Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 43  Następna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Czemu piszesz takie teksty, aż z takim opóźnieniem po najnowszym koncercie od PSB live?
Nowa płyta DM tuż, tuż - mam nadzieję że będziesz w tym temacie pisał na bieżąco... :wink:
Pozdrawiam.


Pn sty 02, 2017 19:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Pet Shop Boys
Przepraszam za opóznienie. Jakos rzadziej tu zagladam.

Setlista Hamburg

1. Inner Sanctum
2. West End Girls
3. The Pop Kids
4. In the Night
5. Burn
6. Love Is a Bourgeois Construct
7. New York City Boy
8. Se A Vida É (That's The Way Life Is)
9. Love Comes Quickly
10. Love Etc.
11.The Dictator Decides
12. Home and Dry
13. The Enigma
14. Vocal
15. The Sodom and Gomorrah Show
16. It's a Sin
17. Left to My Own Devices
18. Go West

Bis:
19. Domino Dancing
20. Always on My Mind
21. The Pop Kids


Pn sty 02, 2017 19:55 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Pet Shop Boys
Dzisiaj natknąłem się na takie wersje. Sam Chris na scenie już nie wystarczy? jakaś babka przy klawiszach? :?:

Burn
https://youtu.be/1b6oNe1o3WM

It's A Sin
https://youtu.be/QHLU-u5sOUg

Na tej obecnej trasie pełno nowych dusz się pojawiło przy instrumentach. Jeszcze jestem ciekawy czy Erasure wyskoczą tak samo z obcymi elementami jak wydadzą nowy album w tym roku :)


Wt sty 03, 2017 15:33 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Neil Tennant ujawnił się wokalnie na utworze od Pretenders - "Let's Get Lost".
https://www.youtube.com/watch?v=MZo3sFf5LNc


Pn lut 06, 2017 15:33 pm Zobacz profil
 
Post Re: Pet Shop Boys
Obrazek
Książka + płytka z remixami?
Ciekawe czy będzie polskie wydanie :)
No i premiera 1 kwietnia tak jak rok temu Super


Pt lut 10, 2017 21:32 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Pet Shop Boys have published their own magazine, Literally, since 1989 and last year announced it would become an annual publication. Now we are happy to announce a new name and format. From now on Literally is Annually, a bigger (240 x 170 mm), hard-backed, 64-page book. The first issue will contain news, exclusive photographs, a behind-the-scenes report on the Royal Opera House shows, your letters answered and more. Packaged with Annually will be an exclusive three-track CD containing a new mix of “Undertow” by Tuff City Kids, a new “Super” version of “Left to my own devices” produced by Stuart Price and a remix of “Burn” by Baba Stiltz, in a pochette designed by Farrow. Pre-order your copy of Pet Shop Boys Annually, including the CD of “Undertow” exclusively in the official store. The first issue will be dispatched on 1st April. Go to the link below to pre-order your copy.

"Annually" będzie raczej dostępne tylko ze sklepu PSB, ciekawe tylko czy CD "Undertow" z nowym mixem będzie dostępny na rynku bez "Annually". Nowy ruch z ich strony, więc nie wiadomo co będzie tak do końca. :wink:


So lut 11, 2017 15:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 14:12 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Pet Shop Boys
Czy wiadomo coś o jakimś koncercie PSP w Polsce ?


So lut 11, 2017 17:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Niestety, na razie nic nie wiadomo o koncercie PSB w Polsce w 2017.
Jednak, dopowiadając "coś", wg mnie warto zamawiać "Annually" od sklepu PSB... Ja tak zrobiłem niedawno, po pewnych przemyśleniach.
Pozdrawiam.


