Depeche Mode - Zobacz wątek - Tattoo a'la Dave Gahan oraz inne - związane z dM
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 871 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44  NastÄ™pna strona
Tattoo a'la Dave Gahan oraz inne - zwiÄ…zane z dM 
Autor Wiadomość
 
Post 
Wow :8): fajnie tylko koszulka winna być tak bliska ciała (lepszy efekt wtedy jest) mam pytanie jaką techniką robisz te wzory na koluszce


Wt maja 09, 2006 10:07 am
 
Post 
A'la sztylet Gahana co ne... :)
Obrazek


Ostatnio edytowano Pn maja 15, 2006 12:18 pm przez Aristide Bruant, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Pn maja 15, 2006 10:08 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 19, 2004 19:47 pm
Posty: 20
Lokalizacja: Wałcz (Zachodnio-pomorskie)
 
Post 
Może takie miodzio, zrobiłem go za "szweja" na urlopie w 96r. To było moje marzenie i do dnia dzisiejszego się nim rozkoszuje, mniam mniam :P Oczywiście nie wpisałem imienia Dave bo jeszcze mam równo pod sufitem.
http://img483.imageshack.us/img483/4738/obraz1pm.jpg


Pn maja 15, 2006 18:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 19, 2004 19:47 pm
Posty: 20
Lokalizacja: Wałcz (Zachodnio-pomorskie)
 
Post 
Mam go na przedramieniu prawym, zdeczka fotko gigant wyszło i dla tego zostaje myśl gdzie to :?: Co do zmiany jego, to oczywiście jest troszkę zmieniony i dla tego ładniejszy od Dav-a :wink: ale za to klimat taki sam "nieziemski" :twisted:
Obrazek


Wt maja 16, 2006 17:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 13:52 pm
Posty: 9
Lokalizacja: TG
 
Post 
De gustibus non disputandum - mawiali starożytni praojcowie nasi...więc oto fragment mojej quasi - gahanowskiej kolekcji...
Obrazek


Pt maja 19, 2006 14:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 22:20 pm
Posty: 209
Lokalizacja: GW..B...DU
 
Post 
Wykonane przez PAWEL DM
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a80 ... 81606.html


N maja 21, 2006 12:05 pm Zobacz profil
 
Post 
Cosik smutno w tym temacie... nikt nie wymazał się ostatnio atramentem??? Szkoda! Mój długopis strasznie brudzi :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wt cze 27, 2006 8:11 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 23, 2004 18:15 pm
Posty: 153
Lokalizacja: from the Breakfast Club
 
Post 
Obrazek


Åšr cze 28, 2006 12:49 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Ten kolo ma też fajne taty :wink:
Obrazek
Obrazek


Cz cze 29, 2006 9:27 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post 
new :8):

Obrazek


Cz cze 29, 2006 10:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Dawno się tu nie udzielałem... Efekt posiedzenia przy laptopie w ciągu ostatnich dni...

Obrazek

Brakuje mi zatem już tylko pleców i orła :-) Pora rozejrzeć się za bluzą z długim rękawem :P


N lip 02, 2006 17:12 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post 
no to niedługo komplet bedzie :)

przyznać sie - czyje to kończyny ? :8):

Obrazek


Pn lip 03, 2006 7:15 am Zobacz profil
 
Post 
Trzymam kciuki...może da radę :wink: (smoki zobaczyć). Apropos sztyletów jedna uwaga... zawijasy kończą się wszędzie kropką!
ObrazekObrazek

W sumie to ciekawe masz tam towarzystwo. Pisałeś o kompletach.... czy mam przez to rozumieć kolesia z całym kompletem Gahanowych wzorków????? Bo jak tak to ufff faktycznie moc wielka.... :8):

El- ja tam też kopia nie chcę byc, raczej chodzi o wzór, inspiracje wiesz jakie plany w tatach mam, ale nadal uważam, że te D&G sa rewelacyjne (zarówno wzory, jak i rozmieszczenie) .
Kolesie z RHCP maja podobnie tylko oni pojechali po aztecku plecy (Flea i Anthony) i dobili sie tribalami/celtami + różnymi "słonikami" zresztą grają inny gatunek, a to ma też wpływ.


