Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
07.02.18 - Kraków, Tauron Arena 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
michaŁ napisał(a):
Czasy się ewidentnie zmieniły. Kiedyś sobowtóry Deve'a miały splendor, teraz czytam tutaj, że to wstyd. Nie sądziłem, że do czegoś takiego dojdzie.


Widzę, że dziś jesteś wstrząśnięty absolutnie wszystkim. Akurat to, o czym teraz mowa, zawsze było dla mnie takim samym nieporozumieniem. Już nawet nie chce mi się tłumaczyć, dlaczego. "Nie sądziłem, że do czegoś takiego dojdzie" i będzie to konieczne.


Cz lut 08, 2018 19:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 16, 2010 14:10 pm
Posty: 194
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Strange101 napisał(a):
Serio śpiewanie komuś przeszkadza jak jest się w pierwszym rzędzie pod sceną? OK, wezmę to pod uwagę, bo wcześniej nawet o tym nie pomyślałem - trybuny to wiadomo, ale barierki?


Nie śpiewanie, tylko jak kolega napisał DARCIE JAPY. A to różnica. Śpiewać na pewno nie umiesz, a jak drzesz się komuś do ucha to może to być mocno irytujące, bo twoja ofiara nie słyszy Zespołu, dla którego przyszła... Już nawet nie będę pisał o ananasach, którzy się drą nie znając słów. Szkoda klawiatury.

Czytam dziś wrażenia ludzi na forum, FB, w innych miejscach, rozmawiałem ze znajomymi i dochodzę do wniosku, że olanie Krakowa bardzo dobrym rozwiązaniem. Zespół robi swoje bez względu na to gdzie jest, i do nich nie ma co się czepiać, jest jak jest. Ale jak jak czytam komentarze co wyprawiała publika... No i do tego informacja, że było chamstwo i zbydlęcenie "fanów" w hotelu chłopaków. Mam nadzieję, że więcej DM w Krakowie nie zagości.


Cz lut 08, 2018 19:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2009 15:01 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Kielce/Kraków
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Spokojnie, darcia japy i wrzeszczenia pod sceną nie było ani z mojej strony ani innych w pobliżu. Już w Warszawie głośniej się ludzie zachowywali niż wczoraj.


Cz lut 08, 2018 19:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 01, 2009 22:12 pm
Posty: 102
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
z tym marudzeniem zestarzejecie sie w typie Flecza. A ja chce w stylu Dave'a. Komorka? Pojedyncze zdjecia przed koncertem, 2-3 w trakcie, najlepiej w formie gifow jak swiatlo fajnie gra, bo gra, fajnie, film gora jeden na jakims wolniaku jak Halo w wersji Goldfrap. I wracam z bananem. A pozniej czytam nawolywanie do przesylania filmow do multicama.

Czekam na wydanie live, chce to jarać kolejny raz. Zdaje sie, ze dzis podano kolejne daty w Ameryce Płn. Boje sie, ze daja z siebie wszystko, ten ostatni raz.


Cz lut 08, 2018 20:01 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Wypluj te słowa złowrogi wróżbito :wink: Gdzie tam ostatni raz


Cz lut 08, 2018 20:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 18, 2013 1:36 am
Posty: 81
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Czy ktos byc moze wie ile bylo kwitow ee? Z gory dzieki za info.


Cz lut 08, 2018 21:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 19, 2017 14:02 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
No wypluj wypluj, bo ja już sobie wpisałam do kalendarza, że latem 2021 roku biorę na depeszów mojego starszego syna, który będzie miał wtedy 11 lat. Nie odpuszczę mu normalnie ;-) Na szczęście też bardzo lubi...


Cz lut 08, 2018 21:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2017 0:47 am
Posty: 208
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Ja też biorę swojego syna, będzie miał wtedy 8 i pół roku i też ich bardzo lubi.


Cz lut 08, 2018 23:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 19:06 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Kraina Marzeń i Snów
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
My z małżonkiem dosłownie przed chwilą wróciliśmy z Krakowa, emocje jeszcze się kotłują, więc będzie na szybko :)
Koncert- rewelacja!!! Dave w genialnej formie, szaleństwo! Nie wiem, jak na trybunach, ale tylna płyta bawiła się fantastycznie! Sama zdeptałam kilka osób, za co przepraszam, ale sami wiecie, euforia robi swoje! :fletch: Nie przeszkadzało mi nic, nawet postępujące z chwili na chwilę przeziębienie i ból gardła, który po koncercie jedynie się zwiększył- darłam się, ile sił! Żałuję jedynie, że nie dane mi będzie zobaczyć chłopaków w Łodzi i Gdańsku, ale cóż, life is brutal, teraz czekam na Opener, bileciki już dawno kupione. Kocham "Cover Me", kocham DM, kocham atmosferę koncertów, jakiej nie ma nigdzie indziej! Endorfiny w najczystszej postaci.


