Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4538 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 227  Następna strona
U2 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 03, 2005 10:36 am
Posty: 449
Lokalizacja: Wrocław/Płock
 
Post Re: U2
Maksiu napisał(a):
Ruszyła o 9:00 sprzedaż pre-sale dla członków u2.com.

Udało się upolować trzy koncerty bez najmniejszych problemów. Dramatem jest jednak złodziejstwo związane z kosztami wysyłki.
Holenderski ticketmaster ma opcje wydruku biletu w domu (lajcik), niemiecki nie ma (wysyłka do PL 35 EUR!), włoskie eventim.it również nie ma (39,99EUR!). Za koszty wysyłki byłby kolejny bilet...


Ile kosztują najtańsze bilety na Amsterdam? Zamiast za przesyłkę biletów na Berlin, wolę wydać na paliwo do Holandii ;)


Śr sty 11, 2017 11:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 9:04 am
Posty: 1432
Lokalizacja: The Joshua Tree National Park, CA
 
Post Re: U2
Co do cen na Londyn to nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że będzie najdrożej z całej Europy.
Rzym w standardzie - tj. bilet na płytę w okolicach 77 - 80 euro, ale trzeba pamiętać o złodziejskich kosztach wysyłki.

Amsterdam najtańszy za 40 euro (trybuny) i co najważniejsze - możliwość wydruku biletu za free. Płyta na Amsterdam jest za 77 euro.


Śr sty 11, 2017 11:55 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 03, 2005 10:36 am
Posty: 449
Lokalizacja: Wrocław/Płock
 
Post Re: U2
Dzięki za info :) 40 euro jest w moim zasięgu ;) Zastanawiam się jeszcze nad Barceloną.

Jak będziesz jechał do Amsterdamu?


Śr sty 11, 2017 12:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 9:04 am
Posty: 1432
Lokalizacja: The Joshua Tree National Park, CA
 
Post Re: U2
Chyba wybiorę lot.com (lecę z Krakowa - bilet w dwie strony za 491 PLN). Z Katowic też coś lata (low-cost).


Śr sty 11, 2017 12:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: U2
Berlin płyta 86euro najtansze trybuny 46 euro


Śr sty 11, 2017 12:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 31, 2014 3:47 am
Posty: 155
Lokalizacja: centrum
 
Post Re: U2
Ja przytuliłam Rzym i Berlin i potwierdzam to co pisał Maks, że nie było dzisiaj żadnego problemu z kupieniem biletów. Płytę na Berlin kupowałam na luzie po 16. Jestem ciekawa jak będzie jutro kiedy ruszy sprzedaż dla grupy Wires.

Jeśli chodzi o Londyn to nie było jakiejś tragedii. Długo się zastanawiałam czy nie wziąć najtańszych trybun, które wychodziły coś ok 40 funtów. Pamiętam, że następne były w granicach 70-80 funtów, bo też mi kilka razy wskoczyły. Wiadomo funt droższy od euro, ale różnica nie jest ogromna na ten moment. Nie wiem dokładnie jak było z przesyłką z UK, bo raz zdecydowałam się dobrnąć do tego momentu, ale nie było normalnej opcji wysyłki kurierem, więc z braku chęci, żeby się dalej w to zagłębiać zrezygnowałam i wybrałam jednak Berlin :P

Teraz pozostaje czekać na lipiec :mrgreen:


Śr sty 11, 2017 22:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 784
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: U2
masakra biletowa była lecz udalo sie wyszarpać na Amsterdam i Bruksele.


Cz sty 12, 2017 12:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: U2
Piszecie o koncertach U2, oczywiście nie ma koncertu w Polsce na dzień dzisiejszy. Czy w 2017 będzie nowy album U2? Nad tym lepiej się zastanawiajcie, tyle zapowiedzi już było...


Cz sty 12, 2017 17:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2007 19:46 pm
Posty: 19
 
Post Re: U2
cześć wszystkim w tym wątku! :) ...bo nierównej walce z niemieckim ticketmasterem i eventimem, naiwnie zadaję pytanie: czy ktoś z Was ma możliwość zakupu 2 biletów po 46E na berlin? oczywiście ja płacę, chodzi mi o moc przebicia się w internetowej kolejce po bilety.
chyba, że ktoś ma więcej i chciałby odsprzedać?
pozdrawiam!


