Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 139  Następna strona
D | M - Memento Mori 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1257
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
krzysiek napisał(a):
Ja podziwiam że im się chce jeszcze nagrywać.Od dawna nie ma w tym pasji, jakaś taka pańszczyzna.

Ja mam wrażenie że te płyty powstają tylko po to aby był pretekst do pojechania w trasę i zarobienia kolejnych dziesiątek milionów dolarów.

W sumie mogliby jeździć w trasy i bez płyty. Przykładowo-pomijając sytuację pandemiczną gdyby w tym roku ruszyli w trasę na 30 lecie Violatora (tak jak U2 zrobiło z Joshua Tree) gdzie zagraliby całego Violka plus ok 10 innych hiciorów to co , nie wyprzedaliby stadionów? Wyprzedaliby.


Nie jest tragicznie. Na każdej płycie bez wyjątku można było dla siebie coś znaleźć. Ja tak miałem ostatnio z Poison Heart, Cover Me czy Fail. Od tego mają producentów i potencjał kompozytorski powiększony o Gahana i spółkę. Pańszczyzna to są właśnie te ich arcynudne koncerty. Nie ma w nich energii i wyjątkowości. Zamiast tego utarte sceniczne schematy. Zestarzeli się po prostu chłopaki. Tak jak my zresztą. Starość się Bogu nie udała ;)


Pt lis 06, 2020 17:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
wracając do tematu, macie informacje o nowym albumie
piszcie


So lis 07, 2020 15:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Nowy album zapewne pod koniec przyszłego roku, a trasa w 2022 roku. Komercyjna machina będzie działać dalej.


So lis 07, 2020 16:57 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
phoenix36 napisał(a):
Nowy album zapewne pod koniec przyszłego roku, a trasa w 2022 roku. Komercyjna machina będzie działać dalej.



o dużej trasie niestety raczej możemy zapomnieć :(
zbyt wielu ludziom zależy na tym by świat nie wrócił do normalności :(


N lis 08, 2020 11:47 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
chmurek napisał(a):
Dla mnie niech juz nic nie nagrywaja , po ostatnim wyczynie w postaci Spirit stracilem juz wszelkie nadzieje na uslyszenie czegos dobrego w ich wykonaniu :cry:

A ja wręcz przeciwnie, chcę aby nagrywali tak długo jak tylko będą mieli ku temu zdrowie, pomimo, iż ostatnimi czasy tylko część utworów z danej płyty, czasami nawet ta mniejsza, zazwyczaj przypada mi do gustu, to nieodzownym jest fakt ponownej ekscytacji nadchodzącym wydawnictwem i tą całą otoczką z tym związaną (wywiady, promocje, zapowiedzi, sesje zdjęciowe, etc).
Tak więc czekam z utęsknieniem... :D


Pn lis 09, 2020 22:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Kelvin napisał(a):
tak czytam to co napisaliscie i naprawde sie Wam dziwie i troche tez nie wierze, skoro DM wg Was nic juz nie nagra wartego uwagi, czy tam niektorzy z Was pisza ze juz sobie dali spokoj po jakims tam albumie to zastanawiam co tutaj robicie? czemu tu wracacie? taki np @krzysiek to juz w ogole od 10 lat conamniej (albo i dluzej) krytykuje nowe dokonania zespolu i ogolnie jak widze avatar kolegi to w ciemno wiem ze bedzie wyrazal glebokie niezadowolenie z tego co nowego nagrali panowie z DM, naprawde czy to warto? nie szkoda Waszego czasu? ja na to forum wchodze raz na kilka miesiecy zeby dowiedziec sie czy cos nowego sie dzieje i rzadko decyduje sie na postowanie, ale jak widze jak niektorzy z Was traca tyle czasu i energii na cos co wg nich juz umarlo to sie zastanawiam po co? szkoda czasu, zycie jest za krotkie zwlaszcza na cos co juz sie wypalilo wg niektorych z Was

chyba ze tak naprawde wcale nie chodzi o to, wcale sie nie wypalilo i dalej czujecie to co ja, bo nie jestesmy juz nastolatkami, zestarzelismy sie, zalozylismy rodziny, mamy swoje skomplikowane zycie pelne problemow ale DM zawsze gdzies tam zostanie, ja wiem ze niezaleznie czy panowie nagraja jeszcze jakas dobra plyte albo zla albo w ogole jakakolwiek to ja zawsze przyjme ja z calym dobrodziejstwem inwentarza i wiem ze muzyka DM zostanie ze mna do konca

sorry za ten tani sentymentalizm ale z DM tak mam, jestem 3 razy starszy niz w momencie jak zaczalem przygode z DM ale ta radosc kiedy jestem na koncercie jest taka sama jak podczas pierwzsego koncertu i bardzo bym chcial jeszcze kiedys jej doswiadczyc

+1 :brawo:


Pn lis 09, 2020 23:05 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 16:41 pm
Posty: 222
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
na dreszczyk emocji jak w Should Be Higher live Letterman jeszcze trzeba będzie poczekać minimum rok zanim ta epidemia minie


Wt lis 17, 2020 8:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Martin pewnie udzieli kilku wywiadów w związku ze swoim nowym materiałem solowym, więc może coś chlapnie na temat planów DM.


