Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4538 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 227  Następna strona
U2 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr wrz 10, 2003 18:05 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Polska/Peterborough
 
Post U2
Czy ja dobrze widze że nie został ten zespół wymieniony ?
Co tu pisać kultowa kapela jakby nie było !
Bono to ikona wszyscy o tym wiemy
Miałam okazje ich widzieć na żywo w Pradze na Popmart toor -rewelacja!
Wiecie posiadaja tez forum www.U2-forum.pl , troche tam nudno ale wierze że sie rozkrecą !!!


Cz lis 20, 2003 16:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:15 am
Posty: 461
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
http://www.depechemode-forum.pl/viewtopic.php?t=622 tutaj własnie juz troche o U2 było, nie zawsze pozytywnie :P


Cz lis 20, 2003 16:50 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
tak, temat poruszony był, ale nie w tej częsci forum....


Cz lis 20, 2003 20:46 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 23:35 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Szczecin
 
Post 
I w nieco innym ujeciu. Jak juz mowilam - cenie sobie te kapele 8)


Cz lis 20, 2003 21:58 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post 
Mój stosunek do U2 dziwi mnie samego :D Znakomity zespół, bardzo lubię i w ogóle nie mam ochoty go słuchać...


Pt lis 21, 2003 2:36 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
Nie smakują mi. Zooropa, Achtung Baby tak. Ale pozostałe jakoś do mnie nie przmawiają / prześpiewują ;)


Pt lis 21, 2003 11:44 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
dziwne, ze podoba Ci sie Zooropa, większość raczej, mówię o osobach, które pytałam, nie lubią Zooropy (dziwne w tym sensie, że reszty nie za bardzo lubisz...) . Ja mam całą dyskografią u2 w oryginale i bardzo ich lubię i cenię, a The Edge'a darze wyjątkową sympatią.... nie słucham ich dziennie, ale jest czas, kiedy po nich sięgam, lub kiedy sobie oglądam filmiki takie jak Rattle and Hum, yummie....


So lis 22, 2003 23:26 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 9:10 am
Posty: 18
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Bardzo lubię U2. Kto wie, gdyby Depeche Mode nie stanęli im na drodze do mojego umysłu, wszystko mogłoby się inaczej skończyć 8)


Wt lis 25, 2003 15:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
celebrity napisał(a):
dziwne, ze podoba Ci sie Zooropa, większość raczej, mówię o osobach, które pytałam, nie lubią Zooropy (dziwne w tym sensie, że reszty nie za bardzo lubisz...).

Cieszę się, że należę do mniejszości :D To kwestia gustu i tego, czego się od muzyki (nutki + tekst + aranżacja itd. :) ) oczekuje.


Wt lis 25, 2003 15:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 13, 2003 20:49 pm
Posty: 21
 
Post 
ja wiem ze u2 w oczach dm nie wypada za dobrze
raz martin krytykowal ich ze graja koncerty harytatywne zamiast cala kase przeznaczyc na konto danej organizacji
a natomiast dave jak mowi sam nie przepada za nimi oraz mowi tez ze bono jakbyl na jednym z koncertow dm w 90 zerznal od nich pomysly co do sceny i potem na swojej trasie je wykorzystal
co do mnie to w ogole nie trawie tej muzyki jest nijaka


Wt lis 25, 2003 15:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 17, 2003 19:53 pm
Posty: 251
Lokalizacja: warszawa
 
Post 
a ja bardzo lubie u2. szczegoleni mi sie podoba schtung baby! genialna plyta, doskonala :)


Wt lis 25, 2003 16:56 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
Carla napisał(a):
Cieszę się, że należę do mniejszości :D To kwestia gustu i tego, czego się od muzyki (nutki + tekst + aranżacja itd. :) ) oczekuje.


ano, też sie ciesze, bo również lubie Zoorope, tyle, że ja lubie w ogóle u2, nie tylko Zooropę :wink:


Wt lis 25, 2003 17:46 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 14:03 pm
Posty: 587
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
O tak! "Zooropa" i "Achtung Baby" to moje ulubione plytki U2. Innych tez lubie posluchac, bo to kawal niezlej muzyki, ale te dwa krazki wspomniane na poczatku a dla mnie najlepsze. Wielu fanow U2, fascynatow "The Joshua Tree", nie lubi "Zooropy", bo Bono i spolka pokusili sie o bardziej eksperymentalne granie. A The Edge to bardzo sprawny gitarzysta jest.