Pn sty 16, 2017 10:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 31, 2014 3:47 am
Posty: 155
Lokalizacja: centrum
 
Post Re: U2
Wczoraj po wyprzedaniu wszystkich europejskich koncertów dodano 4 nowe daty:

09/07/17 - Londyn
16/07/17 - Rzym
26/07/17 - Paryż
30/07/17 - Amsterdam

Sprzedaż biletów podobnie jak ostatnio, czyli:

- presale dla grupy Red Hill od środy (18/01) od 9
- presale dla grupy Wires od czwartku (19/01) od 9
- reszta od poniedziałku (23/01), u2.com nie podaje godziny, ale pewnie będzie jak ostatnio tzn od 10

Oczywiście godziny wg czasu lokalnego dla danego miasta.


Wt sty 17, 2017 15:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 10, 2008 14:04 pm
Posty: 321
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: U2
Drugi Rzym dziś zakupiony:)
Kilka godzin mi to zajęło ale się udało. :fletch:


Pn sty 23, 2017 14:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 9:04 am
Posty: 1432
Lokalizacja: The Joshua Tree National Park, CA
 
Post Re: U2
Gratulacje.

Adam Clayton powiedział w wywiadzie dla Rolling Stonesa, że koncerty będą trwać ok. 2,5h.

Poza tym 1.1 miliona biletów poszło w ciągu 24h, zatem jest to najbardziej pożądana trasa koncertowa w historii.


Śr sty 25, 2017 9:33 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 10, 2008 14:04 pm
Posty: 321
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: U2
Lubię to!


Śr sty 25, 2017 22:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: U2
Ja tym razem Berlin i Londyn.


Cz sty 26, 2017 21:48 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr paź 19, 2016 15:47 pm
Posty: 7
 
Post Re: U2
Zapraszam
https://www.facebook.com/groups/1128739393862729/


So lut 04, 2017 21:17 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: U2
30 lat minęło. Będzie trasa, to musi być i super deluxe TJT. Z tego co widziałem po pierwszych komentarzach na u2forums.com, to ludzie generalnie poirytowani cenami i wcale się nie dziwię...

http://www.u2.com/news/title/the-joshua ... s/#formats


Cz mar 09, 2017 18:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: U2
Fajnie, że wychodzi coś takiego, ale patrząc realnie obszerniejsze wersje nie dla mnie. Co najwyżej 2CD.


Pt mar 10, 2017 10:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 20:00 pm
Posty: 231
 
Post Re: U2
Taki sobie ten deluxe. Większość już była. Fajnie, że są nowe miksy/remiksy i live, ale to się ma nijak to zaj.ebistości dodatków w deluksie wydanym na 20-tolecie. Wtedy w 2007, to naprawdę zbierało się szczękę z podłogi, a "Wave of Sorrow", to nadal jeden z moich ulubionych kawałków u2 w ogóle. Wiem, że archiwa nie są nieskończone, ale swego czasu na bootlegach krążyły fragmenty numerów z tamtych sesji, Sporo tego było.


Pt mar 10, 2017 20:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 9:04 am
Posty: 1432
Lokalizacja: The Joshua Tree National Park, CA
 
Post Re: U2
Po pierwsze - totalne zaskoczenie, że po raz kolejny wydawana jest reedycja.
Parę dni temu 20 lecie stuknęło POPowi - tutaj mieli olbrzymie pole do popisu jeśli chodzi o ewentualną reedycję, tym bardziej, że zawsze narzekali, że nie udało im się skończyć albumu w 100% bo już trasa ruszała. Zatem jakieś nowe mixy wielce wskazane, nie mówię już o bogactwie nagrań koncertowych... a tymczasem buch! TJT znowu :)

Po drugie - ceny z kosmosu tych reedycji. Ja pewnie wezmę 2CD plus koszulka - chociaż to drzewko z promykami przypomina ikonografie pierwszokomunijne. Świetnie też prezentuje się vinyl. W ogóle opcja "white cover" jest rewelacyjna.

