Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Obrazek


Wt wrz 13, 2016 21:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 6:10 am
Posty: 264
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
na oficjalnej pojawiła się data 11.11.2016 , fajnie akurat mam imieniny hehe, szkoda ze to tylko kotlety odgrzewane


Wt wrz 13, 2016 22:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
dK napisał(a):
Ja bym się nie obraził gdyby zespół VIMES zagrał jako support na nadchodzącej trasie :8):


zmieniam zdanie teraz wałkuje płytę The Mission i gdyby oni zagrali byłoby czadowo


Pt paź 07, 2016 21:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Violator 2 lub SOFAD 2
Innego wyjścia nie ma. DM mają już tyle lat, że to ostatni dzwonek na WIELKĄ płytę.
Oczywiście w to wątpię, skoro Alan nie wrócił ...


So paź 08, 2016 14:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
kolejny potwierdzony koncert Francja - Lille 29/05/2017


So paź 08, 2016 14:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Nazwa trasy to GLOBAL SPIRIT TOUR ! ?? Bilety po 67 euro


So paź 08, 2016 14:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
radman40 napisał(a):
DM prochu już nie wymyśli,mam nadzieje na dobrą alternatywną płytę z pazurem :)

Niby tak........lata 80-te i pierwsza połowa 90-tych były bardzo owocne, każda kolejna płyta to skok jakościowy i zaskoczenie dla nas fanów, bo każda płyta różniła się od poprzedniej.
Panowie z DM mieli wówczas niesamowity apetyt na twórczość oraz wszelkiego rodzaju innowacje z tym związane.
Od co najmniej dekady mamy swego rodzaju zastój, marazm i poszukiwanie tego czegoś w brzmieniu, ale i tak z fascynacją oczekujemy kolejnego tworu, bo muza DM jest nam potrzebna jak tlen do oddychania.
Moim skromnym zdaniem nie muszą już wiele zmieniać, ważne aby byli, koncertowali i jak najdłużej prowokowali do nakręcania się tej całej karuzeli okołotourowej.
Choć mały powiew świeżości związany z nową miotłą za konsoletą nie zaszkodzi :) :) :) :)


N paź 09, 2016 16:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 14:03 pm
Posty: 587
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Adrian Mole napisał(a):
Violator 2 lub SOFAD 2

Nigdy! Tego może życzyć DM tylko najgorszy wróg tego zespołu. Nagrajcie jeszcze raz to, co już raz nagraliście.


Pn paź 10, 2016 18:52 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
A ja podejrzewam, że koledze Adrianowi rozchodziło się o próbę powielenia tego niepowtarzalnego klimatu, przekazu jak i odbioru tych dwóch wspomnianych krążków, aniżeli formę repliki.........co również przyjął bym z dużym zadowoleniem, gdyż to były dwa fenomenalne i absolutnie najlepsze (szczytowe) osiągnięcia zespołu.


Pn paź 10, 2016 19:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
@DeMo70
Dokładnie chodziło mi o to, o czym piszesz.
Dla mnie tylko taka płyta ma sens. Płyta, na której czuję prawdę, coś ważnego, nie że mija kilka lat a DM musi nagrać płytę, bo taki ma kontrakt ...
Wspomniany Violator i SOFAD po prostu miażdzyły każdym dźwiękiem, absolutnie wszystkim. Minęło 26-23 lata i co? Nagrali coś, co ma taką duszę? Mam na myśli całokształt. Czy jakakolwiek płyta zbliżyła się do poprzedniczek? Czegoś w DM zabrakło wraz z odejściem Alana i to coś odczuwalne jest. Zresztą sam Dave o tym dawniej wspominał ...


Pn paź 10, 2016 21:43 pm Zobacz profil
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Ja się zastanawiam, czy w dzisiejszych szybkich czasach da się w ogóle określić, czy nowy album jakiegoś wykonawcy jest wielki, czy jest to sukces komercyjny, i czy coś wniósł do muzyki itp. Coś tam się wspomni, poleci jeden singiel i na tym się kończy. Kiedyś nie słuchając zespołu X czy Y, ale słysząc go w radio można było wywnioskować, że wydał nowy album, że to któryś z kolei singiel z nowej płyty, i że to chyba niezła płyta, bo poprzednie nowe kawałki też się człowiekowi podobały. Teraz tego nie uświadczysz. Jak więc ocenić, czy album jest wielki, czy odnosi sukces komercyjny w dobie downloadu i uploadu a nawet wszechobecnych fakeów? :idea:


