Depeche Mode - Zobacz wątek - The Global Spirit Tour
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 52  NastÄ™pna strona
The Global Spirit Tour 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Ta trasa nie jest ostatnią na 99%. Nawet nie chce mi się teraz tłumaczyć, dlaczego... Posłużmy się choćby, przez wielu tutaj promowanym, argumentem o materialistycznym stosunku DM do tego, co robią. Ostatnia trasa zostałaby poprzedzona zapowiedzią na temat tego, że będzie ostatnią trasą... Poza tym, DM to zespół, który - niezależnie od tego, jak oceniamy poziom artystyczny ich dokonań - od lat robi swoje i nie promuje się zapowiedziami pożegnania, a następnie jakimiś triumfalnymi "powrotami". Będą grali tak długo, jak starczy im pary. Nie mogę tego wiedzieć, ale obserwacja tego, co robią, nie pozwala mi myśleć inaczej. :)
To samo dotyczy jakichś jubileuszów Violatora. Było już wiele oakzji do robienia takich rzeczy. DM nie idze w kombatanctwo. Trzeba to przyznać, nawet jeśli komuś nie podoba się ich muzyka.


So lis 25, 2017 20:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
hans napisał(a):
Jak byś pojechał na koncert ,to byś inaczej mówił.
Ja np, teraz chciał bym usłyszeć Useless live.


Za 2.5 msca minie 20 lat jak jezdze , i nie byl to jeden koncert na trasie. Tym razem bedzie to jeden jedyny KRK z racji tego ze nie podobaja mi sie ich obecne dokonania . A Uselles moze i na zywo bedzie brzmiec lepiej , ale i tak uwazam iz utwor zostal zarzniety .... :? , podobnie dokonania Gora w niszczeniu Strangelove itp , wg mnie jest tyle utworów do zagrania i pogodzenia fanów z przypadkowymi osobami , ze az zal patrzec na to co sie dzieje . Wystarczyloby po trasie EU i USA (odswiezajac zeby bylo ciekawiej ) zagrac na zimowej M&S, Strangelove w wersji normalnej , Freelove zeby Gahan dychnal , Blasphemous Rumours , Rush , Things you Said dla Gora , na koniec grany juz nie raz Photographic , moze Ice Machine czy Route 66 jako mega niespodzianke i nie powiedzialbym slowa , a tak pozostaje nie tyle co niedosyt tylko jakis taki zal , ze wszystko jest po najmniejszej lini oporu .... :cry: .


So lis 25, 2017 21:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Tak to prawda zawsze mogło być lepiej,ale wskaż mi trasę,która miała by takie drastyczne zmiany.
Przyzwyczaili nas do tego np,trasa 1998 Berlin 18 i 19 09 taki sam set.Na samej trasie nikłe zmiany (pierwsza z brzegu trasa).
Właśnie na tej trasie zmieniają set pomijam czy gorsze czy lepsze Np. Strenglove Martina.
Wizualizacje niezłe + np.kombinowanie z Home i WIME (przecież poprzednio zdarzało się ,że jedna wizualizacja była wykorzystywana na dwa numery) .Strzelanie koszulek przez Deva.
Dodatkowe Festiwale np. Opener rok po Warszawie.
A to nie koniec trasy!!!
Co gorsza na następnej trasie (jak będzie )będzie tak samo.
Co do ostatniej trasy na pewno będzie to ogłoszone ,żeby zarobić na biletach jak najwięcej.
A i teraz na koniec jeszcze mówi SEE you next time :evil:


N lis 26, 2017 11:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Ostatnia trasa na bank zostanie ogłoszona tego tez jestem pewny . Szkoda tylko , że niestety można zalożyć iż nic sie nie zmieni . Set bedzie podobny , scena co mnie chyba boli najbardziej wciaz ta sama (ja juz patrzec na nia nie moge ) . Dla tych co beda ich zegnac wydatek niemmaly , bo ceny biletow widze na poziomie + 50 % w górę ......Co do obecnej trasy trwac bedzie jeszcze dluzej niz standard , wiec fanom naleza sie zmiany przynajmniej w postaci 3-4 NOWYCH niegranych utworów i basta .


N lis 26, 2017 12:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Wczoraj zakupiłem bilety na ostatni koncert The Global Spirit Tour w Waldbuhne tj 25 lipiec 2018 r. Drobna korekta cen podanych we wcześniejszym wpisie nancy boy. Strefa pod sceną Innenraum - 123.15 EUR Pozostałe miejsca w amfiteatrze Platzwahl Frei - 94.40 EUR. Przy starcie przedsprzedaży zainteresowanie było ogromne, dobiero około 13.00 uspokoiło się. Jestem bardzo ciekaw, czy w poniedziałek na ticketmasterze będą jeszcze w ogóle dostępne miejsca pod sceną.
Dla mnie i mojej żony to podróż sentymentalna. Nasz pierwszy koncert DM w 1993 właśnie w Walbuhne. Po prostu musimy pojechać tam ponownie.


N lis 26, 2017 18:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Na jakich prawach była ta przedsprzedaż ? Bo pewnie nie była dla wszystkich.


