Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 602 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna strona
Ultra 
Autor Wiadomość
 
Post 
jakos tak padlo na The Bottom Line ale myslalam ze tylko mi przyjdzie do glowy na niego zaglosowac :)


Cz sty 06, 2005 10:30 am
 
Post 
Bez apelacyjnie dla mnie ULTRA to nr 1 w twórczości DM z tego względu wg mnie wszystkie utwory są doskonałą kompozycją świetnych utworów muzycznych z doskonałym brzmieniem i pięknymi słowami.
Więc jeśli mogłabym to zaznaczyłabym wszystko. :)





:twisted:


Cz sty 06, 2005 18:39 pm
 
Post 
Ultra.. płyta do której mam wielki sentyment .. dopiero przy jej "narodzinach" miałam okazje uczestniczyc całym swoim depechowskim sercem bo przy poprzednich moja świadomość nie była jeszcze taka jak trzeba.

kazdy utwor z Ultry to dla mojego ucha prawdziwa pieszczota...

i "Home" .... moja dedykacja dla Martina


Cz sty 06, 2005 19:01 pm

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 18:03 pm
Posty: 1200
Lokalizacja: Warszawa/Szczecin
 
Post 
The love thieves :]

Mam nadzieje ze chlopcy z dm zagraja to jeszcze raz kiedys na trasie koncertowej, tak samo w koncu chcialbym uslyszec freestate!


Pt sty 07, 2005 18:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 22:16 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Gda
 
Post 
Barrel Of A Gun jedna z moich ulubionych piosenek DM ma klimaci. chociaż cała Ultra jest niezwykła


Pt sty 07, 2005 20:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 12, 2005 21:36 pm
Posty: 2
Lokalizacja: kurlandia
 
Post 
bardzo nie lubie wybieranie ulubionych piesni z danego albumu, bo to takie troche jak zabawa dla dzieci, ale..... :twisted: z ULTRA wiaze sie ma wielka historia dm, bo nie dosc ze to moja ulubiona plyta, idealnie zgrana calosciowo, to jeszcze na niej jest ma pierwsza piesn dm w ktorej sie zakochalam (czyt. it's no good).no to tyle z mojej strony :wink:
pzdr!


Pt sty 14, 2005 12:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2004 7:44 am
Posty: 312
Lokalizacja: K-PAX
 
Post 
Ultra to pierwsza płyta, którą przesłuchałem
Według mnie to najbardziej kompletny album w ich dorobku
choć u mnie jest na równi z MFTM, Violator, SOFAD wszystkie
uwielbiam w takim samym stopniu, lecz ULTRA jako całość
chyba jest lepsza niż te 3

A wybrać jeden utwór jest strasznie ciężko największy sentyment
mam do It's no Good, także wspaniałe są "Home", "Love Thieves" i
"Insight" lecz zagłosowałem
na najpiękniejszy kawałek w dorobku DM "FREESTATE"-po
prostu apogeum twórczości tego zespołu,
Gdyby zagrali go na nowej trasie....


N sty 16, 2005 0:05 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 17, 2004 14:58 pm
Posty: 4
Lokalizacja: BRZESZCZE
 
Post 
Niestety tutaj nie zagłosuję.Najbardziej kocham Home, Sister..., Insight i The Bottom Line.
Mało które piosenki tak na mnie działają...właściwie to żadne


Pn sty 17, 2005 17:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 04, 2004 20:52 pm
Posty: 53
 
Post 
del..


Ostatnio edytowano Pt kwi 15, 2011 20:54 pm przez Recoil, łącznie edytowano 1 raz



Pn sty 17, 2005 20:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 21:19 pm
Posty: 8
Lokalizacja: północ
 
Post 
Zaznaczyłam Barrel of a gun muzycznie najbardziej intrygujący. Cała płyta jest piękna. Najbardziej poruszający utwór - Sister of night! Ale zaznaczyć można tylko jeden. Niestety! :cry:


Wt sty 18, 2005 21:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 11, 2005 19:51 pm
Posty: 209
Lokalizacja: Toruń
 
Post 
Jak ja czekałam na tę płytę! Całe cztery lata pełne zmartwień i obaw, że jednak kolejny album nigdy się nie pojawi. Rewelacyjne It's No Good, cudowne Freestate i najgenialniejszy kawałek z najgenialniejszym tekstem, z najgenialniejszą muzyką, z najgenialniejszym wokalem i z najgenialniejszym teledyskiem. Jednym słowem Useless!

Mała uwaga; wersja singlowa o niebo lepsza od wersji z albumu.