Wt lis 17, 2020 11:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
26 listopada Martin w Worldwide FM autorstwa Ralpha Moore będzie opowiadał o nowym solowym projekcie, planach na przyszłość i ogólnie o życiu obiecnie.

więc mniej wiecej sie dowiemy kiedy się płyty spodziewać.


Wt lis 17, 2020 16:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Piszecie, że zdecydowanie więcej informacji w obecnych czasach zamieszczanych jest na FB, którego akurat nie posiadam i nie używam, więc jak by kto miał ciekawe infoski zaczerpnięte stamtąd i chciał się nimi podzielić, to zapraszam i dziękuję.


Pt lis 20, 2020 19:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
mysle ze to juz pewne ze .... cykl 4-letni wydawania płyty (od 93 roku) nie zostanie zachowany
bo jakos nie wierze ze płyta wyjdzie w tym roku :-(
wiec pewnie przyszły rok


Pn sty 04, 2021 8:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 6:10 am
Posty: 264
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Fajnie, że coś się zaczyna w temacie, traska 2022 jak się srowid skończy, wstęp na stadion po okazaniu zaświadczenia o szczepieniu, dla chłopaków to już butle z tlenem w tym wieku:)


Pn sty 04, 2021 21:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Rolling Stonesy dają radę a lepiej garowali, to i nasi dadzą :D


Wt sty 05, 2021 18:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Myślę że będzie nowa płyta,a trasa odłożona next time.


Wt sty 05, 2021 20:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Przecież płyta jest robiona pod trasę :)


Wt sty 05, 2021 21:53 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn cze 04, 2012 20:03 pm
Posty: 34
Lokalizacja: Brzeg
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Martin powiedział, że nic się w temacie nie dzieje. Więc pewnie nowego albumu nie należy się spodziewać w najbliższej przyszłości.
https://101dm.pl/2020/12/08/martin-o-pl ... i-zespolu/


Śr sty 06, 2021 19:39 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 7:35 am
Posty: 68
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
nie będzie nowej trasy tak długo jak trwa pandemia. Płyty też. Pandemia potrwa jeszcze ze dwa lata, potem, wszystko zacznie wracać do normalności. Z uwagi na wiek chłopaków, po tym czasie może się okazać, iż Global Spirit Tour to była ostania trasa... niestety...


N sty 10, 2021 12:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Niestety z wypowiedzi Martina wynika, że ani na płytę ani na trasę w najbliższym czasie raczej nie ma co liczyć.
Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Martin jest już kompletnie wypalony jako autor tekstów i piosenek. Bawi się teraz trochę syntezatorami w domowym zaciszu, ale nie sposób traktować tego jako poważne komponowanie.
Wygląda na to, że również Dave jakoś przygasł i ani nie stymuluje Martina ani nie podejmuje żadnych solowych działań.

Cała nadzieja pozostaje we Fletchu :D żart oczywiście :)


Pn sty 11, 2021 10:50 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lut 17, 2016 11:16 am
Posty: 1
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Adolf Galland napisał(a):
To co ten zespół miał nagrać najlepszego, dawno już nagrał. Owszem - czasem coś im tam wyjdzie, ale to są raczej takie wyjątki które potwierdzają regułę. Gore mocno obniżył loty jako songwriter i to wyraźnie słychać - po prostu się zużył :) Sam zespół też nie ma zupełnie pomysłu na siebie. Wejdziemy do studia, coś tam sobie nagramy, potem trasa i kasa się zgadza. Depeche Mode to już tylko szyld - firma. Jak zauważył Krzysiek - w tym nie ma pasji już od dawna.


nie do końca się z tym zgadzam, mi np. Peace bardzo się podoba, więc potencjał jeszcze jakiś jest


Pt sty 22, 2021 13:05 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Dla mnie Peace to pierwszy argument, gdyby ktoś żądał ode mnie poparcia tezy o upadku i końcu tego zespołu.


N sty 24, 2021 18:37 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 139  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team