Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 602 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona
Ultra 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 19, 2004 19:22 pm
Posty: 468
Lokalizacja: Lublin
 
Post 
Freestate. Chociaż wybór był trudny (m. Bottomline, Sister a Freestate właśnie). Nie wiem dlaczego ale Its No good do Ultry mi jakoś niepasuje. Brzmi jak zagubiony kawałek z Excitera (gdyby nie chronologia :D )


N sty 02, 2005 14:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 13, 2003 17:33 pm
Posty: 1344
Lokalizacja: Z ulicy Kamiennej
 
Post 
Ultra to moim zdaniem jeden z 3 największych albumów w dyskografii DM... A jeśli chodzi o utwór to zdecydowanie Sister Of Night... Klimat, tekst i przejmująca interpretacja Dave'a Gahana (będącego wówczas w wiadomo jakim stanie...) sprawiają, że to perła pośród pereł... Po prostu Depeche Mode w najlepszym wydaniu...


N sty 02, 2005 17:14 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
Zdecydowanie Freestate

Lubię tez Love Thieves
Sister of Night jest fajne ale tylko w wersji Live.
Na tej płycie nawet single (It's No Good, Useless, Home) są słabe :( Tylko Barrel of a Gun się dobrze trzyma.


A Love Thieves kojarzy mi się ze... smętnie maszerującymi ludkami w Settlers 2 (akurat namiętnie grałem w tą grę jak wychodziłą Ultra) :)


Pn sty 03, 2005 8:52 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N sie 15, 2004 0:18 am
Posty: 37
Lokalizacja: Pińczów
 
Post 
It's no Good


Pn sty 03, 2005 10:01 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 11, 2004 16:41 pm
Posty: 458
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Międzyrzeckie
 
Post 
Barrel of a gun zdecydowanie wybija się z tej płyty!!! drugiego takiego utworu próżno szukać w dyskografii Depeche Mode. o ile Ultra nie podpasowała mi od samego początku (dopiero teraz ją doceniam) to Barrel Of A GUN powalił mnie na kolana od momentu jak go pierwszy raz usłyszałem (chyba na MCM - taka francuska stacja w satelicie, no i ten teledysk ! - miodzio)


Pn sty 03, 2005 11:33 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 20:55 pm
Posty: 994
Lokalizacja: Szczecin
 
Post 
Płytą ULTRA Depeche Mode udowodnili, że potrafią nagrywać doskonałe albumy bez Alan'a. Album należy moim zdaniem do najlepszych w dyskografii grupy. Barrel Of A Gun to jeden z najlepszych utworów DM [szkoda, że zabrakło go na Exciter Tour, może na następnej trasie...].


Pn sty 03, 2005 14:54 pm Zobacz profil
 
Post 
No, szkoda że tylko raz im się cos takiego udało. I to w moim odczuciu połowicznie. Więc raczej niczego nie udowodnili. A czy Ultra to taki doskonały od a do z album???


Pn sty 03, 2005 15:35 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 14:03 pm
Posty: 587
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Oblivion napisał(a):
A czy Ultra to taki doskonały od a do z album???

Od A do nawet Ź! Perfekcyjna płyta :8):


Pn sty 03, 2005 15:56 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lis 14, 2004 22:51 pm
Posty: 87
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
Ultra to moja ulubiona płytka... Ech, znowu dylemat, co wybrać...

Padło w końcu na 'The Love Thieves' :wink: Jeśli chodzi o wolne utowry dM, to ten dla mnie jest bezkonkurencyjny!


Pn sty 03, 2005 16:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 11, 2004 16:41 pm
Posty: 458
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Międzyrzeckie
 
Post 
a podsumowując, - moim zdaniem ULTRA to dość słaba płyta ("gitarkowa") z najlepszymi chyba singlami w historii grupy - no w każdym razie ścisła czołówka


Ostatnio edytowano Pn sty 03, 2005 19:56 pm przez Verrine, łącznie edytowano 1 raz



Pn sty 03, 2005 19:44 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 11, 2004 16:41 pm
Posty: 458
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Międzyrzeckie
 
