Depeche Mode - Zobacz wątek - uwagi, propozycje zmian, udoskonaleń
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  NastÄ™pna strona
uwagi, propozycje zmian, udoskonaleÅ„ 
Autor Wiadomość
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
musisz sobie przestawic czas w profilu i wszystko bedzie gralo jak nalezy


Åšr cze 16, 2004 10:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 21, 2003 13:51 pm
Posty: 1279
Lokalizacja: Białystok
 
Post 
OK ustawilem czas na Kalingrad i Pld. Afryke :D :D i juz jest w porzadku!!!


Åšr cze 16, 2004 10:05 am Zobacz profil
 
Post 
dziwie sie czemu jeszcze nie zostala zainstalowana latka ktora mimo porzadkow na forum pokazuje prawdziwa ilosc postow napisanych (dolicza takze te skasowane)
oraz latke ze statsami (ilosc postow na dzien, miesiac, ilosc odwiedzin itp.)


Pn cze 21, 2004 12:52 pm
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Taka "latka", ktora pokazuje wszystkie posty napisane jest standardowo w silniku Forum, ale w tym przypadku specjalnie zostala usunieta jakis czas temu, by pokazywana byla tylko ilosc postow fizycznie obecnych na Forum. Ilosc wszystkich postow napisanych mozna bowiem odczytac w inny sposob.

Latka ze statystykami na razie doinstalowana nie bedzie. Taka latka bardzo obciaza Forum i moze spowolnic jego dzialanie. Udostepniane sa natomiast statystyki serwera.


Pn cze 21, 2004 15:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
hmmmm jak widze avatary sa juz kontrolowane :) mam nadzieje ze w pelni Obrazek wiec pozostaje juz tyko sprawa podpisow, zeby wkoncu staly sie mniejsze niz wpisywane posty hhehehe Obrazek


Ostatnio edytowano Pn lip 05, 2004 0:33 am przez Razor, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Wt cze 22, 2004 1:35 am Zobacz profil WWW
 
Post 
poponuje dodanie kilku nowych skórek (2-3) tak by uzytkownik mial wiekszy wybor....albo ustawienie skóry standardowej na silver? kilka dni temu włączyłem standardową (tą czarną) i jest ona bardzo nie wyraźna (zwlaszcza na matrycy) a napewno nie kazdy uzytkownik wie ze mozna sobie samemu zmienić na inną , moze wygodniejsza? :)

jak dla mnie to standardowa jest malo wyrazna


N lip 04, 2004 23:09 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
Aja, co mówię jako użytkownik a nie moderator, nie wyobrażam sobie innej niż ta właśnie czarna... :-)


Pn lip 05, 2004 0:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
mam jedna uwago-pytanie co do Forum, dlaczego np gdy wejde na Forum i widze nieprzeczytane posty tzn żółte karteczki i nie wlacze zadnego posta zeby sprawdzic odpowiedzi, wyjde z Forum i znow wejde to wszystkie posty robia sie przeczytane, a gdy nacisne ZOBACZ POSTY OD OSTATNIEJ WIZYTY to nietety nic nie znajduje i musze pozniej cale Forum przegladac po koleji patrzac na daty i godziny :(. W tez tak macie.


Pn lip 05, 2004 0:37 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
@razor
No bo tak jest i juz.... jak sie wylogujesz (albo "jawnie" klikajac "Wyloguj" albo niejawnie (zamykajac przegadarke) to forum automatycznie oznacza wszystkie posty jako przeczytane. Ja tez bym wolal, żeby pamietalo co bylo nieprzeczytane... ale tu chyba nie ma nawet mozliwosci zmiany bo tak jest w phpBB i juz.