Pn paź 10, 2016 21:45 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Znowu biadolenie o Alanie. Szczerze jakby teraz Wilder wrócił to i tak niczego by to nie zmieniło. No może by coś tam się zmieniło, ale i tak by to nie był ten klimat o którym wspominacie i który byśmy tak wszyscy chcieli. A schodząc na ziemię to mi na razie do radości (małej) wystarczy fakt, że nie ma już Bena Hilliera, którego wręcz nienawidzę. Nie chcę mieć też nadziei co do nowego albumu bo wcześniej to praktykowałem i nie byłem do końca zadowolony. Po cichu liczę, że będzie to płyta chociaż lepsza niż Sounds Of The Universe (chociaż o to nie będzie trudno mimo, że album ma kilka perełek o których wcześniej pisałem), Delta Machine, Playing The Angel (najlepszy album po Ultrze jak i z "Trylogii Hilliera) czy Exciter. W skrócie kawał roboty do zrobienia ;) Ja po prostu nie chcę kiepskich utworów jak Heaven, eksperymentów jak My Little Universe i ogólnie zgrzytów, pierdziawek i innych Hillierowskich 'producenckich' zagrywek przy których uszy krwawią.


Pn paź 10, 2016 22:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Juno - Można się z Tobą w pewnych kwestiach nie zgadzać, ale ogólnie zgadzam się z Tobą.


Wt paź 11, 2016 14:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Adrian Mole napisał(a):
Minęło 26-23 lata i co? Nagrali coś, co ma taką duszę? Mam na myśli całokształt. Czy jakakolwiek płyta zbliżyła się do poprzedniczek?


Ano zbliżyła się , jak nie stanęła w jednym rzedzie i jest to Ultra + Only When I Lose Myself i Surrender które dopełniły całości klimatu ( w zamian za Junior Painkillera i Uselinka dałyby album kompletny )


Wt paź 11, 2016 15:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
chmurek napisał(a):
Adrian Mole napisał(a):
Minęło 26-23 lata i co? Nagrali coś, co ma taką duszę? Mam na myśli całokształt. Czy jakakolwiek płyta zbliżyła się do poprzedniczek?


Ano zbliżyła się , jak nie stanęła w jednym rzedzie i jest to Ultra + Only When I Lose Myself i Surrender które dopełniły całości klimatu ( w zamian za Junior Painkillera i Uselinka dałyby album kompletny )

Lubię Ultra, ale to album nierówny, czuć w nim ten "ból" w zespole. Niemniej to najlepszy album, jaki nagrali po 1993 roku. Szczegół chce, że w przyszłym roku minie 20 lat odkąd wyszła "Ultra" ... Od tamtej pory nie ma płyty, którą można by podpisać 100 % DM.
Singiel Only When ... bardzo cenię, właściwie to ostatni z depeszowskim klimatem dawnej świetności. Ale to było całe wieki temu ...


Wt paź 11, 2016 15:42 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 10, 2006 13:41 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Dolny Śląsk
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Całkowicie podpisuję się pod tym o czym o dłuższego czasu pisze @Adrian Mole.
Nie rozumiem znowu tego całego szału który zapanował przed wydaniem nowej płyty. Ja już przestałem się podniecać. Odpuściłem sobie ostatnią trasę i po oglądnięciu DVD z Berlina niczego nie żałuję. Te same odgrzewańce plus utwory które w prawdzie chielibyśmy usłyszeć live ale są śpiewane przez Martina w wersji plumken, plumken. Te trasy niczym się od siebie nie różnią, trochę inny wygląd sceny za to te same, wręcz wyreżyseroane zachowania a momentami nawet denerwujący kurczak dancing (precious). Wszystko przewidywalne. Dlatego dziwi mnie jak czytam posty o zabijaniu się o bilety, ja już się z tego wyleczyłem. Jak już ktoś tu kiedyś napisał Depeche Mode teraz to maszynka do zarabiania pieniędzy, żerują na nas dziesiątki osób. I oczywiście, że nie chciałbym drugiego Violatora czy SOFAD ale płytę o której można by powiedzieć, że jest lepsza od tych, chodzi o pewną kontynuację… A tak, myślę że w chwili obecnej to nawet jakby nagrali odgłosy z porannej toalety to i tak bilety na trasę ogłoszoną przed wydaniem płyty by się sprzedały. Niestety czy ktoś się z tym zgadza czy nie to wraz z odejściem Alana DM z którym związany jest kawał mojego życia, skończyło się. Czy naprawdę remix In chains Alana nic wam nie mówi? Dla mnie to jedyny utwór, którego słucham z przyjemnością od czasów Ultry. W tym remixie słychać klimat za który pokochałem DM i nie mogę jak czytam co niektórych, że Alan teraz nic by nie wniósł. Przecież wspomniany remix jest z 2011r. Taka jest gorzka prawda z którą nie każdy chce się pogodzić albo nadal żyje nadzieją, że na nowej płycie się to zmieni. Przecież sam Fletcher od wielu lat wpiera nam, że nowa płyta będzie w klimacie Violatora… My jesteśmy dla zespołu ale oni nie mieli by takiej pozycji gdyby nie my, fani. Więc dlaczego nie liczą się ze zdaniem większości fanów co do zmian w setliście choćby? Bo nie muszą, przecież bilety na koncerty i tak się sprzedadzą, sami ich tego nauczyliśmy…
Zamiast podniecać się i analizować kilka dźwięków z konferencji wolę pooglądać Hamburg 85' (i nie musi być w HD).