So lut 11, 2017 18:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
https://www.popjustice.com/articles/pet ... -the-head/

Ciekawy wywiad z PSB, dziś zamieszczony. M.in. można się z niego dowiedzieć, że w kwietniu będzie reedycja albumu FUNDAMENTAL, z bonusowymi numerami. Ciekawy kwiecień znów od PSB. :)


Pt lut 17, 2017 15:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Pet Shop Boys
Pet Shop Boys: Super Tour 2017.
Zespół zachęcony ciepłym przyjęciem w 2016 roku wraca do Niemiec


Pet Shop Boys HANNOVER
Swiss Life Hall So, 25.06.17


Pet Shop Boys BADEN-BADEN
Festspielhaus Baden-Baden Mo, 26.06.17


Pet Shop Boys MAINZ
Zitadelle Mainz Mi, 28.06.17

Pet Shop Boys DRESDEN
Filmnächte am Elbufer Do, 29.06.17


Pet Shop Boys BERLIN
Mercedes-Benz Arena Sa, 01.07.17


Bilety od 65 Euro na www.eventim.de


So lut 18, 2017 13:25 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So mar 23, 2013 16:32 pm
Posty: 25
 
Post Re: Pet Shop Boys
Dwie ostatnie płyty to jakaś kompletna klapa, starali się starali aż się zes...li.
Najlepszym ruchem byłoby zakończenie kariery jakimś konkretnym maxi-singlem bo aż
trudno patrzeć jak rozmieniają swój talent na drobne.
Jak chcę posłuchać dobrego electro-house to odpalam sobie Deadmau5a i jest git.
A pet shop boys się do tego kompletnie nie nadają, bo po prostu to nie ich kraina.
Elysium było jeszcze w miare spójne i to ostatnia ich dobra płyta, a szkoda.


So lut 25, 2017 23:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
@ReKesz, poczekaj na ostatnią część współpracy ze Stuartem Price. ELECTRIC było bardzo słabo spójne, SUPER już trochę bardziej spójne, a zakończenie "trylogii producenckiej" być może będzie bardzo spójne. I być może bardzo pozytywnie się zaskoczysz :wink:
A poza tym, ANNUALLY z CD wyprzedane - ponad miesiąc przed premierą...


N lut 26, 2017 16:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
ReKesz napisał(a):
Dwie ostatnie płyty to jakaś kompletna klapa, starali się starali aż się zes...li.



kwestia gustu.

Super mi zupełnie nie przypasował, ale Electric jest kapitalny, mimo że już trochę czasu mineło jest jak dla mnie nr 2 w dyskografii po niedoścignionym Behaviour. Uwielbiam tę płytę.

depesbe-Electric pod względem spójnosci przypomina mi Exciter. To bardzo spójna płyta i nagle w jej środku pojawia się wprawdzie niezły utwór-ale kompletnie nie pasujący do całości brzmieniowo-Shouting In The Evening-tak samo jak The Dead Of Night. Z kolei Love is a Bourgeois Construct to takie I Feel Loved-trochę na siłe zrobiony szybki numer dla celów singlowych.

Pozostałe 7 numerów na czele z genialnym Fluorescent jest mistrzowskie i gdyby wyciąć SITE to płyta byłaby bardzo spójna.


Pn lut 27, 2017 10:06 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
U mnie Electric cały czas na przedostatnim miejscu w rankingu albumów PSB.
Odczucie "spójności" jest bardzo różne, jak widać.
Dlaczego wg mnie Electric jest niespójnym albumem? Ano dlatego :
1. AXIS - brzmi jak extended instrumental
2. BOLSHY - brzmi jak remix
3. LOVE IS A BOURGEOIS CONSTRUCT - brzmi jak extended version
4. FLUORESCENT - brzmi jak remix
5. INSIDE A DREAM - brzmi jak extended version
6. THE LAST TO DIE - brzmi jak normal album version song
7. SHOUTING IN THE EVENING - do dzisiaj nie mam pojęcia jak to zakwalifikować :wink:
8. THURSDAY - brzmi jak normal album version song
9. VOCAL - brzmi jak extended version

Super jest też niespójnym albumem, ale dużo mniej dla mnie niż Electric, ze względu na to ze słucha się go jak zbiór nagrań z różnych stylów muzycznych. Jednak utrzymanych prawie we wszystkich utworach z Super w jednej konwencji "normal album song"...
Pozdrawiam.


Pn lut 27, 2017 12:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Ale czym innym jest spójność brzmieniowa a spójność aranżacyjna.

Będąc dalej przy porównaniu do DM-albumowa wersja Personal Jesus też brzmi jak Extended Vesion ale doskonale pasuje i współbrzmi z całością.

Electric jest płytą dosyć kosmicznie brzmiącą. Czysto przestrzennie, i tylko SITE zaburza ten obraz ze względu na kakofonie dźwieków jaka się w niej pojawia.Te dźwięki nie pasują do reszty. Jeżeli porównamy ten album do podróży statkiem kosmicznym to tu mamy taka mała awarie i lecimy dalej.

