Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 616 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona
od której płyty, kawałka zaczynełeś/aś? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post od której płyty, kawałka zaczynełeś/aś?
brak postów w tym dziale, więc......


Cz lip 10, 2003 13:16 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:18 am
Posty: 328
Lokalizacja: Warszawa Wo(L)a
 
Post 
music for the masses, ale jak usłyszałem 101 to wbiło mnie w ziemię


Ostatnio edytowano Śr sie 06, 2003 8:16 am przez Stardust, łącznie edytowano 1 raz



Cz lip 10, 2003 13:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
ja w sumie od maxisingla stripped, to tak na serio, a wcześniej z radia poruszyło mnie master and servant...


Cz lip 10, 2003 13:22 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post 
Mój pierwszy kawałek dM jaki usłyszałem to było Pimpf. Kolega przyniósł do mnie kasetę z nagraną 101 i piścił mi od początku do końca. Nie znałem dM przed tym wcale. Było to w 1989 roku.

Przez mgłę pamiętam, ze kiedyś gdzieś tam słyszałem w 1984 roku PAP, ale było bardzo nieświadomy odbiór i dlatego nie licze go.


Cz lip 10, 2003 13:24 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:36 pm
Posty: 1070
Lokalizacja: Jelenia GORE'a
 
Post 
Ze mną było bardzo podobnie jak z Martinim. Pierwszą płyta jaką usłyszałem "świadomie" była 101 w gdzieś połowie '89 roku. Od niej wszystko sie zaczeło.Wcześniej pamiętam z dzieciństwa chyba z koncertu zyczeń w tv Everything Counts ale wtedy nawet nie wiedziałem że to dM.


Cz lip 10, 2003 14:12 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 23:35 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Szczecin
 
Post 
A ja mialam ponagrywane na tasmach Master & Servant, People Are People i Question of Time, Behind The Wheel, ale nie wiedzialam, ze to spiewa ten sam zespol ;) (M&A to byl dla mnie duet chlopaka i dziewczyny ;) ) Podobalo mi sie, ale nie wiedzialam, kto to. Dopiero rok - dwa pozniej sie okazalo, ze to ci goscie od Violatora. Ale wtedy jeszcze DM nie bylo moim ulubionym, to sie stalo dopiero gdzies po Violatorze, a przed Songs... sama nie wiem :)


Cz lip 10, 2003 14:55 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 23:35 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Szczecin
 
Post 
Ale cos jest z ta 101, bo przegrywalam ja kolezance z wideo na wideo, ona wtedy byla "wielka fanka" (dzis juz pewnie nie pamieta), a ja "operatorem sprzetu", a tak jakos wyszlo, ze sobie tez przegralam. Juz wiem, wszystkiemu winna 101 :twisted:


Cz lip 10, 2003 14:58 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 10:00 am
Posty: 48
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
ja od Violator - z kasety pirackiej - na okladce zamiast rozy zdjecie zespolu < szok >, potem poszlo jak burza...i tak zostalo. :)
a jesli Dyskografia to polecam stronke napewno wiekszosci znana http://www.depmod.com/misc/index.html


Cz lip 10, 2003 15:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 13:26 pm
Posty: 1
Lokalizacja: wolomin
 
Post 
u mnie sie zaczelo od podstawowki numer: people are people, chmara dzieciakow z okrzykami depesze na poczte czy mydlo z depesza mycie przyspiesza ale przetrwalam te ciezkie chwile...jestem dzielna!


Cz lip 10, 2003 15:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post 
U mnie równierz od Violatora (jest to chyba najbardziej przełomowa płyta po której zespół zaskarbił sobie największe grono fanów) I tak został o do dzisiaj oby jak najdużej:D:D[/i]


Cz lip 10, 2003 16:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 8:01 am
Posty: 412
Lokalizacja: Starachowice/Kielce
 
Post 
Pamiętne pirackie wydanie 101 na dwóch kasetach bez tytułów i okładek..... po 1000 zł za sztukę o ile pamiętam...nie zapomnę wrażenia kiedy po raz pierwszy mogłem ich posłuchać na walkmanie u kumpla...
to były czasy....