Pt lut 09, 2018 0:41 am Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Nie wiem czemu sluzy kontrola wykrywaczem metalu, skoro pan sprawdzajacy wykryl u mnie metal i nie chcialo mu sie sprawdzic co to jest. Zapytal tylko czy to telefon ("Tam w kieszeni ma pan telefon, tak?") i nie sprawdzajac czy rzeczywiscie tak jest poscil mnie dalej.
Sam koncert na dostateczny+. Zespol na scenie przecietny, po prostu zrobil swoje na poziomie standardowym. Publika niestety slaba. Zawsze to lepiej niz bardzo slaba albo fatalna, widywalem gorsze, ale jednak po Polsce i zwlaszcza po Narodowym duzo wiecej można było oczcekiwać.


Pt lut 09, 2018 1:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 01, 2009 22:12 pm
Posty: 102
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
ok ok, wypluwam i czekam do 2021. Tymczasem Aszdziennik cos o was skrobnął "Dramat fana Depeche Mode. Chce iść na koncert w skórze po ojcu, ale ojciec też idzie na koncert"


Pt lut 09, 2018 7:11 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Kashmir napisał(a):
My z małżonkiem dosłownie przed chwilą wróciliśmy z Krakowa, emocje jeszcze się kotłują, więc będzie na szybko :)
Żałuję jedynie, że nie dane mi będzie zobaczyć chłopaków w Łodzi i Gdańsku, ale cóż, life is brutal, teraz czekam na Opener, bileciki już dawno kupione. Kocham "Cover Me", kocham DM, kocham atmosferę koncertów, jakiej nie ma nigdzie indziej! Endorfiny w najczystszej postaci.


Czy czasem nie rozmawialismy przed M1 tak cos okolo 17.30 ? :) :) :)

pozDrawiaM


Pt lut 09, 2018 7:16 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 08, 2018 21:15 pm
Posty: 1
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Naprawdę musiałem się tu zarejestrować bo jak czytam te oburzone wpisy że ktoś ma CZELNOŚĆ przeżywać koncert po swojemu, to aż mnie ściska. Skąd to przeświadczenie, że każdy na koncercie musi drzeć ryja i machać rękami? Nie każdy ma na to ochotę - nie po to płacę 250 zł za bilet, żebym się musiał przejmować czy "opowiednio" przeżywam koncert. Osobiście są koncerty które potrafię przeskakać całe i zedrzeć gardło tak że przez trzy dni nie mogę mówić, a są koncerty na których chce po prostu postać i posłuchać muzyki - bo dla niej tam przychodzę.

Co do koncertu, dla mnie bardzo dobry - ale oczywiście został zepsuty przez jakiegoś pijanego idiotę, który właśnie wrzeszczał dookoła "BAWCIE SIE" a jego śpiew przypominał bardziej okrzyki godowe lemurów a nie śpiew (próbował również sforsować barierkę między G1 a G2). Lubię ten zespół, uczestniczę w kilku(dziesięciu) koncertach rocznie ogólnie, ale nigdzie nie spotkałem się z takim buractwem jak na koncertach Depeche Mode. Zarówno w Warszawie jak i teraz w Krakowie. Jeszcze jakiś burak pod Plazą rzucił butelką prawie w mój samochód, dumnie nosząc koszulkę DP na piersi.


Pt lut 09, 2018 10:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 05, 2009 1:37 am
Posty: 77
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
EverythingCounts91 napisał(a):
Naprawdę musiałem się tu zarejestrować bo jak czytam te oburzone wpisy że ktoś ma CZELNOŚĆ przeżywać koncert po swojemu, to aż mnie ściska. Skąd to przeświadczenie, że każdy na koncercie musi drzeć ryja i machać rękami? Nie każdy ma na to ochotę - nie po to płacę 250 zł za bilet, żebym się musiał przejmować czy "opowiednio" przeżywam koncert. Osobiście są koncerty które potrafię przeskakać całe i zedrzeć gardło tak że przez trzy dni nie mogę mówić, a są koncerty na których chce po prostu postać i posłuchać muzyki - bo dla niej tam przychodzę.

Co do koncertu, dla mnie bardzo dobry - ale oczywiście został zepsuty przez jakiegoś pijanego idiotę, który właśnie wrzeszczał dookoła "BAWCIE SIE" a jego śpiew przypominał bardziej okrzyki godowe lemurów a nie śpiew (próbował również sforsować barierkę między G1 a G2).


+1

Niestety, w Polsce kultura koncertowa to pojęcie wciąż obce.


