Depeche Mode - Zobacz wątek - 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2186 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110
21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 14:15 pm
Posty: 154
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Siemanko ;) Szukam do pobrania Warszawki Video jak i również Audio,pomoże ktoś bo z 4miesiące nie było mnie w kraju :) Dzięki!!


Åšr lis 08, 2017 20:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2017 10:21 am
Posty: 59
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
W Warszawie to wiem że grali, ale w Warszawce w województwie świętokrzyskim, to nie pamiętam.


Cz lis 09, 2017 11:21 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 11, 2016 14:36 pm
Posty: 93
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
Tylko II miejsce albo aż II. :D
http://view.mailings.ticketmaster.pl/?q ... d94ed945d3


Cz lis 30, 2017 21:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
q_michal napisał(a):
Witam na Forum :)
Chyba najlepszym pomysłem na debiut będzie link do mojej relacji. Miłej lektury :)

http://www.infomuza.pl/artykul/48535,re ... -warszawie


Fani "fanatycy" CiÄ™ irytujÄ… - no co Ty? :wink:
Trochę przyspieszyłeś to wydanie płyty BC. Pogwałcacz to też trochę inny rok ;)


Pt lut 02, 2018 12:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
B@rt101 napisał(a):
Pimpf jest genialnym utworem, mrocznym, niezwykle majestatycznym...Co do mycia podłogi, też jest to dla mnie dość dziwne, ale chyba dziwniejsze jest jak ktoś pisze, że nie lubi tego utworu... Wybaczcie :D



zamiast się kłaść na podłodze nie przyjemniej by było zorganizować Hardcore Gang-Bang przy muzyce Depeche Mode? Było by ciekawiej i chyba przyjemniej? No dobra taki Angielski żart :lol:

nienawidze, tego patosu w pimpf własnie wszystko co kocham w muzyce depeche mode to dystans do siebie, lekkosc, brak patosu


Pt lip 27, 2018 12:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: 21.07.17 - Warszawa, PGE Narodowy
barrel of a ... napisał(a):
ARISTIDE BRUNAT.
Ponieważ tego nie rozumiem to zadałem pytanie, o pimpf.
Duchowe przeżycie? To naprawdę podchodzi po sekte, tylko jest mały problem. A mianowicie taki ze zespół nie bierze w tym udziału.
Czy ten "taniec " praktykują też inne narodowości czy Tylko Polacy.
Gdyby to Dla DM było tak ważne i symbolicznie pewnie pojawiało by się nakocertach .

Akurat nie mam 40+ i nie rozpycham się na płycie. Powiem więcej, na płycie byłem tylko 2x w życiu i to nie pod scena . Nie lubię jak się ktoś o mnie opiera a tym bardziej ja nie lubię się przepychac. 1 z tych dwóch razy to stanąłem sobie na samym końcu płyty i poprostu się bawiłem. Nie mam potrzeby zobaczyć zespół z bliska .
Więc pewnie jestem tym gorszym. Chociaż przeczytałem o DM wszystko co możliwe, mam wszystkie albumy po 2 egzemplarze, nie ma dnia bym czegoś z ih twórczości nie posłuchał. No.ale łatwo jest oceniać kogoś kogo się nie zna i wrzucać wszystkich do jednego worka.
Pewnie ze są tacy właśnie co mają 40+ i jadą na koncert a nie znają w ogole 3-4 ostatnich płyt, bo sam takich znam. Ono pamiętaj enjoy, personal itd. Ale nie wszyscy są tacy sami.



wiesz dlaczego to pojawia, sie tylko w Polsce, bo my przyzwyczajeni latami do komuny plus katolicyzm, to wpadac lubimy w takie patetyczne stany, ale z boku wyglada to zabawnie


Pt lip 27, 2018 12:39 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2186 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team