Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 82  Następna strona
Pytanie do moderatora 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 18, 2004 22:04 pm
Posty: 754
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
krzysiek napisał(a):
przecież o ile mi wiadomo usunięcie konta nie powoduje usunięcia dotychczas napisanych postów ?


no właśnie, i w związku z tym moje pytanie do modów: czy jest możliwość usunięcia wszystkich, lub części postów użytkownika z forum, za jednym lub kilkoma kliknięciami?


Cz lut 07, 2008 23:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 30, 2003 20:23 pm
Posty: 44
Lokalizacja: warsaw
 
Post 
@ Chopaki moje dociekliwe :arrow: Kompletnie nie rozumiem, w jakim celu zadajecie pytanie, sprowokowane jakis rok temu przez @ alan_nisa. Dyskusja liczyła chyba ze dwadzieścia stron, a nie doprowadziła do żadnego konstruktywnego wniosku poza jednym dość logicznym autorstwa @ Deserka: To niczyj zakichany interes, dlaczego ktoś odchodzi z forum i w jaki sposób to robi.
Bawią Was, jak mniemam, takie zachowania. Nie ukrywam, że mnie też, ale łatwo jest oceniać, nie znając przyczyn. Nie dzieje się Wam przez to żadna krzywda, więc poszukiwanie powodów uważam za stratę czasu i energii.
Pozwólmy Innym odchodzic z forum w blasku chwały, deszczu oklasków, pokłonach bitych na Ich cześć albo w kompletnej ciszy, zapomnieniu, bez rzewnych pożegnań. To jest Ich prywatna sprawa, a nam nic do tego.


Pt lut 08, 2008 1:39 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
czyli po tej odpowiedzi rozumiem że chodzi jedynie o demonstracje,problemy z własna psychiką tak?ja naprawdę myslalem,że są jakies konkretniejsze,ze tak się wyraze natury technicznej.


co za żenada,ale jeszcze pal licho jak ktos odchodzi i tyle go widzieli,ale jak komus foch przejdzie i wraca,to juz słoma z butów na wysokości głowy.........


tak zapytalem,dlatego,że takie zachowania wprowadzają pewne zamieszanie na forum.Uważam,że moderatorzy powinni olewać takie prośby,i nie kasować kont tylko dlatego,że ktoś ma focha.Naprawde chce odejść ,to odejdzie i nie bedzie więcej pisał ani zaglądał i tyle,a jak foch to przejdzie,wróci i po co komu to zamieszanie i zawracanie głowy moderatorom?


Pt lut 08, 2008 2:06 am Zobacz profil
 
Post 
@krzysiu widze, że chyba nie masz innych problemów w życiu jak rozkminianie postępowania innych. No dobrze...
Jako jedna z tych co odeszła i wróciła, powiem Ci miałam powód żeby odejść i miałam powód żeby wrócić. I to ani Twoja ani niczyja brocha.
Zajmijcie się ludzie w końcu swoim życiem, zamiast analizować kto, co, po co i dlaczego.
To tyle.


Pt lut 08, 2008 8:40 am

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
jakby sie kazdy zajal swoim zyciem to nie mialyby sensu istnienia fora dyskusyjne :D w ludzkiej naturze jest ocenianie zachowan innych. a kasowanie kont, a potem come back to zawracanie glowy adminowi.


Pt lut 08, 2008 11:22 am Zobacz profil WWW
 
Post 
Wiesz, ja uważam, że zastanawianie się kto i co dlaczego robi to jest strata czasu i mało interesujące. No ale każdy ma inne zainteresowania, coż.....


Pt lut 08, 2008 11:38 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
no własnie,kazdy lubi co innego,niektórzy lubia robic publiczną żenadę połączoną z dziecinadą,i do tego przy okazji jak najwyraźniej zgodził sie ze mną Krzychal zawracać gitare innym.

Dlatego poruszylem ten temat,i zaproponowałem moderatorom,żeby po prostu olewali takie prośby ,no chyba że nie maja nic innego do roboty poza spelnianiem życzeń rozkapryszonych,dużych dzieci,ktore same nie wiedzą czego chcą.Tym bardziej ze takie zachowania powodują pewne zamieszanie,chociażby w ten sposób ze powstają pytania-sam odszedł ,a może go zbanowali?


Pt lut 08, 2008 11:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 18, 2004 22:04 pm
Posty: 754
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Też uważam, że to niezła komedia, zwłaszcza te powroty na forum po skasowaniu konta. Bo wierzę, że niektóre odejścia mają solidniejsze podstawy niż ostentacyjne przedstawienie swojej frustracji całemu światu. Ale powroty to już dziecinada.