Pn lip 05, 2004 6:42 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
@chriss mam takie pytanko :D bo mowiles ze nie ma latki , a na moim forum LANOWYM ktore powstalo niedawno tez na phpBB jest cos takigo jak:

Obrazek

te forum nie ma czegos takiego jesli chodzi o podpisy ? proponuje odwiedzic strone http://www.przemo.org/phpBB2/ tam jest duzo rzeczy do forow phpBB :wink: pozdrawiam 8)


Cz lip 15, 2004 12:32 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Latka na podpisy jest, ale ja mialem na mysli to, ze nie ma latki do avatarow. Natomiast latka na podpisy predzej czy pozniej bedzie na forum "doszyta", jak sie tylko spreze do tego zadania :wink:


Cz lip 15, 2004 19:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
Chriss chyba nie wymaga to az tak wiele wysilku :D , dokoncz wkoncu sprawe tych wszystkich obrazkow na forum :).

Mam do ciebie takie pytanie, widze ze na tym forum nie ma problemu z przenoszeniem topicow do innego dzialu z zachowniem juz istniejacych postow, na tym forum phpBB by Przemo kurcze nie bardzo potrafie to zrobic :( , np powiedz mi w jaki sposob przenosicie posta z jednego dzialu do drugiego.


Pt lip 16, 2004 12:07 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Jesli chodzi o wyciecie kilku postow i przeniesieniego do innego topicu, to zainstalowalismy latke merge mod, ktora pozwala na laczenie topicow.

A z ta latka na podpisy, to wymaga to modyfikacji kilku plikow. Juz raz to robilem, ale cos zpapralem, ale teraz sprawa zajmie sie specjalista, musze tylko wyselekcjonowac pliki i podeslac i bedzie gralo;-)


Pt lip 16, 2004 12:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
chriss a nie chodzi ci moze o cos takiego Merge Topic ja cos takiego znalazlem tylko na tej stronie, ze niby jest to lista dodatkow do forum ale w panelu nie mam tej opcji moze admin ja ma hmmm napisze do niego :D


Pt lip 16, 2004 12:42 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Nie, raczej nie Hack sie nazywa mege mode. Jest dostepny na phpbb.pl Widoczny dla moderatorow i administratorow.


Pt lip 16, 2004 12:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
chriss niestety strona www.phpbb.pl nie dziala mi bylem tez na innych stronach o phpbb z hackami i nigdzie nie ma tali o takiej nazwie :( MEGE MODE , jesli znajdziesz chwilke moze mi ja na maila podeslac ? 8) z gory thx, a jeszcze mam pytanie jaka to jest wersja forum 1 czy 2 ? cos mis ie wydaje ze pierwsza i ta latka na te nowe fora moze nie dzialas grrr :|


Pt lip 16, 2004 13:53 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:15 am
Posty: 461
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
ostatnio widze wiecej banerów roznych instytucji, czyżby forum zaczeło na siebie zarabiac? pytam z czystej ciekawosci. :)


Åšr lip 21, 2004 21:51 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Nie, Forum jest ciagle deficytowe, ale pojawiaja sie nowe banery, bo szukam formuly, ktora pozwoli na samowystarczalnosc finansowa, dlatego przybywaja nowe banery i pewnie przybeda jeszcze kolejne (a inne zniknal), ktore sa w trakcie "dogrywania", ale to jak na razie raczej faza eksperymentow i szczerze mowiac nie spodziewam sie wyniku dodatniego, a chodzi raczej o minimalizacje "strat".


Åšr lip 21, 2004 21:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
wy tez mieliscie taki blad przed chwila? ja przez jakies czas ( 3 min ) nie moglem wejsc na forum i wyskakiwal mi taki napis

phpBB : BÅ‚±d Krytyczny

Error updating sessions table

DEBUG MODE

SQL Error : 1034 Incorrect key file for table: 'phpbb_users'. Try to repair it

UPDATE phpbb_users SET user_session_time = 1091095854, user_session_page = 0 WHERE user_id = 343

Line : 277
File : /home/depeche/public_html/includes/sessions.php


Cz lip 29, 2004 11:19 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
Mieliśmy.... wszysto się czasem wiesza... dobrze, że ta awaria trwała króciutko :-)


Cz lip 29, 2004 11:21 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team