Depeche Mode - Zobacz wątek - Spirit
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 186  NastÄ™pna strona
Spirit 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
Personal Benek, a jakiej ty rewolucji poszukujesz, w stosunku do Delty czy do wcześniejszych albumów? Słuchając zaledwie 20 sekund trudno się doszukać rewolucji, to tylko subiektywna ocena. Poczekajmy na całość, jest nowy producent, krytycy Hillierowi powinni się cieszyć. a Revolution przynajmniej te 20 sek. brzmi znacznie bardziej niż poprzedni pierwszy singiel Heaven. Mam nadzieję że nowy rok przyniesie Revolucyjne single, album i trasę koncertową. świąt wesołych. :nlmda:


Pt gru 23, 2016 22:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Spirit
Oczywiście, te fragmenty nie mówią nic zupełnie o tym czego możemy się spodziewać. Dla przykładu jakby ktoś mi puścił pierwsze 10 sekund Welcome to my world to bym sobie pomyślał że to jakiś potworek, a to mój ulubiony kawałek z delty. Wolałbym żeby poszli tropem jednego całego kawałka no ale cóż pozostaje nam cierpliwie czekać na coś więcej. Przynajmniej będzie większa radocha jak zaatakują nowym singlem.


Pt gru 23, 2016 22:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: Spirit
A dla mnie fragment Revolution jest baaaardzoooo zachęcający i wieje dobrą prognozą na cały LP :brawo: . Czekamy :mrgreen:


So gru 24, 2016 9:47 am Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Kolejny roboczy tytuł się pojawił Glow czekamy! czekamy! :fletch:


So gru 24, 2016 21:18 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
Greg jak piszesz o czymś nowym to wrzucaj źródła tych wiadomości ;)


N gru 25, 2016 21:17 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Juno napisał(a):
Greg jak piszesz o czymś nowym to wrzucaj źródła tych wiadomości ;)


Ta strona nie kłamie więc link ---> http://www.depechemode.de/depeche-mode- ... rit-48272/

No to na chwilę obecną tak to wygląda zbierając te robocze tytuły z wywiadów ;)

Scum
Worst Crime
Revolution
Backwards
Move
Cover Me
Poison Heart
Fail
Eternity
No More
Glow
Heroes


N gru 25, 2016 23:13 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
Ale ja nie twierdzę, że kłamiesz. Po prostu z racji pisania o czymś nowym wypada podać tez link - tak ku woli porządku :)

Wracając do tematu sporo tytułów nam się zebrało. Heroes ewentualnie jako bonus... Nie przepadam za coverami i nie jestem jakimś fanem Bowiego więc ten utwór może nawet nie wyjść, jest mi obojętny. Z tego co wiemy to utworów jest 20 więc cóż pewnie wersja Deluxe. Chociaż ja szczerze wolałbym by dodatkowe utwory pojawiały się tylko i wyłącznie jako b-side na singlach.


Pn gru 26, 2016 10:07 am Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Spoko ;) Przed poprzednim albumem poza Angel było cicho a tutaj pozdradzali sporo tytułów. Jak faktycznie ma być 12 utworów na krążku to 8 trafi na deluxe? chyba, że będzie taki myk jak w przypadku singli z ery Violator bo tam było tego sporo :) Najbardziej ciekawi mnie fakt, że w wywiadach nie porównują już podobieństwa albumów tak jak gadali w przypadku Delty - klimat Violator i SOFAD, Exciter jako Black Celebration. Teraz tylko wiadomo elektronika.


Pn gru 26, 2016 10:36 am

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
Anton Corbijn od czasu Barrel Of A Gun reżyseruje pierwszy singiel super, może będzie ich więcej w jego wykonaniu


Pn gru 26, 2016 14:38 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
Dave gadał w jednym z wywiadów że album ma być brzmieniowo między Music for the masses a Sofad


Pn gru 26, 2016 14:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
Myślę że Ford zrobił revolution :8):


Pn gru 26, 2016 14:42 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: Spirit
Taka zapowiedź nijak się nie ma do treści wywiadów w których mówią, że prym na LP będzie wiodła elektronika. :o


Wt gru 27, 2016 5:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Spirit
Zgubol nie pisz posta pod postem, to nie jest czat. Jak chcesz coś dodać do wypowiedzi to używaj opcji 'edytuj' ;)


Wracając do tematu nadchodzącej ery Spirit. Jest mi tak na prawdę obojętne kto będzie kręcił teledyski, ważne jest to by były dobre pod względem swojej treści jak i od strony wizualnej. Czy Ford zrobi rewolucję? Raczej nie sądzę chociaż z drugiej strony na pewno będzie to inny album niż Delta czy Universe. Nie chcę żadnych powtórek, powrotów tylko coś nowego, świeżego lecz nadal sto procent w stylu Depeche Mode. Nie chcę też trzasków, pierdów i innych przeszkadzajek jak i płaskich i twardych dźwięków z Delta Machine. Ja sam mam nadzieję, że album będzie najlepszą płytą od czasów Ultra ;) No, ale jak będzie, zobaczymy...


