Depeche Mode - Zobacz wątek - 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  NastÄ™pna strona
05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 12:32 pm
Posty: 158
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Hej wszystkim. Mam problem z zakupem biletów. Wybrałem opcję "zakup bez logowania" i po przejściu kolejnych etapów, doszedłem do miejsca, gdzie musiałem wpisać swoje dane w poszczególne rubryki. W miejscu wpisania telefonu(trzeba to zrobić dwukrotnie), w pierwszej rubryce wyskakuje komunikat "wprowadź poprawny numer kierunkowy", a w drugiej "numer telefonu powinien składać się z cyfr". Wszystko mam wpisane prawidłowo, więc bardziej debilnych komunikatów być nie może. Wciskam "dalej" i nic się nie dzieje, a czas ucieka. Może ktoś coś poradzi. Pozdrawiam. :shock:


N lis 26, 2017 19:27 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 15, 2014 22:01 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
idź do empiku


Wt lis 28, 2017 13:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Spróbuj innej przeglądarki.


Wt lis 28, 2017 22:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Niestety wyraźny skok na kasę, 5 razy w Polsce na jednej trasie. :shock: Tylko patrzeć a zagrają na dożynkach w Suchych Cipkach. Masakra. :x Myślałem, że nigdy to nie nastąpi. maszyna do pieniędzy, kombinat nie mający już niczego wspólnego z tworzeniem muzycznych arcydzieł. Potwierdzeniem czego jest ostatnia płyta zrobiona na szybko, na "kolanie" aby była, bo przecież trzeba kasę trzepać na koncertach. No cóż , po 30 latach związku z tą grupą, trzeba trzeźwo na nią spojrzeć i chyba dać sobie spokój. Jest tyle dobrej muzyki na świcie. :mrgreen: . A teraz mnie ukamienujcie. :roll:


Åšr lis 29, 2017 6:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Mamy teraz odwodzić Cię od dania sobie spokoju? Zazwyczaj ignoruję takie posty, ale wszechobecne tu malkontenctwo jest po prostu zatrważające. Twój post to ewidentny dowód, że cokolwiek DM zrobi lub nie zrobi, i tak będzie źle. Faktycznie, do d.py, że przyjeżdżają do Polski i nagrywają kolejne płyty. Mnie też to przybija.


Åšr lis 29, 2017 8:27 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Ja o zupie ty o z tyłu ciała. Wszystko w tym temacie :roll:


Åšr lis 29, 2017 10:11 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 26, 2004 7:22 am
Posty: 253
Lokalizacja: LAGO
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Co ma Opener do dożynek? O co chodzi użytkowniku onkyo05? Jest potencjał, bilety schodzą to zespół gra. Również nie rozumiem o co chodzi? Chyba takie czasy - oburzonych :)
Kasę na koncertach można "trzepać" jak to określiłeś i bez płyty.


Åšr lis 29, 2017 11:31 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt paź 21, 2016 13:13 pm
Posty: 26
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Tacy Niemcy czy Francuzi to dopiero musza narzekać :mrgreen:


Åšr lis 29, 2017 15:42 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Chodzi o to, że każdy może iść, towar jest ogólnodostępny i nie jest się już w elitarnym klubie. Jak było się na jedynym koncercie raz na 4 lata to się dostawało +10 do respektu. A teraz? Teraz trzeba siedzieć i narzekać, że grają więcej koncertów, chociaż nie ma absolutnie żadnego przymusu na nie chodzić. Niewiarygodne to wręcz jest.


Åšr lis 29, 2017 17:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Moim zdaniem Onkyo mowi o czyms innym , a co mnie sie również nie podoba a mianowicie trasa nie robi szału , a ciagna ja bo jest z tego dobra kasa , a (chyba ) nie tak to powinno wygladac . U2 tez ciagnie trase , ale miedzy czasie zmienili scene i nie zdzwilbym sie jakby teraz nastapila kolejna zmiana . I tak zaliczasz koncert halowy w zupelnie innym wymiarze niz koncert stadionowy - i tu rozumiem , ze trasa trwa lepiej niz rok bo dostajesz jakby nie patrzec jakas wartosc dodana co w przypadku DM nie ma miejsca . Niektorym wystarcza tylko to ze nadal koncertuja , a niektorym niekoniecznie a forum jest po to zeby wymienic te poglady . Kiedys bywalem i na 6-8 koncertach na trasie obecnie zalicze jeden i tez wystarczy gdyż dla mnie koncertowe DM stajo sie po prostu zbyt przewidywalne żeby nie powiedziec nudne :?


Åšr lis 29, 2017 19:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Dla mnie będzie to 8 koncert na tej trasie i zamiast dyskutować o gustach mówcie jakie są patenty na "front row" bo nie bywam na takich festiwalach ...


Åšr lis 29, 2017 20:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
onkyo05 napisał(a):
Ja o zupie ty o z tyłu ciała. Wszystko w tym temacie :roll:


No właśnie, wszystko w temacie. Ubolewasz nad tym, że Twój ulubiony (lub jeden z ulubionych) zespół kontynuuje karierę i w czasie jednej trasy gra u nas piąty koncert. Przyjmujesz postawę jak te oburzone emerytki, które nie chodzą na koncerty Behemotha i raczej nie słuchają tego zespołu, ale też nie pasuje im to, że robią to inni i muszą to zamanifestować.

