Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52
The Global Spirit Tour 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 24, 2013 0:22 am
Posty: 105
Lokalizacja: Edynburg
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Może powstanie z tych dwóch ostatnich koncertów berlińskich film dokumentalny w style "The Last Waltz" Martina Scorsese o ostatnim koncercie zespołu The Band. Byłoby to wspaniałe ukoronowanie ich kariery. Kręcone przez Antona w mieście, które jest ich duchowym domem.


So lip 07, 2018 20:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: The Global Spirit Tour
ja bym to nakrecia w Basildon. Czas sié przemóc i nie wstydzic sie swoich korzeni. wg mniej mają kompleks prowincji. Dojrzewając wewnętrznie, warto zrozumiec, że od siebie samego nie da się uciec i może wcale nie warto tego robić. Czy od swojego rodzinnego miasta tez nie!


N lip 08, 2018 2:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Nie wiem czy zauważyliście, ale Dave już nie mówi "We See You Next Time". Nikt już z Fletchem się nie przytula. Zauważcie że wszyscy ze Sobą po koncercie przytulaski, buziaki itd. a z nim nikt. Jakaś tam może piona. No i ilość koncertów. Bardzo długa trasa. To wszystko daje do myślenia.


N lip 08, 2018 12:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Tylko czy ogłoszą TO na koncercie czy po.


N lip 08, 2018 12:53 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Że Wam się serio tak chce pieprz...ć o końcu zespołu tak co 3 lata od lat 20 to ja nie wiem :D
Żeby była chociaż JEDNA najmniejsza, minimalna, drobna, iluzoryczna przesłanka ku temu, że można by takie domysły uskuteczniać. Ale nie ma ŻADNEJ.
Bo Dave nie mówi "See you next time"? No jakiś czas temu zmienił oklepany od dziesiątek lat tekst na "See you some other time" :D :D :D WOW koniec zespołu :D :D :D
Ktoś nie przytulił Fletcha tylko przybił pionę. Koniec zespołu :D
Ostatnie dwa koncerty są w Berlinie. Koniec zespołu :D (bo jakby były w Paryżu to znaczy, że będą jeszcze 3 płyty)

Ja nie wiem jakimi drogami muszą biec myśli by dobiec do takich konkluzji. I tak co trasę to samo. Nic się nie nauczyliście tylko co trasę powtarzacie to samo.
I to mimo tego, że sam zespół mówi, że będzie nagrywał jeszcze długo.
No ale przecież Fletcha nikt nie przytulił ;)


N lip 08, 2018 14:35 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Dokładnie. Mnie też bawią te wpisy. Kto był w Gdyni, nie powinien mieć wątpliwości, że ta historia jeszcze długo nie dobiegnie końca.


N lip 08, 2018 19:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Niestety źródła są troszeczkę inne a to o czym piszecie to tylko wskazówki zobaczymy co wydarzy sie w Berlinie...


N lip 08, 2018 20:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Trasa się kończy i znowu przez 4 lata będzie nudno. A tak przynajmniej coś się dzieje.


Pn lip 09, 2018 19:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 16, 2010 14:10 pm
Posty: 194
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Fantomasz napisał(a):
Trasa się kończy i znowu przez 4 lata będzie nudno. A tak przynajmniej coś się dzieje.


Przez 3, rok zjadła trasa :)


Wt lip 10, 2018 9:06 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 05, 2009 1:37 am
Posty: 77
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: The Global Spirit Tour
To uczucie smutku właśnie mi towarzyszyło podczas koncertu w Gdyni. Ostatni raz, a teraz znowu 3 lata posuchy :| aż mnie kusi, żeby zapolować na bilet na Berlin i przeżyć to jeszcze raz przed przerwą.


Wt lip 10, 2018 13:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Wszystko Jasne.

Obrazek

Berlin potwierdzony już był dawno, ale teraz macie czarno na białym :D


Pn lip 23, 2018 17:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 7:35 am
Posty: 68
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Trasa się skończyła więc można zrobić podsumowanie. Były dawno nie słyszane utwory jak The Things You Said, I Want You Now, Everything Counts. Były utwory z Sounds of The Universe (Corrupt, Wrong). Pojawił się nawet cover w postaci "Heroes" Zespół miał jaja, żeby w połowie trasy wywalić "I Feel You" (słusznie). Moim zdaniem ta trasa Depeche Mode była pod wieloma względami ciekawsza niż Delta Machine Tour. Szkoda, że zagrali tak mało utworów ze "Spirit", brakowało mi No More, You Move, Fail, Poorman czy Scum. Nie wiem dlaczego tak to wyszło, bo żaden z członków DM nie wypowiedział się na ten temat.


Śr sie 22, 2018 19:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Szykuje się gratka...

Depeche Mode wyda niepublikowane koncerty i dokument "Spirits in the Forest"

Depeche Mode to koncertowy gigant, a jego nagrania live można oglądać i oglądać. Fani zespołu na pewno się ucieszą, że już niebawem będą mogli zdobyć nowe wydawnictwo od Brytyjczyków.
Depeche Mode

27 marca 2020 otrzymamy nowe wydawnictwa od Depeche Mode. Chodzi o nagrania z dwóch finałowych koncertów w Berlinie z trasy Global Spirit Tour oraz film dokumentalny "Spirits in the Forest”, które pojawią się na DVD i Blu-Ray. Ta specjalna edycja zawiera 4 płyty (dwie z wideo i dwie ze ścieżką dźwiękową). Dostępna będzie także wersja z CD z samym soundtrackiem.
Depeche Mode wyda niepublikowane koncerty i dokument "Spirits in the Forest" w marcu 2020 na DVD i CD

Dyski wideo zawarte w pakiecie, to relacje z dwóch koncertów w amfiteatrze Waldbühne, które jeszcze nigdy nie były opublikowane w całości oraz film dokumentalny. Reżyser Anton Corbijn ukazał nowy zamysł w tworzeniu muzycznego dokumentu.
Depeche Mode.

Dwie płyty CD z zestawu zawierają soundtrack "Live Spirits" – wersję audio berlińskiego występu. Usłyszymy zatem największe hity zespołu oraz utwory z płyty "Spirit".
Więcej: https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-Ne ... ctwa-39262


So lut 29, 2020 21:05 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team