Pt lut 09, 2018 10:14 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
tego pijanego cos po pol godzinie chyba wyprowadzili,akurat przepychal sie kolo mnie z jakas niewysoka dziewczyna ale potem zniknal w tlumie,nic mnie ogolnie nie zdziwilo,koncert DM jak koncert DM,tu niczego nowego sie nie spodziewalem,ogolnie publika slaba ,rozumiem ze trybuny to w sumie maja prawo siedziec ale GA1 kicha straszna(widok z GA2 prawie przy barierkach),zaraz za mna dwie panie i pan to chyba z innej rzeczywistosci(w kosciele przy koledach wiecej sie ruszam)za to po lewej dwoch ogarnietych chlopalow ze Slaska,a po prawej spora grupka mlodych dziewczat (troszke sobie poskakalismy razem),najwiekszy pozytyw duzo mlodziezy znajacych teksty,sama Tauron Arena nie zachwycila
:beer:


Pt lut 09, 2018 10:33 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Strange101 napisał(a):
krzysiek napisał(a):
W jednym poście zaprezentowałeś dwie postawy koncertowe uczestników których nienawidzę i przez które odechciewa mi się chodzić od dawna na koncerty.

Pierwsza postawa to sąsiad wyjec. Wyje ci taki do ucha przez cały koncert,śpiewa razem z wokalistą każdy utwór (śpiewa to oczywiście przenośnia, to najczęściej brzmi jak wycie zarzynanej krowy) po prostu nie da posłuchać tego na którego występ się przyszło.Dla mnie śpiewanie razem z wokalistą to totalny egoizm i wiocha-do śpiewania są te momenty w których Dave sam do tego zachęca i robi to dosyć często.


Serio śpiewanie komuś przeszkadza jak jest się w pierwszym rzędzie pod sceną? OK, wezmę to pod uwagę, bo wcześniej nawet o tym nie pomyślałem - trybuny to wiadomo, ale barierki?



Myślę że każdy normalny człowiek który wydaje kilka stów na koncert chciałby posłuchać jak śpiewa wokalista a nie ktoś kto się drze do ucha obok.

Pewnie pod barierkami tolerancja dla takich zachowań jest większa niż w innych miejscach ale i tak uważam że śpiewanie RAZEM Z WOKALISTĄ jest totalną wiochą.

Na koncertach jest duży ścisk więc jak śpiewasz to z pewnością robisz to komuś do ucha i pozbawiasz możliwości słuchania wokalisty czy ogólnie muzyki.
Inna sprawa że ja będąc na kilkuset koncertach w życiu jeszcze nie spotkałem nikogo kto potrafi śpiewać. Zawsze jest to mniejsze bądź większe zawodzenie przy którym ten osobnik

https://www.youtube.com/watch?v=zkw9AmRogY8


to jest jakiś pieprzony Pavarotti.

Jak byłem młodszy to aż tak mi to tak strasznie nie przeszkadzało.A teraz wkurza i to niemiłosiernie, na płycie jeszcze można starać się zmienić miejsce, w Gdańsku będę na trybunach i mam autentycznie stresa czy nie trafię na miejsce obok sąsiada śpiewaka a przede mną nie zasiądzie jakiś domorosły Steven Spielberg z telefonem u góry przez cały występ.Tego drugiego to mogę być praktycznie pewien, to jest jakaś plaga niestety.


Pt lut 09, 2018 11:03 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 12, 2005 11:47 am
Posty: 81
Lokalizacja: Nowy Sącz
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
nieobecność klasyków, ok jakoś przełknę. Ale Going backwards jakoś na zbyt wolnym tempie chyba zagrane. A nieobecność You move czy absolutnie wybitnego utworu Scum jest nie do usprawiedliwienia po prostu. Ostatnia płyta potraktowana kompletnie po macoszemu. Co ma się nijak do nazwy trasy koncertowej. Ciekawe czy The Cure, Rolling Stonesi, Madonna, Placebo czy Coldplay tak traktują na trasach swoje ostatnie płyty które promują.


Pt lut 09, 2018 11:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
A nikt nie napisał jak Black Line zagrało ;)


Pt lut 09, 2018 12:06 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 05, 2009 1:37 am
Posty: 77
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
bielszczanin napisał(a):
Ostatnia płyta potraktowana kompletnie po macoszemu. Co ma się nijak do nazwy trasy koncertowej. Ciekawe czy The Cure, Rolling Stonesi, Madonna, Placebo czy Coldplay tak traktują na trasach swoje ostatnie płyty które promują.


Płyta słaba, to i się z niej wycofali na zimowej części trasy. Nic dziwnego. Pewnie na następnej podzieli los Delty. Kto chciał, to posłuchał na stadionówkach, gdzie grali sporo Spirita (i starczy). Marzy mi się, żeby w 2021 nie nagrywali kolejnej płyty będącej tylko pretekstem dla trasy, tylko po prostu ruszyli w świat, grając mix greatest hitsów i rzadszych, starszych, zapomnianych kawałków. Ale jak wiemy, to tylko takie nierealne marzenie.


Pt lut 09, 2018 12:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: 07.02.18 - Kraków, Tauron Arena
Black Line całkiem żwawo :wink: , ale jak dla mnie był problem z nagłośnieniem na trybunach.
Na DM to lepiej, selektywniej brzmiało.


Ostatnio edytowano Pt lut 09, 2018 18:31 pm przez MrDepesz, łącznie edytowano 1 raz



Pt lut 09, 2018 12:59 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team