Wt sty 18, 2005 21:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post 
The Bottom Line


Śr sty 19, 2005 10:00 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 8:06 am
Posty: 94
Lokalizacja: Warszawa (da się lubić, czasami)
 
Post 
Love Thieves
Sister of...
Bottom line


Śr sty 19, 2005 11:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 28, 2004 9:16 am
Posty: 198
Lokalizacja: SODOMA Team
 
Post 
ciężko, ciężko bo:
Barrel of a gun
Sister of night
The Bottom Line
Insight
są moimi ukochanymi kawałkami z tej płyty, ale zagłosowałam na Barrel :)


N sty 23, 2005 22:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 13, 2005 21:45 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Rowniez wspaniala plyta, u mnie na 4 miejscu. Plyta jest inna, to znaczy bardziej taka rockowa, wiecej dzwiekow gitary i perkusji. Wspaniale utwory USELESS, The Bottom Line, Barrel Of A Gun, Its No Good ( w tym teledysku Gahan ma tak samo ulozone wlosy jak moj wujek :) , ktory zreszta jest "starym" depeszowcem i dzieki ktoremu chociaz slucham BLACK METALU to poznalem wspaniale Depeche Mode i w ogole muzyke lat 80/90 z new romantic i synth pop, chwala mojemu wujkowi za to), Jazz Thieves (najlepszy instrumentalny utwor Depeszow od czasu Pimpf)


Pn lut 14, 2005 10:52 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 11, 2004 16:41 pm
Posty: 458
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Międzyrzeckie
 
Post 
a ja, który jestem zagorzałym przeciwnikiem tej słabej płyty (ale wcale nie z powodu braku Wildera), cieszę się bardzo, że po tej płycie nie było trasy i z tego, że później mało utworów weszło na listę podczas koncertów (szkoda tylko że nie barrel of a gun - jedyny naprawdę dobry utwór na ULTRA)


Pn lut 14, 2005 11:23 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 14, 2004 19:27 pm
Posty: 914
Lokalizacja: Zielona Góra/Bridgwater
 
Post 
HOME

Mój Home, od zawsze...a kiedy pierwszy raz przesłuchałam - już po wydaniu Ultry - nie znając jeszcze dM...zdawał mi się jakiś znajomy...i taki piękny...darzę ten utwór sentymentem jeszcze z paru innych powodów...a teledysk? Mioooodzio...nie ma nic piękniejszego, jak głos Marta w tak cudnie zrobionej piosence...i niezwykłym klipie...Obrazek


Pn lut 14, 2005 22:47 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lut 23, 2005 13:13 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Ultra hmm Wg mnie ich najlepsza plyta. Postawilem na Barrel of a Gun choc tak naprawde cholernie ciezko jest wybrac ta najlepsza. Byc moze wplyw na ten wybor mial tez teledysk (najlepszy w ich karierze wg mnie) i to polaczenie mialo wplyw na ostateczny wybor. Ale oprocz niej fantastyczne sa Useless, Sister of Night, Insight i The Love Thieves. Pamietam jak pierwszy raz uslyszalem Barrel. Pomyslalem sobie co to ma byc. To maja byc Ci nowi depesze? Jednak po ktoryms tam razie sluchania nagle ja odkrylem i stwierdzilem ze to najlepsza ich piosenka jaka stworzyli. I tak jest chyba do tej pory. Co do innych piosenek ktorych nie wymienilem. Szalalem oczywiscie za It's no good, Home. Mialem okres ze b lubilem The Bottom Line. Caly czas je lubie jednak juz nie tak jak te pierwsze 5 ktore wymienilem na poczatku. Najslabszym kawalkiem na tej plycie jest chyba Freestate (instrumentalnych nie wliczam). Nigdy nie mialem okresu na ten utwor. Choc nie jest zly. Z Ultry pochodza tez 2 swietne teledyski do Barrel i It's no good (kto wie czy nie najlepsze). Teledysk do Home burzy tylko ocene calosciowa. Nie czuje tego teledysku. Ale przeciez nie mozna miec wszystkiego. Pozdr


Śr lut 23, 2005 15:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
raju napisał(a):
Pamietam jak pierwszy raz uslyszalem Barrel. Pomyslalem sobie co to ma byc. To maja byc Ci nowi depesze? Jednak po ktoryms tam razie sluchania nagle ja odkrylem


i to wlasnie w depechach uwielbiam. ten szok na poczatku, a potem prowadzenie za raczke przez kraine doznan... mialem podobne akcje przy barrelu. na poaczatku total, zaskoczenie nieziemskie, i ten teledysk. a potem. perelka. i wideo, jedne z najlepszych. i tekst. wszystko sie uklada w jedna calosc. majstersztyk!


Śr lut 23, 2005 15:10 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
Fakt, pierwszy kontakt z LUFĄ to doznanie niezapomniane... najpierw był tytuł nowego albumu i jego uzasadnienie (że to taka ULTRAbezkompromisowa płyta...) - miałem nadzieję, że tym razem będzie surowo, zgrzytliwie i brudno. A później była premiera płyty w RMFie i spore rozczarowanie...


Śr lut 23, 2005 15:19 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 602 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team