Pt kwi 15, 2016 18:14 pm

Dołączył(a): Pn cze 16, 2014 8:52 am
Posty: 26
 
Post Re: Pet Shop Boys
dobra barrel, trochę za ostro z Tobą pojechałem - należą się przeprosiny! ciężki dzień dzisiaj i jeszcze wchodze na forum i czytam i mnie poniosło...
rozumiem że sie Super może nie podobać, jest bardzo tanecznie i klubowo ale Twój wpis można zrozumieć także jako krytykę całej twórczości PSB ("Nie podejrzewałem fanów DM że mogą słuchać takie coś.") a to już brzmi jak jakieś świętokractwo.


Pt kwi 15, 2016 18:55 pm Zobacz profil
 
Post Re: Pet Shop Boys
Barrel dM nie porównuj do PSB. Moja sprawa jak i co oceniam. Nie dla Ciebie tylko dla siebie. Tyle.
Nie rozumiesz moich ocen i daj sobie spokój.


Pt kwi 15, 2016 19:26 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Właśnie. Każdy ma swoje kryterium ocenowe. Jak się komuś coś nie podoba, niech wyrazi swoją opinię w sposób normalny, albo niech nie wchodzi w temat którego nie ogarnia, bo jest tylko fanem DM... I niech nie prowokuje ostrych odpowiedzi...


So kwi 16, 2016 12:39 pm Zobacz profil
 
Post Re: Pet Shop Boys
GREG1986. W KTÓRYM MIEJSCU PORÓWNAŁEM PSB DO DM?
Po co wstawiasz na forum oceny które tylko Ty rozumiesz?
Myślałem ze forum jest po to żeby dzielić się swoimi przemyśleniami , ocenami itd itp z innymi użytkownikami.
Zastanawiam się czy założyć wątek, Kiedy powstanie nowy album zespołu WEEKEND :D


So kwi 16, 2016 19:25 pm
 
Post Re: Pet Shop Boys
Chłopie na Twoją prowokacje leję :beer: zakładaj i nie krępuj się! pozdrawiam.
Masz swój kochany Weekend :)

https://youtu.be/_joQEa-mB-w
To piosenka ich wokalisty aby nie było off-topa to Pet Shop Boys się chowa przy tym :lol:
Barrel zakładaj Weekend z Szambem takie jakie kochasz :beer:


So kwi 16, 2016 23:39 pm
 
Post Re: Pet Shop Boys
Widzę że masz ciekawe zainteresowania skoro znajdujesz coś takiego na YT :D
Przy weekendzie to chociaż ludzie na weselu się pobawią.
A SUPER to ani do słuchania ano do zabawy.
JAK dla mnie.
:beer: :beer:


N kwi 17, 2016 7:32 am

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: Pet Shop Boys
Kończąc tę sensacyjną dyskusję ad personam parę uwag. Przesłuchałem po kilku dniach płytę niejednokrotnie i moim zdaniem została ona absolutnie zepsuta na etapie produkcji. Ktoś chciał na siłę uwspółcześnić PSB zapominając o tym, że wierni fani oczekuję przede wszystkim płyty do słuchania, w klimacie, który pamiętamy z pierwszych płyt. Dla przykładu Twenty - something mógłby być jednym z najlepszych numerów od lat gdyby go "nie zabito" czymś co wcześniej nazwałem "łupanką".
Albo The dictator decides ..., gdyby wyrzucić to wszystko w tle, co przeszkadza w odbiorze tego numeru .....
Bardzo chętnie bym posłuchał tej płyty w wersji light (gdyby się tylko dało to wyłączyć...). Naprawdę jest na niej kilka znakomitych kompozycji, tylko że trudno jest je wysłuchać w zaproponowanym klimacie. Kompozycje w obecnej wersji niestety "zabijają" też wokal Neila Tennanta, który uwielbiam... Liczę na to, że remiksy, które na pewno się pojawią, choćby na singlach, tym razem będą szły w kierunku "uspokojenia" numerów zawartych na płycie... I tyle... Trochę szkoda, bo płyta ma potencjał i mogłoby być pięknie...


N kwi 17, 2016 12:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
orzech65 napisał(a):
Ktoś chciał na siłę uwspółcześnić PSB zapominając o tym, że wierni fani oczekuję przede wszystkim płyty do słuchania, w klimacie, który pamiętamy z pierwszych płyt. Dla przykładu Twenty - something mógłby być jednym z najlepszych numerów od lat gdyby go "nie zabito" czymś co wcześniej nazwałem "łupanką".
Albo The dictator decides ..., gdyby wyrzucić to wszystko w tle, co przeszkadza w odbiorze tego numeru .....
Bardzo chętnie bym posłuchał tej płyty w wersji light (gdyby się tylko dało to wyłączyć...)


Trochę się z Tobą nie zgadzam, trochę się z Tobą zgadzam. "Twenty - Something" to świetny numer, szczególnie dlatego że jest utrzymany w perkusyjno syntezatorowym stylu reggaeton który to styl nie jest żadną łupanką, tylko czymś nowym na albumie PSB(można się zastanawiać czy single - bilingual nie było do tego troszkę wcześniej podobne). "The Dictator Decides" i tła w nim zawarte to sprawa indywidualna u słuchającego odbiorcy, ja np. nie wyobrażam sobie tego utworu bez tych wstawek i operowego zakończenia. A posłuchać innych wersji w/w numerów też bym chciał.

Jeżeli zaś chodzi o produkcję Stuarta Price na SUPER, uważam ze jest zrobiona w bardzo dobry sposób. Może oprócz "Say It To Me", tutaj poleciał za bardzo w prawdziwą łupankę.


N kwi 17, 2016 14:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Wysłuchałem Super kilkanaście razy i to daje mi już taki obraz ,że mogę to napisać z czystym sumieniem. To wg mnie zdecydowanie najsłabszy album PSB.


Pn kwi 18, 2016 9:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
U mnie na dzień dzisiejszy klasyfikacja albumów PSB wygląda tak :
1. Actually
2. Introspective
3. Behaviour
4. Very
5. Fundamental
6. Please
7. Super
8. Release
9. Elysium
10.Yes
11.Bilingual
12.Electric
13.Nightlife


Pn kwi 18, 2016 13:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
W necie pojawił się fanowski teledysk do utworu z płyty SUPER - "Sad Robot World".

https://www.youtube.com/watch?v=8w0AYCdGwXo

SUPER, szkoda że to tylko nieoficjalny teledysk... :wink:


Śr kwi 20, 2016 12:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 784
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: Pet Shop Boys
Arcydzieło


Śr kwi 20, 2016 14:52 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team