Post 
Roberto napisał(a):
Padło w końcu na 'The Love Thieves' :wink: Jeśli chodzi o wolne utowry dM, to ten dla mnie jest bezkonkurencyjny!



no, to akurat moim (i nie tylko, co można było poczytać na łamach wielu gazet muzycznych) zdaniem jest raczej "wypadek przy pracy" niż dobry utwór DM ;)


Pn sty 03, 2005 19:50 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lis 14, 2004 22:51 pm
Posty: 87
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
Hej, to tylko kwestia gustu :wink: A ja nie kieruję się zwykle opiniami krytyków w gazetach, bo często odbiegają od moich :P

Obiektywnie patrząc - na pewno lepszy jest 'Barrel', 'Useless', czy 'It's no Good'. Ale nie mogę wybrać kilku utworów z mojego ulubionego LP... Więc wybrałem 'The Love Thieves', raczej subiektywnie :P . Mam ostatnio 'fazę' na ten utwór, poza tym mam z nim niezwykle miłe skojarzenia :wink:


Pn sty 03, 2005 20:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:35 pm
Posty: 115
Lokalizacja: Kalisz
 
Post 
Jak dla mnie to "Insight" chociaż wybór trudny bo to naprawdę udana płyta!


Pn sty 03, 2005 20:24 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 13, 2004 23:27 pm
Posty: 1266
Lokalizacja: Warszawa/Chełm
 
Post 
Po krótkim namyśle zdecydowałem się na The Love Thieves. W sumie Barrel Of A Gun i Insight też by się dało, ale trzeba było coś wybrać.

PS. Useless w wersji płytowej jest w porównaniu z singlową jakieś takie dziwne...inna perkusja, jakby wolniej to wszystko szło...nie ma tego wigoru, nie ma przy słuchaniu oryginalnej wersji obrazu z teledysku w głowie...tam wszystko idzie szybko, ten wjazd samochodu, ruchy zespołu do kamery i z powrotem...
No i w ten sposób Useless się nie kwalifikuje :)


Pn sty 03, 2005 21:44 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Insight, w ogole utwory zamykajace plyty DM sa najczesciej moimi ulubionymi. Jak to sie dzieje? :D


Pn sty 03, 2005 21:55 pm
 
Post 
Dla mnie Ultra to najlepszy album DM,a najlepszy utwor na tej plycie to oczywiscie Useless :8):


Wt sty 04, 2005 11:41 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 11, 2004 16:41 pm
Posty: 458
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Międzyrzeckie
 
Post 
Roberto napisał(a):
Hej, to tylko kwestia gustu :wink: A ja nie kieruję się zwykle opiniami krytyków w gazetach, bo często odbiegają od moich :P

Obiektywnie patrząc - na pewno lepszy jest 'Barrel', 'Useless', czy 'It's no Good'. Ale nie mogę wybrać kilku utworów z mojego ulubionego LP... Więc wybrałem 'The Love Thieves', raczej subiektywnie :P . Mam ostatnio 'fazę' na ten utwór, poza tym mam z nim niezwykle miłe skojarzenia :wink:

a jak tak, to spoko, wiadomo, że najlepsze utwory, to takie, które kojarzą się miło ;)


Wt sty 04, 2005 23:14 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt wrz 10, 2004 19:03 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Klucze
 
Post 
...ULTRA to moja ulubiona płytka DM...jest dla mnie doskonała!...a jeśli chodzi o najlepszy kawałek to napewno ''INSIGHT'' :D :D :D


Śr sty 05, 2005 0:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post 
Od samego poczatku USELESS, a od MFTM to moja plyta numer 1 :!:
Po prostu uwielbiam jej sluchac.


Śr sty 05, 2005 19:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post 
Trudny wybór bo Ultra to jeden z najlepszych albumów DM.
Wybieram Insight, ale moim cichym faworytem jest Barrel of a gun. Pamietam że jak pierwszy raz zobaczyłem ten klip to jak tu ktoś już napisał - zwaliło mnie z nóg, ten kawałek ma w sobie taki potencjał, że aż strach. Szkoda ze cały album nie poszedł w te industrialne klimaty barrela, mogło być ciekawie.


Śr sty 05, 2005 20:35 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 602 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team