Wt gru 27, 2016 18:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: Spirit
Tak wspominkowo obejrzałem dzisiaj , koncert Ś.P Georga i potem U2, Petera Gabriela i tak z pełnym pokorą koszykiem Panie i Panowie stwierdzam. Ubożyzna ten nasz DM. To jest bazowanie na fanach, megafanach. To jest nieuczciwe odcinanie kuponów z dwoma ekranami po bokach i Gahem powtarzającym jedno i to samo. Jeśli to ma tak wyglądać to ja odpuszczam i Warszawkę. Bo ile można :roll:
A propos Peter Gabriel będąc dużo starszym potrafił większe show zrobić niż nasi Panowie przez ostatnie 16 lat. Masakra. Wszyscy do przodu a tu dwa ekrany i Gah na przedzie. Pełen szacunku do ich ja juz tego nie kupuję :?


Wt gru 27, 2016 20:49 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Depeche Mode nie gra często na scenie to trzeba też brać pod uwagę. 4 lata 4 lata i jeszcze raz co 4 lata... Bez przesady :) także jestem posiadaczem biletu i mam gdzieś co się dzieje z innymi zespołami. Po Delcie były dobre wrażenia (koncert i album) według mnie przebił SOTU i PTA bo bardzo często wracam do słuchania Delty. Jestem dobrej myśli, że Spirit jako nowoczesna kontynuacja kombinowania ze sprzętem elektronicznym będzie lepsza od poprzedniego albumu. No i nie wierzę w bzdury komentowane przez Dave'a w wywiadach - podobizna do czegoś poprzedniego typu Violator, MFTM lub SOFAD. Żadnej podobizny nie ma od albumu Ultra jako trio. To tyle ;)


Wt gru 27, 2016 23:08 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Spirit
@Greg z tych kawałków co podałeś to wygląda na to że mamy komplet bo w jakimś wywiadzie chyba Dave mówił że będzie 12 kawałków bo Ford naciskał na coś bardziej spójnego.


Wt gru 27, 2016 23:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Spirit
Fletcher jakiś czas temu mówił że "Heroes" będzie jako dodatek na drugiej płycie, czyli wersja Deluxe potwierdzona prawie. W dwóch wersjach, studyjnej i bare. Bare zapewne będzie udostępnione w internecie, jak to miało miejsce przy utworach z Delty.


Wt gru 27, 2016 23:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Spirit
onkyo05 napisał(a):
...Ubożyzna ten nasz DM. To jest bazowanie na fanach, megafanach. To jest nieuczciwe odcinanie kuponów z dwoma ekranami po bokach i Gahem powtarzającym jedno i to samo...

Greg1986 napisał(a):
... i mam gdzieś co się dzieje z innymi zespołami...

Też nie oglądam się na inne zespoły, ale w tym co pisze w/w jest wiele prawdy


Åšr gru 28, 2016 8:08 am Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
ZYGA napisał(a):
@Greg z tych kawałków co podałeś to wygląda na to że mamy komplet bo w jakimś wywiadzie chyba Dave mówił że będzie 12 kawałków bo Ford naciskał na coś bardziej spójnego.


Dokładnie. Ford miał plan aby album zawierał 10 utworów a będzie oficjalnie 12 :) mam nadzieję, że krążek się ukaże w wersji Deluxe z bonusami na 2 krążkach tak jak elegancko zrobili w przypadku Delta Machine. Żeby im tylko coś nie strzeliło do głowy aby wydać boxa a la Sounds Of The Universe z jakimiś pierdołami, certyfikatami, obrazkami itp za wysoką cenę.


Åšr gru 28, 2016 9:32 am

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
onkyo05- Twoja strata jak nie chcesz jechać to nie jedź i oglądaj innych Depeche są jacy są ale świetnych koncertów im odmówić nie można. W porównaniu do U2 są skromniejsi i chwała im za to Pozdro :fletch:


Åšr gru 28, 2016 11:14 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 186  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team