Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 139  Następna strona
D | M - Memento Mori 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 717
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Wywiad w "Rolling Stone", w którym Martin mówi m.in. o planach na najbliższą przyszłość i po raz kolejny powtarza, że odnośnie nowego albumu DM praktycznie nic się nie dzieje. Powstają jakieś nowe materiały, ale czy to będzie DM czy coś innego - nie wiadomo.

https://www.rollingstone.com/music/musi ... e-1119004/

Cytuj:
You mentioned earlier that you had other projects in the works. Is that music for Depeche Mode? What’s next for you?

Really, I think it just depends on what happens with the world. We haven’t really talked about what we’re planning next, because it just seems premature with the vaccine probably not hitting the general public until the summer. So as a band, we haven’t made other plans. I’ve just been writing, and I’ve actually been doing some writing with a friend. Again, we don’t have any plans on what we’re going to do with it; we haven’t even spoken about releases or anything like that.

If there’s one positive thing about all this, it’s that it is a nice time to just rethink and reflect and decide what you want to do. Because I think the world is going to be a different place after this.


Pt sty 29, 2021 12:36 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
DM to jednak specyficzny zespół.
Wielu artystów wobec braku możliwości koncertowania zyskało czas na tworzenie, a cała zawierucha pandemiczna mogła działać dodatkowo stymulująco.
Tymczasem Martin w jednym z wcześniejszych wywiadów mówił o tym, że nie mają żadnych planów bo przecież nie da się planować koncertów w tych warunkach i to jakby automatycznie oznaczało, że nie ma sensu nagrywać więc płyty. Tak mniej więcej odebrałem sens jego wypowiedzi. Czyżby więc ostatnie płyty nagrywali tylko po to by uzasadnić wyjazd w trasę ? Trochę słabe i utwierdzam się w przekonaniu, że niestety możliwości twórcze DM są już coraz skromniejsze. Trzeba jednak uczciwie im oddać, że na tym etapie kariery jest to poniekąd zrozumiałe. Nie każdy może być jak Nick Cave, który niezmordowanie ciągle coś nagrywa.


Ostatnio edytowano Pt sty 29, 2021 16:07 pm przez memphissto, łącznie edytowano 1 raz



Pt sty 29, 2021 13:00 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Wolałabym, żeby się nie szczepił bo strach, ze coś może się stać po tej niezbadanej szczepionce sporo osób starszych umiera po niej , myśle , ze wirus jest mniej groźny niż szczepionka, Martin który ginie od złotego strzału Pfizera to niebyloby to o czym marzą jego fani! Jednak Martin chyba ślepo wierzy rządom i skorumpowanym naukowcom , którzy są przez koncerny dofinansowani! Posłuchajcie sobie najnowszego filmiku Cejrowskiego od 13:30 minuty! Skąd się wziął wirus i w ogóle jakie Fauci przekręty robił ! Oni stworzyli tego wirusa w labolatorium! To wsZyysko zaplanowane i jedynie turaj Martin ma racje , ze świat jiz jest innym miejscem ! To jak wojna


Pt sty 29, 2021 13:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Dla takich wpisów warto czytać to forum :lol:


Pt sty 29, 2021 16:03 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Szamba jest tyle, że i tu wybija.


Pt sty 29, 2021 23:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
memphissto napisał(a):
Czyżby więc ostatnie płyty nagrywali tylko po to by uzasadnić wyjazd w trasę ?


Pisałem o tym parę miesięcy temu, dla mnie to było oczywiste. Teraz przynajmniej się przyznali do tego.


krzysiek napisał(a):
Ja mam wrażenie że te płyty powstają tylko po to aby był pretekst do pojechania w trasę i zarobienia kolejnych dziesiątek milionów dolarów.



Ja nie wierze już w nową płytę.
Jeżeli będzie możliwość koncertowania to pewnie skończy się to na pożegnalnej trasie The Best Of, może poprzedzonej wydaniem składanki i może jakimś pożegnalnym singlem.
Dla mnie większym rozczarowaniem jest że Dave niczego solowego nie nagrał, on raczej nie potrzebuje promować muzyki solowej na koncertach specjalnie.
NO chyba że coś zrobił a my o tym nie wiemy jeszcze.


Cz lut 04, 2021 9:22 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
michaŁ napisał(a):
Szamba jest tyle, że i tu wybija.

Nie stosuj proszę cię projekcji ! Udaj się ze swoim podejściem do drugiego człowieka do specjalisty ! Nazywanie czyiś opinii szambem cię dowartościowuje?


Cz lut 04, 2021 15:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
krzysiek napisał(a):
Dla mnie większym rozczarowaniem jest że Dave niczego solowego nie nagrał, on raczej nie potrzebuje promować muzyki solowej na koncertach specjalnie.
Nie nagrywa, bo.... nie ma po co. Solowe płyty miały prawdopodobnie na celu udowodnić Martinowi, że też potrafi coś tam napisać oraz skomponować i jest w stanie przeżyć bez DM. Teraz dodatkowo przybyło lat, zwiększa się zapotrzebowanie na spokojne życie a do tego wystarczą jakieś kolaboracje od czasu do czasu.