Pt paź 14, 2016 8:20 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Adi, wyjąłeś mi to wszystko z ust :brawo: :brawo: :brawo:


Pt paź 14, 2016 9:15 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Niestety, ale coraz bardziej zaczynam myśleć tak samo, jak szanowni przedmówcy FM i Adi. Po większym przemyśleniu, dla obecnego DM liczy się tylko marketnig i duża sprzedaż... Szkoda jak cholera, ze nie są takim zespołem jak w najlepszym 4 osobowym składzie ... Jednak na koncercie w W-wie 21.07 chcę być... To jest najciekawsze , z tej układanki :wink:


Pt paź 14, 2016 14:28 pm Zobacz profil
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Polakowi nie dogodzisz. Nic nie robią 2 lata to zle. Wydają coś to jeszce gorzej! Skok na kase itd itp.
Nie chcesz nie kupuj. Nie chcesz nie słuchaj.
Jak sam DG powiedzial,jest dużo dobrej muzyki ale trzeba jej poszukać. Zawsze można zmienić swoje upodobania


Pt paź 14, 2016 20:54 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
barrel of a ... napisał(a):
Polakowi nie dogodzisz. Nic nie robią 2 lata to zle. Wydają coś to jeszce gorzej! Skok na kase itd itp.
Nie chcesz nie kupuj. Nie chcesz nie słuchaj.
Jak sam DG powiedzial,jest dużo dobrej muzyki ale trzeba jej poszukać. Zawsze można zmienić swoje upodobania

Może by tak konkrety, co? Dlaczego od razu jedziesz z Polakami, dogadzaniem itd.? Wejdź sobie na jakiekolwiek obcojęzyczne forum DM, poczytaj też komentarze w sieci odnośnie formy muzycznej DM i jakości płyt, które wychodzą pod tym szyldem. Kiedy zaczynałeś swoją przygodę z DM? Może od "Freelove"? a może od "Wrong" ?:) No to się nie dziwię, że przyzwyczaili Cię do bylejakości ...
Skok na kasę? Ta kasa jest jest po prostu pewna, nie po to robi się tour, żeby nie mieć z tego zysków. Płyta jest tylko dodatkiem w tym wypadku. Niestety.
Posłuchałem tych kilkudziesięciu sekund muzyki z konferencji i już słyszę, że nic się nie zmieni. Że to nadal kontynuacja tych popierdółek z poprzedniczek. To samo dokładnie od entych lat. Mam się jarać, że moja miłość poszła w tę stronę? Nie jaram się ....
Adi napisał(a):
Niestety czy ktoś się z tym zgadza czy nie to wraz z odejściem Alana DM z którym związany jest kawał mojego życia, skończyło się. Czy naprawdę remix In chains Alana nic wam nie mówi? Dla mnie to jedyny utwór, którego słucham z przyjemnością od czasów Ultry. W tym remixie słychać klimat za który pokochałem DM i nie mogę jak czytam co niektórych, że Alan teraz nic by nie wniósł. Przecież wspomniany remix jest z 2011r. Taka jest gorzka prawda z którą nie każdy chce się pogodzić albo nadal żyje nadzieją, że na nowej płycie się to zmieni. Przecież sam Fletcher od wielu lat wpiera nam, że nowa płyta będzie w klimacie Violatora… My jesteśmy dla zespołu ale oni nie mieli by takiej pozycji gdyby nie my, fani. Więc dlaczego nie liczą się ze zdaniem większości fanów co do zmian w setliście choćby? Bo nie muszą, przecież bilety na koncerty i tak się sprzedadzą, sami ich tego nauczyliśmy…

Mogę tylko podpisać się pod Twoimi słowami.

Dodam jeszcze cytat jednego z fanów:
"I know I shouldn't say this, but fuck Fletch, okay? I am sure much of the friction between Alan and Martin came through his bloody input too, not to mention he most likely widened the gap between them. I recall especially when Fletch was being a wise ass on Dave's performance in MFTM tour, to which Alan replied that it sounded rich, coming from a guy whose contribution was minimal compared to Dave. I am sure Fletch was being an asshole generally to Alan."

To odnośnie Fletcha.


So paź 15, 2016 6:19 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team