Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 186  Następna strona
Spirit 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit
Greg1986 napisał(a):

Scum
Worst Crime
Revolution
Backwards
Move
Cover Me
Poison Heart
Fail
Eternity
No More
Glow
Heroes


Greg1986, dzięki za twoją aktywność, przez niektórych podważaną :wink:


Śr gru 28, 2016 15:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Spirit
Sa skromniejsi (prawde mowiac sknerusy ) od wszystkich (chyba) obecnie grajacych na zywo zespolow i chluby im to nie przynosi . I kolega Onkyo05 ma calkowita racje , o ile jestes na 1-4 koncercie mozna to przezyc , jak na wiekszej liczbie to juz nie jest tak oczywiste .
JA obecnie czekam przede wszystkim na poczatek trasy , jak zobacze po raz kolejny ta sama scene i zostanie do tego dolozona w kolo praktycznie grana The Best Of ....odpuszczam (bez zalu niestety ) . Co gorsza , po przaesluchaniu probek nadchodzacego dziela - mam obawy i to duze . Tak samo duze jak nadzieje , ze probki sa tylko tym co najgorsze z tego albumu (pomijam sample Revolution )


Śr gru 28, 2016 15:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Spirit
:)
@chmurek - po co robisz niepotrzebne czarne chmury :wink:


Śr gru 28, 2016 16:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 06, 2007 21:57 pm
Posty: 920
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Spirit
Wydaje mi się,że w środkowym samplu chłopaki przeciągają słowo Glow. To by wskazywało, że to właśnie ten utwór. :)


Śr gru 28, 2016 18:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Spirit
@Depesbe -staram sie rozganiac jak tylko mogę i mam nadzieje , ze wszystko mnie zaskoczy (set , scena , plyta ) :lol: Apropo przeciagania to juz czuje nosem , ze bedzie to jeden z gorszych i oby jedyny kiepski utwor na tej plycie (brzmi koszmarnie ....)


Śr gru 28, 2016 19:11 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit
Ten fragment z konferencji Revolution zalatuje stroną-b Gahana - Tomorrow coś w tym jest.


Śr gru 28, 2016 21:00 pm

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Spirit
Cieszę się, że nie 10, a 12. Gdyby stanęło na 10, to bym się cały czas zastanawiał jakie były te utwory co wyleciały :x

Co nie zmienia faktu, że pocieszne są dla mnie te opowieści przy okazji każdej ostatniej płyty o bogactwie napisanych utworów.
Teraz pisze Dave i Martin, pomagają im bezpośrednio w procesie komponowania dodatkowe osoby i i tak wychodzą przeciętne płyty.
Mimo tej płodności artystycznej na Delcie ląduje Slow napisany prawie 20 lat temu i jest tam jednym z najlepszych kawałków - to mówi samo za siebie.

Violator miał 9 i nie przeszkadzało mu to się znaleźć na liście 500 najlepszych albumów magazynu Rolling Stone.
Do Ultra, tak jak mówił Martin, zabierali się mając kilka utworów i liczyli najwyżej na wydanie EP. A wyszedł fantastyczny, klasycznie piękny, równy album, który jedni lubią bardziej, inni mniej (dla mnie nr.1), ale jestem przekonany, że zostanie w kanonie nie tylko muzyki dm i jego wartość będzie tylko rosła.


Śr gru 28, 2016 22:44 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: Spirit
Zgubol5 ...... Gdzie tu logika????


Cz gru 29, 2016 8:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Spirit
FAN(atyzm) nie zna pojecia logika :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
@Born - dobrze nappisane , szczegolnie w temaciie Ultry


Cz gru 29, 2016 9:37 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
Witam, muszę sprostować; fanatykiem się nie czuję i nim nigdy nie byłem, mimo że muza DM jest dla mnie najlepsza..., mam ich wszystkie albumy studyjne i wiele innych rarytasów. Oni mają styl jaki mają i każda wasza ingerencja w to tu nic nie zmieni , co najwyżej oni sami mogą coś zmienić. To że komuś się znudziło koncertowe DM to trudno, jego sprawa. Równie dobrze" fan Gabriela czy U2 się znudzi na ich koncertach i przyjdzie na DM bo oni grają fajnie". Po co pisać że ci są nowocześni a ci nie, jak to każdy widzi inaczej. Wy tego nie zmienicie i tyle, a te wasze żale to może to psychoterapeuty trzeba pójść? Jak mi się coś nie podoba to nie idę tam a nie wyżalam się tutaj i tyle. Sory nie chcę personalnie nikogo atakować. Pozdrawiam


Cz gru 29, 2016 14:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Spirit
Ja rozumiem, że ktoś zaczął słuchać dm od Excitera, Delty, czy SOTU i taki konkretny styl i album im podpadł, ale zagadką dla mnie pozostanie na zawsze, jak ktoś kto załapał bakcyla przy okazji Violatora, SOFAD, czy Ultry może twierdzić że ostatnie płyty im nie ustępują, albo nawet je przebijają.