Cz lut 04, 2021 20:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Maria Dimension napisał(a):
Wolałabym, żeby się nie szczepił bo strach, ze coś może się stać po tej niezbadanej szczepionce sporo osób starszych umiera po niej , myśle , ze wirus jest mniej groźny niż szczepionka, Martin który ginie od złotego strzału Pfizera to niebyloby to o czym marzą jego fani! Jednak Martin chyba ślepo wierzy rządom i skorumpowanym naukowcom , którzy są przez koncerny dofinansowani! Posłuchajcie sobie najnowszego filmiku Cejrowskiego od 13:30 minuty! Skąd się wziął wirus i w ogóle jakie Fauci przekręty robił ! Oni stworzyli tego wirusa w labolatorium! To wsZyysko zaplanowane i jedynie turaj Martin ma racje , ze świat jiz jest innym miejscem ! To jak wojna


za taka glupote nalezy sie natychmiastowy ban

i oczywiscie panowie @MichaŁ i @phoenix36 maja calkowita racje


slowko do moderatora: wszystkie tego typu posty zasmiecajace ten watek przydaloby wykasowac (wlacznie z tym postem za ktory przepraszam ale nie wytrzymalem)


So lut 06, 2021 21:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
krzysiek napisał(a):
Pisałem o tym parę miesięcy temu, dla mnie to było oczywiste. Teraz przynajmniej się przyznali do tego.

Masz może źródło ,gdzie przyznali się do tego?


N lut 07, 2021 10:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
hans napisał(a):
krzysiek napisał(a):
Pisałem o tym parę miesięcy temu, dla mnie to było oczywiste. Teraz przynajmniej się przyznali do tego.

Masz może źródło ,gdzie przyznali się do tego?

Typowa nadinterpretacja.
Wiadomo, że nigdzie tego nie powiedzieli/napisali/ani przyznali.


Pn lut 08, 2021 12:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Dokładnie.
Ruszenie w nową trasę uzasadniali do tej pory promocją nowej płyty.


Śr lut 10, 2021 11:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Wypowiedź Martina z wywiadu dla Rolling Stone:

You mentioned earlier that you had other projects in the works. Is that music for Depeche Mode? What’s next for you?

Really, I think it just depends on what happens with the world. We haven’t really talked about what we’re planning next, because it just seems premature with the vaccine probably not hitting the general public until the summer. So as a band, we haven’t made other plans. I’ve just been writing, and I’ve actually been doing some writing with a friend. Again, we don’t have any plans on what we’re going to do with it; we haven’t even spoken about releases or anything like that.


Śr lut 10, 2021 12:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 02, 2005 0:12 am
Posty: 265
Lokalizacja: Szczecinek/Leeds
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
zgadzam się z głosami że nagrywają płyty tylko po to by wyjechać w trasę...nie można koncertować to nie nagrywają .Zgadzam się też z tym że Martin się wypalił...dalej żałuje odejścia Alana...tu nie zmienia się nic...gdzieś widziałem komentarz że teraz to jest demo mode...Wciąż jest to zespół dobry ale nie genialny,po prostu machina do zarabiania pieniędzy skupiający się na trzepaniu kasy na trasach.Mają już swoje lata,szacunek za dokonania i wiele pięknych chwil z nim związanych,dziękuje im za to,nadal dużo słucham i chyba się to nie zmieni.


N lut 14, 2021 23:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
W sieci zarzucili takie coś jako nowy kawałek DM, wiadomo, że to nie DM, ale kto......wie ktoś???

https://www.youtube.com/watch?v=XZyfvThWkEg

Mnie podchodzi pod Camouflage albo Minerve


Cz lut 18, 2021 20:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Przeciez to jest to: https://www.youtube.com/watch?v=OTiOWj3zNro

Że ktoś jeszcze się na to nabiera :roll:


Cz lut 18, 2021 21:03 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
phoenix36 napisał(a):
Przeciez to jest to: https://www.youtube.com/watch?v=OTiOWj3zNro

Że ktoś jeszcze się na to nabiera :roll:


Zawsze się będą nabierać, zwłaszcza, że to takie ukryte marzenia :D
Nie znałem tego.
Nie mniej fajny kawałek.
Dzięki.


Cz lut 18, 2021 21:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Przecież wiadomo od lat, że nieznane kawałki DM to In the mirror, Betreyal i Last Attempt :)


Pt lut 19, 2021 11:47 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
Był jeszcze High Pitched Emotions :P


Pt lut 19, 2021 13:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Nowy album DM - 2021 ?
kurde na co oni czekają z nowym albumem ? pewnie już są wszyscy zaszczepieni więc nie powinni się siebie bać ;-) i mogą sie spotkać i coś nagrać
a tu taka cisza .....

że może ktoś coś wie ? jakies ploteczki ?


Pn maja 24, 2021 15:12 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 139  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team