Wt lis 25, 2003 18:42 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 9:10 am
Posty: 18
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
jack napisał(a):
a natomiast dave jak mowi sam nie przepada za nimi oraz

Ja z kolei czytałam wywiad z Davem, w którym powiedział, że jak poszedł na koncert U2, to przypomniał sobie dlaczego wykonuje taki a nie inny zawód


Śr lis 26, 2003 14:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post 
celebrity napisał(a):
dziwne, ze podoba Ci sie Zooropa, większość raczej, mówię o osobach, które pytałam, nie lubią Zooropy (dziwne w tym sensie, że reszty nie za bardzo lubisz...) . Ja mam całą dyskografią u2 w oryginale i bardzo ich lubię i cenię, a The Edge'a darze wyjątkową sympatią.... nie słucham ich dziennie, ale jest czas, kiedy po nich sięgam, lub kiedy sobie oglądam filmiki takie jak Rattle and Hum, yummie....


myślę, ze odp znajdziesz własnie w topicu który wtedy zainicjowałem. Fani dM lubią właśnie te płyty, bo są najbliższe dM (lub na odwrót - jak mówił Flood).
Cała produkcja tych albumów zbliżyła ich do dM - i producent i fotograf i praca w tych samych studiach itp.

Dla mnie również te dwie płyty sa najlepszymi imho. do Popu nigdy się nie przekonałem (dla mnie to trochę taki Exciter), a dopiero All That You... i ost trasa sprawiły, ze na nowo odkryłem ten zespół.


Śr lis 26, 2003 15:27 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
no ja popu nie trawie, jednak niektóre zespoły to nie taki tradycyjny pop, pop ktory odbiega od popu... czasem trudno coś sklasyfikować jako pop .... klasyfikacje często nie są w 100%precyzyjne....

Ja nie rozpatruje tych płyt U2 w kategoriach podobieństwa do DM ... po prostu podobają mi się... no ale cios w tym z pewnością jest, bo jak teraz sobie skojarzyłam, osoby, które wspomniałam, którym sie nie podobała Zooropa właśnie nie słuchają DM... no ale i to nie jest regułą, bo mój znajomy lubi Zoorope a nie trawi DM, więc....gust ludzki jest dziwny :twisted:


Chciałabym w każdym razie przeżyć jakiś koncercik u2 np. w Irlandiiiii :wink:


Śr lis 26, 2003 18:14 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post 
U2 - swietna kapela jak dla mnie. Ze szczegolnym uwzglednieniem Achtung Baby. Fenomenalne kawalki - Please, If You Wear That Welvet Dress z POP. I jak dla mnie najlepszy kawalek - Love Comes Tumbling.
Ostatnio zespol wydal DVD z koncertem w Irlandii - w Slane Castle. Jak tylko bedzie kasa to jest to 1 wydawnictwo w kolejce na mojej liscie.
Bardzo dobre teksty Bono, swietna gitara Edge'a i tylko jakby wiecej elektroniki w to wlozyli byloby super. Ostatnia plyta juz za bardzo powracajaca w rejony The Joshua Tree i co za tym idzie - jak dla mnie za bardzo rockowe. Wole elektroniczny okres ich kariery.


Śr lis 26, 2003 21:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 15, 2003 11:31 am
Posty: 628
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: U2
Aneta napisał(a):
Wiecie posiadaja tez forum www.U2-forum.pl , troche tam nudno ale wierze że sie rozkrecą !!!


Nudny zespół.Nudne forum. :cry:


So gru 06, 2003 19:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
u2 to genialny zespolik,słucham ich od wydania achtung baby,były czasami nawet takie okresy że byli u mnie przed dm,wstyd się przyznać.Jest dużo analogii między u2 i dm,genialni,charyzmatyczni wokaliści,martin i edge to mózgi zespołów,achtung baby to taki swoisty violator,szkoda tylko że dm nie udało się przez tyle lat utrzymać składu,ech Alan...


N gru 28, 2003 18:52 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 09, 2004 9:13 am
Posty: 2
Lokalizacja: z daleka :P
 
Post 
hmm...u2 ..to bardzo dobry zespol :D lubie ich :D


Pt sty 09, 2004 9:25 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4538 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 227  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team