Ja jak miałem fazę na ten album i dużo go słuchałem to w wersji na smarfona i samochodowej zgrywając z oryginału album do mp3 wyrzuciłem SITE - bez tego utworu ta płyta jest spójna aż do bólu.

A to czy ktoś ją lubi czy nie -kwestia gustu.Nie jest to typowa płyta PTB-dla mnie oni zawsze tworzyli pop na najwyższym poziomie-ale tylko pop-tą płytą weszli poziom wyżej.Może śmieszne porównanie-ale dla mnie to taki troche "depeszowski" album. Trochę mroczny, niepokojący ale piękny.A na Super spadli na twarz prawie na sama glebę.Trywialny popik ze słabym brzmieniem.

Tak obiektywnie to dla mnie Electric jest ich najlepszym brzmieniowo albumem jeżeli pominąć to nieszczęsne SITE.Gdyby zamiast tego dali np No More Ballads z b sidea singla Thursday- a na tej płycie właśnie brakuje trochę takiej wolnej balladki to uznałbym ten album za najlepszy w ich karierze.


Pn lut 27, 2017 13:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
No właśnie, dla kogo jaka spójność jest ważniejsza. I w którym momencie?
Jednak nie zmienia to u mnie faktu, że CAŁY CZAS pierwsza piątka albumów PSB jest dla mnie cały czas niezagroŻona. :wink:
1.Actually.
2.Introspective.
3.Behaviour.
4.Very.
5.Fundamental.


Pn lut 27, 2017 14:09 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: Pet Shop Boys
Rzeczywiście dwa ostatnie albumy PSP odbiegają od wcześniejszej ich twórczości. Jeżeli Electric z genialnym Love is a Bourgeois construct można było uznać za poszukiwanie nowego kierunku - słucha się tego albumu z zainteresowaniem to Super niestety okazał się po czasie małą katastrofą (i tak chcę zobaczyć koncert w Berlinie). Co do pierwszej piątki albumów głosy pewnie będą podzielone - pierwsza trójka - pełna zgoda. Piątkę zaś w mojej klasyfikacji uzupełniają Please oraz Release.


Pn lut 27, 2017 15:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
No cóż . Niestety z przykrością muszę napisać szczerą prawdę. Użytkownik@dmjacek oraz użytkownik @orzech65 piszą o PSB - PSP. Ciekawa zbieżność...
A co do wpisu twojego orzechu - nie zgadzam się zupełnie co do genialności Love Is a Bourgeois Construct. Dla mnie ten song to totalna porażka. Takie beznamiętne "coś", co było już dużo wczesniej od PSB(Pet Shop Boys, nie PSP). :8):


Pn lut 27, 2017 15:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: Pet Shop Boys
Przepraszam za pomyłkę ... zgadzam się nie godzi się (ten nieznośny pośpiech)
Co do Love Is a Bourgeois Construct - cóż to kwestia gustu. Proponuję natomiast przesłuchać podwójnego maxi singla. Od czasu, gdy go kupiłem to jedna z częściej słuchanych przeze mnie płyt. Jest coś zniewalającego dla mnie w tym utworze, co powoduje, że nie mogę się od niego oderwać (zwłaszcza od dwóch jego wersji). I jeszcze ten tekst "( ...) czuję gorycz, ale teraz już wiem że miłość jest burżuazyjnym wytworem, więc zrezygnowałem z burżuazji" - (czy oznacza to zrezygnowałem z miłości ?)...


Pn lut 27, 2017 16:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
1
Undertow (Tuff City Kids Remix)
Pet Shop Boys
8:07
2
Left to My Own Devices (Super Version)
Pet Shop Boys
5:28
3
Burn (Baba Stiltz Remix)
Pet Shop Boys
10:19

Czasy od CD dołączonego do "Annually"(dostępnego po otrzymaniu przesyłki od sklepu PSB, wysyłki już od początku kwietnia), podane od strony cyfrowego wydania na iTunes od 21.04.2017. Do tego vinyl z dodatkowym remixem - premiera także 21 kwietnia. Singiel PSB - "Undertow".


Cz mar 23, 2017 16:44 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team