I uważam, że moje żale są tak samo uprawnione, merytoryczne i pasujące do konwencji internetowego forum, jak dziesiątki jednozdaniowych wypowiedzi tutaj w stylu:
'' aaaah słuchałam dziś cały wieczór :nlmda: :fletch: :nlmda: :fletch: "

:roll:


Cz gru 29, 2016 15:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: Spirit
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi :) A wysyłanie kogoś do lekarza tylko dlatego bo ma inne zdanie jest przegięciem. Ja tylko dałem przykład artystów , którzy nie bazują na bezgranicznemu uwielbieniu i zaślepieniu. Od 1997 roku DM zapodaje jedno i to samo na koncertach. Zero inicjatywy a to już nie jest w porządku w stosunku do swoich fanów. :nie:


Cz gru 29, 2016 17:52 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
Masz prawo do wypowiedzi ale staraj się zrozumieć innych.pozdro


Cz gru 29, 2016 18:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 08, 2013 20:11 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
Czołem Forumowicze. Ja dodam od siebie, że czuję niepokój przed nowym albumem, ponieważ zdarzyły im się dwa albumy, które mi nie odpowiadają, czyli Exciter i SOTU. Druga rzecz to 20 piosenek nagranych mnie martwi, jak nie ta to tamta, czyli wszystkie są nijakie, więc ciągle nagrywamy kolejne. Jak artysta tworzy 7-9 utworów i czuje, że to jest to, że każda pojedyncza to perełka i w całości to koncept, to zamyka temat a nie nagrywa kolejne szukając formy. Na SOTU wszystkie są nijakie ale równe i dzięki temu jestem w stanie cały album przesłuchać. Na Exciterze są tylko 2 utwory "wysłuchiwalne": When the body i Freelove, reszta jest męcząca i nie jestem w stanie przesłuchać całej płyty.
P.S. Na szczęście oprócz muzyki mamy forum, na którym każdy może opisać swoje wrażenia w myśl zasady " bajanie starych bab i teoretyków zbrodni", co też ma swój urok.


Cz gru 29, 2016 22:27 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2016 21:32 pm
Posty: 14
 
Post Re: Spirit
Odpowiada mi styl DM z Delty. :nlmda: Myślę że nie powinni niczego zmieniać , najwyżej dodać trochę powiewu świeżości żeby nie wyszedł odgrzany kotlet. Po wysłuchaniu zapowiedzi z konferencji jestem pełen optymizmu. :)


Cz gru 29, 2016 22:39 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 02, 2005 0:12 am
Posty: 265
Lokalizacja: Szczecinek/Leeds
 
Post Re: Spirit
zgubol5 napisał(a):
Anton Corbijn od czasu Barrel Of A Gun reżyseruje pierwszy singiel super, może będzie ich więcej w jego wykonaniu


nie pierwszy,był suffer well jeszcze :)
co do płyty czy też trasy nie spodziewam się rewolucji,nie mam wielkich oczekiwań,może to i dobrze,mogą tylko miło zaskoczyć,pozDrawiaM


Pt gru 30, 2016 9:32 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:17 pm
Posty: 417
 
Post Re: Spirit
radman40- chodziło mi o pierwszy singiel promujący album, wiem że Corbijn był reżyserem Suffer Well i Should be..., nie pamiętam kto był reżyserem klipu John the revelator?


Pt gru 30, 2016 10:36 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Spirit
Born napisał(a):
Ja rozumiem, że ktoś zaczął słuchać dm od Excitera, Delty, czy SOTU i taki konkretny styl i album im podpadł, ale zagadką dla mnie pozostanie na zawsze, jak ktoś kto załapał bakcyla przy okazji Violatora, SOFAD, czy Ultry może twierdzić że ostatnie płyty im nie ustępują, albo nawet je przebijają.


Ja zalapalem bakcyla od Violatora a uwazam ze Delta to jedna z najlepszych plyt DM (zaraz za Violator, Sofad, Ultra, pierwsza 5) i ma tu zadnej zagadki bo po prostu stylistycznie, brzmieniowo i elektronicznie najbardziej jest zblizony wlasnie do Violator i Ultra :), (zeby nie bylo, nie wierze ze kiedykowiek, jakakolwiek plyta przebije opus magnum DM - Violator :brawo: )

co do nowej plyty - nie mam specjalnie wielkich oczekiwan, chcialbym jedynie zeby szlo to dalej tropem Delty, marzy mi sie bogata nowoczesna, gesta elektronika i jakies fajne piosenki, Revolution po tym fragmencie zaprezentowanym na konferencji napawa mnie wielkim optymizmem :nlmda:


Pt gru 30, 2016 16:59 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Spirit
Ja załapałem bakcyla od 101 w 1990 roku a Delta to mój album numer 3 ;)

Od Spirit oczekiwań nie mam, bo nigdy w żadnej sferze życia nie mam żadnych oczekiwań. Aczkolwiek ucieszyłbym się z większej ilości gitary.


Pt gru 30, 2016 18:38 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lut 08, 2013 20:11 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Spirit
Ja się wkręciłem w DM w 1990 roku od A broken frame, Some great reward i Construction. Byłem na wsi na Mazurach i kasety miała moja dziewczyna a potem kupowałem dla siebie w Mrągowie. I słuchałem.
Wróciłem do Warszawy po wakacjach i się dowiedziałem, że są Depeszowcy, że wyszedł Violator i stąd całe "zamieszanie". Potem straciło to na sile.
Zacząłem chodzić w niedziele do Hybryd na 17:00, na depoteki. Kupowałem dwa jabole w marcpolu i piliśmy je na ławeczkach pod domami centrum. Pewnego razu zwinęła nas milicja i zatrzymała na 2 godziny w komisariacie obok rotundy. Potem piliśmy w bramie przy samych hybrydach żeby się nie pokazywać.
Przychodziło kilkanaście-kilkadziesiąt tych samych osób w każdą niedzielę i było fantastycznie.

Aby moderator mnie nie wyrzucił, że piszę nie w tym wątku i nie na temat to szybko dodam: każdy etap ma swój spirit. :wink:

Pozdrawiam wszystkich z Hybryd z tego okresu.


Pt gru 30, 2016 21:33 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 186  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team