Pn lip 03, 2006 16:42 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 23, 2004 18:15 pm
Posty: 153
Lokalizacja: from the Breakfast Club
 
Post 
Obrazek

Obrazek :D :oops:


Åšr lip 05, 2006 16:12 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
@martinpiotrowicz - Marcinie, na zaostrzenie apetytu :P Pora na prezentację jednego nowego i jednego starego nadruku, które dopiero za Twoją sprawą mogły mieć swoją premierę...

ObrazekObrazekObrazek

By uprzedzić ewentualne pytania, dodam, że sztylet jest po niewłaściwej stronie na prośbę właściciela bluzy... :) Nie jest on też idealnie "po drugiej stronie" rękawa ze względu na szew... Mam nadzieję jednak, że i tak będzie się dobrze prezentował... szkoda, że nie zobaczę premiery na żywo :P Liczę jednak na fotki!


N lip 09, 2006 0:10 am Zobacz profil WWW
 
Post 
Oj fotki jak najbardziej będą, oj będą.... no to disco... :8):
czekam sobie teraz :8): i nasłuchuje listonosza...
http://f-2004.dnsalias.net/tina/dave/dave-ohr-blick.JPG


Pn lip 10, 2006 8:17 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Nie, zgnitym kapitalistą :P :twisted: Żartuję... wykonuję nadruki na koszulki dla fanów DM i nie tylko... (vide: http://www.fast-fashion.prv.pl ).

Temat tatuaży ciągnął się za mną od 1999 roku, gdy zobaczyłem mojego kolegę w białej bluzie, na której wymalował sobie tatuaże (wtedy udało mu się samemu wykonać omkę, feniksa/rajskiego ptaka, krzyż i serce) farbami do materiałów - jego fotkę umieściłem kilka stron temu w tym wątku...


Cz lip 13, 2006 9:00 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 12:30 pm
Posty: 123
Lokalizacja: Nam, Pl / Regensburg, De
 
Post 
...ja tylko tak, dla zilustrowania tematu :wink:
@ Jacek_S z @MP tak pięknie i mądrze tłumaczą , to ja wkleję:

Obrazek


Pt lip 14, 2006 12:40 pm Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Marcinie - Twój drugi projekt z tatuażami już gotowy :-) Powoli stajesz się potentatem jeśli chodzi o bluzy z tatusiami Dave'a :D

Obrazek

Czas wreszcie skończyć plecy i przejąć koszulkę lidera :twisted: Ciekawe, czy uda mi się wreszcie znaleźć tego orła do kompletu. W sumie chciałbym na październikowym [fast fashion] wystąpić w swojej bluzie...


N lip 30, 2006 7:41 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Kilka pytań, więc po kolei:

@piter - z Marcinem mamy ciemne interesy, dlatego ma już dwie bluzy :twisted: A na poważnie - owocna współpraca w temacie tatuaży zaowocowała najszybszym wykonaniem bluzy...

@angel - Kingo, jasne, że mogę zrobić takie nadruki na damskich wdziankach - ale podobnie jak w przypadku pitera - zajmę się tym dopiero jak ukończę prace nad wszystkimi wzorami...

...skoro już o tym wspomniałem... ciągły brak reakcji ze strony wytatuowanej części Depeszy spowodował, że zabrałem się do pracy. Oto moja luźna interpretacja tego co Dave ma na przedramieniu - zgodność z oryginałem w moim mniemaniu jest jakaś (sami oceńcie jak duża) - przy tym tatuażu odpuściłem sobie jednak dociekania, czy piórek w lewym skrzydle jest 7 czy 8... Prawa strona wzoru to już swobodna interpretacja, bo akurat jak na złość tatuaż na większości fotek od tej strony jest niewidoczny, lub słabo widoczny. Czcionka użyta do imienia jest "przemysłowa" - Dave ma na ręce odręcznie zrobione imię...

Obrazek

@DMek - wszystkie koszulki ze sklepiku [fast fashion] są moim dziełem (szumne słowo) - Twoja też wyszła spod mojej ręki :) Co do bluzy - jak będą wszystkie wzorki zobaczę ile trzeba będzie za nią zapłacić. Póki co - Marcin ma dwie prototypowe bluzy, a ja cieszę się t-shirtem. Za jakiś czas obiecuję premierę kompletu :-)


N lip 30, 2006 19:15 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 871 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team