Obrazek

Po trzecie - dodatki. O miksach nie będę się wypowiadać, nie słyszałem, nie słucham, nie przepadam. Może jakby były jakieś early versions... czy coś w tym stylu.
Koncert z MSG, NYC to ten z serii "legendary". Oczywiście w środowisku jest już znany, w sieci jest od jakiegoś czasu soundboard version (mam nadzieję, że na reedycji jeszcze bardziej podkręcą dźwięk). Mogli pokusić się na coś innego, np. koncert z grudnia z Tempe, Arizona, zamykający trasę. U2 nie było by U2 gdyby nie wycięliby paru songów - i tak na tym koncercie z MSG, NYC nie będzie np. ponad 9-minutowego "Bad"! Z tego co widziałem to jeszcze wykastrowali nagranie z UFire i Spanish Eyes. Highlightem koncertu jest drugie wykonanie "I Still Haven't Found" z nowojorskim chórem The New Voice of Freedom, które znaleźć można na albumie "R&H". Pomijam fakt, że koncert był nagrywany video. Ciekawa jest gadka Bono przed tym utworem - opowiada jak to jeździli sobie po NYC, Brooklyn, Bronx, itp. aż w końcu na Harlemie przechadzając się, usłyszeli z pobliskiego kościółka śpiewany wers "I believe in the Kingdom come, then all the colours will bleed into one" - weszli, zobaczyli, a tu chór gospel śpiewa ich utwór :] Dogadali się, jedna próba i zaproszenie do Madison Square Garden. Parę lat temu miałem okazję być w tym kościółku, niestety żadnych śladów bytności Irlandczyków nie znalazłem. Ale miło było posiedzieć w tych ławkach i odtworzyć sobie obrazy z filmu z 1987 roku.

Zespół siedzi teraz w studio w NYC - chyba kończą nagrywkę kolejnego albumu - wątpię, żeby takie studio wynajmowali tylko i wyłącznie na próby przed trasą. W każdym razie 9 marca w 30 rocznicę wydania albumu, odpowiedzieli na 11 pytań nadesłanych przez fanów, dot. albumu. Niektóre tendencyjne, niektóre bardzo ciekawe, a zwłaszcza odpowiedzi na nie:

1. I tak można dowiedzieć się od Bono o mistycznym miejscu/idei pod nazwą "Where The Streets Have No Name" - gdzie to? co to? o co chodzi?
2. Mega ciekawa jest też opowiastka Edge'a o tym jak Brian Eno prawie SKASOWAŁ definitywnie powyższy utwór - z tego co mówił Edge to Brian już miał prawie palec położony na "delete button", ale jakiś asystent objął go rękami i powstrzymał przed naciśnięciem.
3. Padło pytanie, na które piosenki poszczególni muzycy czekają najbardziej by je zagrać - Adam powiedział, że "One Tree Hill", Bono oczywiście się rozgadał o sytuacji politycznej na przełomie 86/87 i jego wyprawach do Ameryki Łacińskiej - konkluzja jest taka, że jego utworami kluczowymi będzie "Mothers of D" oraz "Bullet". Edge powiedział, że nie może doczekać się opening night z "WTSHNN".
4. I kolejna bardzo ciekawa rzecz - padło pytanie o utwory, które się nie znalazły na albumie. Edge żałuje, że nie udało im się ukończyć "Heartland"!, Bono wspominał o "The Sweetest Thing", "Walk to the Water" i jeszcze paru innych b-side'ach. Generalnie polecam, jest już pewnie nagranie na Youtube.


So mar 11, 2017 11:35 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: U2
Nie przewidzieli że będzie trasa JT dlatego wczesniej wydali reedycje bo tak pewnie by ich nie było , natomiast przy takim TOUR wydarzeniu to nowe wydania jak najbardziej wskazane choc ceny kosmos.
p.s
choc to nie jedyne reedycje bo bomba ma premierę wznowienia 30 marca na LP


N mar 12, 2017 8:20 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4538 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 227  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team