Cz lip 10, 2003 17:02 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
a u mnie to nieco dziwnie bo od kanadyjskiego people are people. kaseta trafiila w moje rece. To byl 1990 rok, w Polsce wymiatal violator a ja nie mialem o nim zadnego pojecia


Cz lip 10, 2003 19:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 18:58 pm
Posty: 1512
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
u mnie od Poeple Are People (hehehe Sis-grabula), przyjaciólka przyniosła mi to na kasecie mówiąc "teraz tego sluchają starszaki (tlumaczenie-7-8-klasa podstawówki). Moja reakcja "cool" i tak wpadłam. Ona juz od "wieków" nie jest moją przyjaciółką, kontakt urwał sie pod koniec podstawówki, i nic o sobie nie wiedziałysmy, dzień przed koncertem zadzwoniła (co mnie zszokowało bardzo, ze gdzies ma zapisany moj nr tel) i zapytała czy sie wybieram na koncert, hehehheh, coż miałam odpowiedzieć;). Ech te czasy, a tzw osiedlowy "depesz" (taką miał ksywę), on- guru wtedy, mogę sie założyć, ze juz o DM zapomniał...a jaką miałam radochę jak wylał na mnie wiadro wody w Lany Poniedziałek (chyba to byl 1990);))))


Cz lip 10, 2003 20:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
Pierwsza piosenka, która kojarzyłem to chyba było Pepla are People... I to była gdzies 7-ma klasa podstawówki... chociaż wokół kończyło się już panowanie Violatora a zbliżał SOFAD.... A tak na poważnie to zacząłem właśnie w okolicach SOFAD... ale mimo tego, zaczynałem od "starych" rzeczy (Black Celebration, Some Grat Reward) - kumpel był zapalonym depechem... potem kumpel wyjechał - a DM zostało. :P


Pt lip 11, 2003 7:03 am Zobacz profil WWW
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:24 am
Posty: 342
Lokalizacja: City of living breath
 
Post 
Zaczęło się od zawieruszonego testu przegrywania kasety (stilonówka z Gorzowa) - somebody i pierwszej 1,5 minuty ETS.


Ostatnio edytowano So maja 05, 2007 20:20 pm przez Jarek, łącznie edytowano 1 raz



Pt lip 11, 2003 8:17 am Zobacz profil WWW
 
Post 
W czasach Violatora który był wtedy bardzo smetnie pogrzebowy dla mnie usłyszałem fajne skoczne kawałki u kumpla na kasprzaczku - SPEEK & SPEEL :D No i tak się zaczęło


Pt lip 11, 2003 8:45 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 8:11 am
Posty: 656
Lokalizacja: Warszawa/Święte Miasto
 
Post 
To były czasy "czerwonej róży", o której nie miałam bladego pojęcia. Odwiedził nas kuzyn ze Śląska. Tłuk niesamowity. Przyjechał, pojechał, ale zostawił kasetę jakąś. Taka zgrywka tróżnych rzeczy. Ja nielubiąc zazbytnio kuzyna rzuciłam kasetkę w kąt.
Dopiero podczas sprzątania świątecznego postanowiłam sprawdzić co na niej jest. I wtedy poleciało "Pipeline". Wtedy skombinowałam skądś Constructiona i Balck Celebration i słuchałam w kółko, dochodząc do Violatora znacznie później....
Dodam że to była podstawówka, a ja byłam nowa w klasie. Panienki piszczały na New kids.., chłopcy szaleli na punkcie Guns'n'Roses, a ja nosiłam jeansową katane made in china którą udekorowałam ćwiekami: napis na plecach DM mówił wszystko :DDDDD

Kuzyna nie lubię do tej pory, a DM wciąż sączy mi się z głośniczków;)
[/list]


Pt lip 11, 2003 9:34 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 8:56 am
Posty: 9
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
pierwsza byla skladanka86-98
, znaczy wczesniej tez słyszalem o DM, ale tak naprawde wlasnie od tej plyty sie zaczeło, potem ULTRA, wkoncu zakupiony VIOLATOR, Black Celebration.... Poznawałem zespól od tyłu... :D


Pt lip 11, 2003 9:40 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 9:31 am
Posty: 1
Lokalizacja: Rzeszów
 
Post 
W moim przypadku zauroczenie DM przyszło stosunkowo pózno jeśli porównać to z wpisami Przedmówców ,bo dopiero w 1997 roku ,kiedy to dane mi było usłyszeć magiczne ...Home w wykonaniu Martina ...cała Ultra nieprawdopodobnie mnie wciągnęła - tak zaczęła się moja wspaniała przygoda z DM ,która wspaniale rozwija się i trwa po dziś dzień :)

Pozdrowionka dla Wszystkich :!:


Pt lip 11, 2003 9:41 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 8:06 am
Posty: 94
Lokalizacja: Warszawa (da się lubić, czasami)
 
Post 
Pierwsze skojarzenie to 'Master and Servant'.
Potem nagrałem z radia 9były takie czasy, gdy puszczali całe płyty0 single 81-85. A potem to już liczyło się tylko DM.
Dużo zawdzięczam w tej kwestii audycjom Tomasza Beksińskiego.

DEPECHE - pozdrawiam, miło Cię widzieć na tym forum.


Pt lip 11, 2003 9:54 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 616 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team