W związku z tym moje pytanie, które nie doczekało się odpowiedzi (jest na górze tej strony). Denerwuje mnie, że ponad połowa postów jakie napisałem i pod którymi dzisiaj bym się nie podpisał, nadal jest w bazie danych, sygnowana moim szanownym nickiem. Ręcznie ich usuwać to tak średnio mi się widzi, więc zastanawiam się (niekonsekwentnie do mojej powyższej wypowiedzi) nad popełnieniem forumowego seppuku i zmartwychwstania pod tym samym nickiem. Innymi słowy - wyczyszczenie konta, tabula rasa. krzysiek - mam nadzieję, że zrozumiesz i przebaczysz.


Pt lut 08, 2008 14:03 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Nie ma mozliwosci usuniecia wszystkich postow wraz z kontem.

Jezeli chodzi o osoby, ktore prosza o skasowanie konta, potem loguja sie na nowo (z reguly pod tym samym nickiem), to po kilku takich rundach blokujemy kolejne nowe konta. W praktyce oznacza to ban. Powody, dla ktorych ktos tak robi a nie inaczej sa dla nas obojetne i nigdy nas nie interesowaly. Zostawiamy to pole do popisu dla spekulantow.
Proponuje na tym zakonczyc dyskusje.


Pt lut 08, 2008 14:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 03, 2006 11:39 am
Posty: 717
Lokalizacja: WWA
 
Post 
looper napisał(a):
Polecam zastanowienie się nad tym tematem.

Pod rozwagę stawiam również istnienie tematów
"Utwory bez bólu i cierpienia"
"Najczystszy utwór dm" (może już spadł)

Zarzuty te same.
Z takimi wyliczankami to do spella. :roll:


Ekhm... :evil:


Pt lut 08, 2008 16:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 10:27 am
Posty: 430
Lokalizacja: Chojnice
 
Post 
krzysiek napisał(a):
chociażby w ten sposób ze powstają pytania-sam odszedł ,a może go zbanowali?

A tak to powstają pytania: jest jeszcze na tym forum, czy go nie ma? wróci, czy nie wróci? nie zamierza już korzystać z konta, czy to tylko przerwa?

Jednej odpowiedzi na to pytanie 'kasować, nie kasować? wracać, nie wracać?' nie ma, to jasne.
Nie wiem więc co ma na celu ta rozmowa, skoro każdy ma swoją rację.
Prędzej wszyscy użytkownicy wykasują swoje konta niż będą mieli identyczne zdanie w tej kwestii.

Jak ktoś kasuje to ma powód. Albo i nie ma. Ale przecież jak chce skasować to i tak skasuje, i tyle.

PS. Jak mam się określić za którąś ze 'stron' - jestem za niekasowaniem.
Ale nie wykluczam tego, ze kiedyś sama bez powodu wykasuje swoje konto i - powrócę.


Pt lut 08, 2008 17:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:15 am
Posty: 461
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
@looper, chyba nie oczekujesz, ze subiektywne sugestie pojedynczych uzytkowników beda natychmiast wykonywane?
"wyliczanki", jak to sam trafnie zauważyłes, maja krótki żywot. Same spadają i nie trzeba ich nigdzie przenosić.


Pt lut 08, 2008 18:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 29, 2006 21:59 pm
Posty: 142
Lokalizacja: STĄD DO WIECZNOŚCI.....
 
Post 
Chciałabym się dowiedzieć, dlaczego osoby,które zostały zablokowane,nie dostają żadnego ostrzeżenia na pm lub informacji-za co i na jak długo zostały zablokowane.Zadaje pytanie w imieniu Charakterka i Patgore,które w moim mniemaniu należą do osób ciepłych i nie zauważyłam nigdy,aby w jakikolwiek sposób uraziły kogokolwiek z użytkowników forum,a wręcz przeciwnie.POZDRAWIAM :!:


So lut 09, 2008 16:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:15 am
Posty: 461
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Zapewne za kolejne "ciekawe" pogaduchy w równie ciekawym temacie Dżordż Majkel.


So lut 09, 2008 16:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 29, 2006 21:59 pm
Posty: 142
Lokalizacja: STĄD DO WIECZNOŚCI.....
 