Jeśli chodzi o scenę, czyli oświetlenie i względy estetyczne, jest ona dla mnie jedną z najlepszych, a może nawet najlepszą w historii. Światło "nadąża" za muzyką i nie ma przerostu formy nad treścią. W stosunku do poprzednich ta i ostatnia trasa są najbardziej "rewolucyjne" jeśli chodzi o zmiany w setliście. Zespół jest w formie, a Gahan w formie wokalnej najlepszej chyba od Deviotionala. Może podchodzę do tego zbyt optymistycznie, ale na pewno nie powiem, że ten zespół przechodzi jakiś kryzys i robi wszystko dla mamony.

Jeśli chodzi o obecne tu porównania z U2... Może porozmawiajmy o ostatnich albumach obu zespołów, a nie o tym na jakich pudłach występują.


Åšr lis 29, 2017 21:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
personal benek napisał(a):
Może podchodzę do tego zbyt optymistycznie, ale na pewno nie powiem, że ten zespół przechodzi jakiś kryzys i robi wszystko dla mamony.


Nagrali słabą płytę , U2 może ciut lepsza i nie można ani o jednych ani o drugich powiedzieć , że przechodzą kryzys ot zwyczajnie najlepsze już za nimi i z tym należałoby sie pogodzić . Niemniej dośc ważnym dla wielu jest to na jakim pudle graja , bo w końcu każa sobie za to płacic ( coraz wiecej dodam ) , a skoro tak to należałoby dać w zamian coś innego raz na 4 lata . Prawda jest taka , że pozostali to robia a DM nie .....(Muse , Metallica , U2 , Rollingstones itp ) .


Åšr lis 29, 2017 21:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Nie, nie każą. Można nie chodzić na koncerty. Każdy ma wybór. Jeśli chodzi o pozostałe wymienione zespoły, akurat ten aspekt grania na żywo, nie przekonuje mnie do tego, żeby pójść na ich koncert. Dla mnie to mimo wszystko jest sprawa drugo- albo trzecioplanowa. I tak w tym roku DM zrobili spory postęp w tej kwestii.


Åšr lis 29, 2017 21:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
personal benek napisał(a):
I tak w tym roku DM zrobili spory postęp w tej kwestii.
Tylko wiesz, to mniej więcej tak jakbyś powiedział, że przesiadka z Poloneza do "favoritki" to postęp w czasie, gdy inni jeżdżą już SUVami. ;)
A co do piątego koncertu w Polsce, to oczywistym jest, że wynika to wyłącznie z pobudek biznesowych. Wygląda na to, że oczekiwania finansowe za jeden występ spadły, więc aby bilans na koniec trasy się zgadzał, to trzeba było ją wydłużyć.


Åšr lis 29, 2017 22:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Już jest rewolucja -pierwszy festiwal u nas.


Åšr lis 29, 2017 22:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
CureMar napisał(a):
personal benek napisał(a):
I tak w tym roku DM zrobili spory postęp w tej kwestii.
Tylko wiesz, to mniej więcej tak jakbyś powiedział, że przesiadka z Poloneza do "favoritki" to postęp w czasie, gdy inni jeżdżą już SUVami. ;)
A co do piątego koncertu w Polsce, to oczywistym jest, że wynika to wyłącznie z pobudek biznesowych. Wygląda na to, że oczekiwania finansowe za jeden występ spadły, więc aby bilans na koniec trasy się zgadzał, to trzeba było ją wydłużyć.


A kiedy koncerty odbywały się nie dla pieniędzy? Myślisz, że koncerty z DM Tour i TOTU w Polsce wynikały z miłości DM do polskich fanów? Zawsze są dla kasy, a że jest popyt, to są i kolejne występy. Są w Europie Środkowej kraje, gdzie DM w ogóle nie zawita. Nie wiem czy tamtejsi fani są uszczęśliwieni faktem, że zespół nie che ściągnąć z nich forsy. Zastanówcie się, na co narzekacie. :)


Åšr lis 29, 2017 22:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Ależ ja nie narzekam na 5 koncertów u nas; wprost przeciwnie - jestem nawet z tego powodu zadowolony, bo wiem, że wielu moich znajomych w końcu zagości na ich występie.
Martwi raczej powód takiej ilości koncertów w Polsce skoro do niedawna wystarczył jeden...
Jak pisałem - dość oczywistym jest, że zespół chce mniej za jeden występ. Pytanie, co jest tego powodem. Bo nie wierzę, że robią to z czystej dobroci, aby stać na nich było każdego, kto tylko chce zorganizować ich koncert.


Åšr lis 29, 2017 22:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
No to mówię, o co chodzi. Chodzi o pieniądze. Polska, w porównaniu do Rumunii czy Serbii, stała się dla nich krajem, w którym mogą dużo zarobić, krajem, gdzie znajdą się ludzie skłonni niemało zapłacić za pójście na ich występ. Myślę, że to akurat dobra wiadomość, iż w tej materii dołączamy do takich państw jak Włochy czy Hiszpania. Nie będę wnikał w ich motywacje (których i tak nikt poza nimi tak naprawdę nie zna). Mam ochotę i idę na koncert.


Åšr lis 29, 2017 22:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: 05.07.18 - Gdynia, Open'er Festival
Coraz więcej koncertów i co gorsza wszystkie wyprzedane.
Wiadomo że robią to dla kasy .To jedyne źródło utrzymania .Żyją z grania.


Cz lis 30, 2017 8:34 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team