N lis 26, 2017 20:05 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 02, 2017 23:49 pm
Posty: 119
 
Post Re: The Global Spirit Tour
od wczoraj na Berlin lipcowy jest sprzedaż dla klientów Telekom MagentaEINS www.telekom.de/magentaeins-priotickets


N lis 26, 2017 21:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 19, 2017 14:02 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Dla mnie ta cała bulwera dotycząca liczby koncertów jest co najmniej śmieszna :D A najbardziej śmieszy mnie w niej to, że zdecydowana większość malkontentów narzekających na a) niezmienną setlistę, b) taki sam wygląd sceny, c) rosnące ceny biletów, d) domniemany materializm członków zespołu czy e) dużą liczbę koncertów w PL, i tak kupią bilety na jeden - jeśli nie więcej - koncertów w Polsce, czym zafałszują statystyki. Potem zespół analizuje - aha, zwiększyliśmy liczbę koncertów, a Polacy nadal walą na nie drzwiami i oknami.
Jak się nie podoba to nie idź - jeśli ci niezadowoleni z setki aspektów dotyczącej tej trasy nie pójdą na koncerty, "zarząd" zespołu, biorąc pod uwagę statystyki, zobaczy, że to się nie opłaca i nie będą już tak często przyjeżdżać. I tyle.


Cz lis 30, 2017 12:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Tyle, że w przypadku DM i Kesslera to niestety tak nie działa. Wg nich skoro produkt pt. "koncert Depeche Mode" już nie rozpala takich emocji i nie jest już tak atrakcyjny, jak parę lat temu, to należy.... obniżyć cenę tego produktu, przez co stanie się osiągalny dla tych, dla których do tej pory wydawał się za drogi.


Cz lis 30, 2017 13:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 19, 2017 14:02 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Global Spirit Tour
No to w takim razie z niecierpliwością czekam na to obniżenie cen ;)


Cz lis 30, 2017 13:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: The Global Spirit Tour
A co ma jedno z drugim wspólnego? Po drodze masz LN i operatora sali/stadionu.
Powiedzmy, że do niedawna DM brało za występ 200tys.$. Do tego LN powiedzmy dokłada 100tys.$ i ci ostatni szukają podmiotu gotowego zapłacić 300 tys. $. Taki Gdańsk mówi wówczas "pas".
I teraz zespół redukuje swoje oczekiwania finansowe do 150tys. dolców. LN nadal bierze 100tys, ale w tym przypadku koncert kosztuje Gdańsk 250tys i na taki wydatek już ich stać. Ale na cenę biletów to nijak się nie przekłada, bo ta jest pochodną zarobku LiveNation (a ten się nie zmienił) i organizatora, którym tu jest Gdańsk.


Cz lis 30, 2017 19:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Jeśli DM schodzi ze swojej gaży przy jednoczesnym nieobniżaniu cen biletów to świadczy to raczej o presji LN lub operatora obiektu na większy udział w zyskach a nie zmianie oceny wartości samego produktu.


Cz lis 30, 2017 22:08 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: The Global Spirit Tour
W Mannheim dzisiaj Sister Of Night w miejsce Insight, a Insight w miejsce Strangelove.


Cz lis 30, 2017 22:29 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Global Spirit Tour
czyli 6 utworów z Ultry :shock: :shock: :shock: ???


Cz lis 30, 2017 22:44 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: The Global Spirit Tour
E, ktoś coś pomylił, na bis był Judas.


Cz lis 30, 2017 23:03 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: The Global Spirit Tour
nancy boy napisał(a):
I co, nie potrafią zaskoczyć? :wink: :lol:


No nie potrafią dla tych, dla których plumkeny się nie liczą i jeszcze śpiewane przez Gore'a. Sa tyle warte co snippety śpiewane przez Bono między normalnymi utworami. Dlatego w statystykach powinny być ujmowane osobno jako wersje akustyczne, bo to w istocie taki ćwierć-produkt tego co znamy pierwotnie z albumu. Tylko Somebody nie da się zakwestionować.

Zatem na tej trasie - 4 krwiste kawałki z Ultra, a Strangelove grali ostatnio na TOTU :D

Właściwie co ta trasa promuje? Znowu The Singles 86-98? :shock: W zasadzie pudło sceniczne jakby podobne trochę :wink:


Cz lis 30, 2017 23:17 pm
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Trasa promuje dyskografiÄ™ po prostu ;)


Cz lis 30, 2017 23:19 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Ale tak w samym środku trasy mającej na celu promować najszybciej nagrany w studio album? :)


Cz lis 30, 2017 23:30 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Jaki jest koń każdy widzi.
Można ewentualnie na niego wsiąść i trochę pocwałować, albo po prostu oddalić się, bo konie raczej nie pachną :D


Ostatnio edytowano Cz lis 30, 2017 23:34 pm przez memphissto, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Cz lis 30, 2017 23:32 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: The Global Spirit Tour
No ja nie ogarniam, stwierdzam tylko fakt ;)


Cz lis 30, 2017 23:32 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 52  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team