Post 
To nie jest odpowiedz na moje wszystkie pytania.To już chociaż wiedzą za co :x Jeżeli pogaduchy są powodem banowania,to wydaje mi się że można było ich poinformować ,iż to się komuś nie podoba :!: Wnioskuje również o to ,albo może inaczej żeby ktoś nie poczuł się urażony.PROSZę -aby założyć jakiś temat informujący kto i za co został zablokowany dla informacji innych użytkowników lub ku przestrodze.Jeżeli ktoś blokuje moje konto,to chciałabym wiedzieć za co i na ile :!:
Jeżeli się komuś temat lub wykonawca nie podoba to nie jest powód aby zniekształcać ....... lub zamykać:!: Każdy swoje emocje okazuje inaczej,co w tym złego :roll:


So lut 09, 2008 17:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 05, 2005 22:00 pm
Posty: 132
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
Generalnie to wszystko zawarte jest w regulaminie. Jest możliwe dostanie bana bez żadnego ostrzeżenia.
Sam ostatnio takowego dostałem :P


So lut 09, 2008 17:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 25, 2007 12:06 pm
Posty: 173
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Charakterek i Patgore są wspaniałymi osobami, które, wg. mnie, nie zrobiły nic złego. Jeżeli zostały zablokowane bez ostrzeżenia, to nie jest fair w stosunku do nich :?. Mogę się chociaż dowiedzieć, kiedy będą mogły już pisać na forum?
Cezar, regulamin jest, ale chyba nie wszyscy go przestrzegają. I nie mówię tylko o forumowiczach ;).
Podpisuję się pod pomysłem Bożeny, o stworzeniu tematu, dotyczącego zablokowania innych.


So lut 09, 2008 17:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 30, 2003 20:23 pm
Posty: 44
Lokalizacja: warsaw
 
Post 
Z tego, co napisał @ unga, jasno wynika, że od zawsze można było dostac bana nawet za goopie OT'y. Różnica polega jedynie na tym, ze, jeżeli mnie pamięc nie myli, kiedyś sie to nie zdarzało, a teraz jest normą.
Nie wiem, jak bardzo laski narozrabiały, gdyż topic o Dżordżu mnie delikatnie mówiąc nie interesuje, toteż zaglądam do niego sporadycznie, ale bez przegięć. Jakiekolwiek bzdury tam nawypisywały, choćby kompletnie odbiegające od tematu, to chyba można im najpierw wlepić czerwoną kartkę albo postraszyć magiczną miotłą.
Fakt, regulamin jest po to, aby go przestrzegać, ale znowu odnoszę wrażenie, że są wśród nas równi i równiejsi. Niech sobie będą, mnie to ryba, ale odrobina wyrozumialości jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
Kiedy dawno temu wyleciałam na chwilę z drugiego forum, przynajmniej domyślałam się za co. Wylatując stąd, pewnie nigdy nie wpadłabym na to, co zbroiłam.
Stworzenie tematu informującego kto i za co został zablokowany? Pomarzyć dobra rzecz.


So lut 09, 2008 18:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 25, 2007 12:06 pm
Posty: 173
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Teraz już nie ma tych komentarzy w topicu o Dżordżu, więc dokładny powód będzie zarówno nam, jak i zablokowanym nieznany.
Równi i równiejsi - idealne stwierdzenie, szkoda tylko, że ma ono miejsce na forum.
"Stworzenie tematu informującego kto i za co został zablokowany? Pomarzyć dobra rzecz." - słowa przechodzą w czyny, zobaczę, co z tego wyjdzie. Jest nowy topic, który mam nadzieję, przyjmie się prawidłowo :).

EDIT: temat został skasowany :lol:. Pojawił się MODErator na forum i pierwsze co, usunął temat. Urocze...

roodzia napisał(a):
informacje o tym kto i za co umieszczane są tu: słowo od admina.
Nie ma powodu powielania tych samych informacji.

W takim razie kiedy w tym topicu pojawi się odpowiedź na sytuację Patgore i Charakterka?


So lut 09, 2008 18:39 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 26, 2006 22:39 pm
Posty: 948
Lokalizacja: Dajesz od razu czy trzeba z Tobą chodzić? Chcę zobaczyć Twój pionowy uśmiech.
 
Post 
roodzia napisał(a):
informacje o tym kto i za co umieszczane są tu: słowo od admina.
Nie ma powodu powielania tych samych informacji.

Przeczytalem ten topik i nie ma tu zadnej informacji o banach czasowych, sa natomiast jedynie o calkowitym/stalym/dozywotnim zabanowaniu.

Uwazam ze to dobry pomysl z otworzeniem tu takiego topiku.
Argumentacja Bozeny jest jak najbardziej sluszna.
Bozena napisał(a):
dla informacji innych użytkowników lub ku przestrodze.Jeżeli ktoś blokuje moje konto,to chciałabym wiedzieć za co i na ile :!:

Na innych forach funkcjonuja tzw. ostrzezenia widoczne przy nicku. Taki system jasno pokazuje kto podpadl. Tutaj jest to robione po cichu i tajnie.
I nawet nie wiadomo czy ktos sie nie odzywa bo nie ma czasu, czy jest zabanowany. To samo dotyczy PM.


N lut 10, 2008 14:25 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 82  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team