Depeche Mode - Zobacz wątek - Pet Shop Boys
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  NastÄ™pna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post Pet Shop Boys
Przyznam, że m.in. brak tego tematu w dziale ''pozostałe grupy'' bardzo poważnie zaniepokoił mnie i skłonił do zapytania tu i ówdzie co się dzieje na forum. Szkoda, że temat został utracony, bo sporo w nim było postów :/

Teraz postanowiłem reaktywować go i od razu ważna informacja dla miłośników duetu:

New Album, it's coming next year:

It is anticipated that the recording and mixing of the new Pet Shop Boys' album will be completed in November and that it will be released in March 2009. A single, probably a song co-written with Xenomania called "Love etc.", will be released prior to the album.


Hmmm wygląda na to, że luty/marzec/kwiecień, dzięki takim grupom jak DM, PSB i być może Massive Attack (?) może być naprawdę przewspaniały ;]


Ostatnio edytowano Cz sie 20, 2009 15:30 pm przez saferłel, łącznie edytowano 1 raz



Śr paź 29, 2008 20:44 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
cześć mały fanie!

wielkie dzięki za odnowienie tematu... :)
właśnie ciekawe, dlaczego zniknął...raz to już te zasoby przeszukiwałem.zachodziłem w głowę ,czy w ogóle był temat poświęcony PSB ;)

ostatnio trochę bywam na imprezach DM...ale byłem też na takiej ,gdzie było towarzystwo zwiazane z DM ..a udało się przemycić 3 kawałki PSB
in the night, paninaro, minimal

poza tym 3city ma bardzo fajną ekipę , która robi dobre imprezy...dlatego też na forum gazety poruszałem kwestię, takiej imprezy bardziej ukierunkowanej na PSB...

Co do nowej płyty chłopaków - ciągle ta nazwa Xenomania. :)...co też wysmażą, czy będzie tak dobre jak FUNDAMENTAL...
może za przykładem DM ogłosiliby tak trasę i zaprezentowali jakieś fragmenty utworów ( mój brat już ma bilet na ten przyszły koncert DM w W-wie..ja na razie spokojnie czekam na płyty jednych i drugich...)


Śr paź 29, 2008 22:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
PSB to chyba jednak inni mentalnie zespół od DM, nie są w dodatku jakąś medialną sensacją, przynajmniej nie tego kalibru co DM, dlatego takie konferencje, ujawniane numerów....to nie w ich stylu, zresztą pomysł DM z przedstawieniem Wrong i Peace to takie hmmm kompletnie niezobowiązujące przypomnienie o sobie, zakładam, że oba te kawałki o ile w ogóle pojawią się na płycie przejdą sporą metamorfozę i ich nie poznamy ;)

Co do Xenomanii to niektórzy znają moje zdanie ;) W swojej lidzie, pracując z przedstawicielami tzw. masowej pop muzyki, tej najbardziej promowanej, reklamowanej....są w 1 lidze, ale na bardziej alternatywne rejony jakim niewątpliwie jest PSB jeszcze się nie rzucili i ta płyta pokaże jakie korzyści odniesie Xenomania....albo (odpukać) jak mocno na tym ucierpi PSB.
Nie no, ok, jestem dobrej myśli, naprawdę. Będzie na nowej płycie kawałek na miarę Sodom Show :D


Śr paź 29, 2008 23:37 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Pet Shop Boys - reaktywacja tematu
saferłel napisał(a):
Hmmm wygląda na to, że luty/marzec/kwiecień, dzięki takim grupom jak DM, PSB i być może Massive Attack (?) może być naprawdę przewspaniały ;]
Dodając do tego "dark album" The Cure i nowe U2 rzeczywiście może być ciekawie.
saferłel napisał(a):
Będzie na nowej płycie kawałek na miarę Sodom Show
Nie obraziłbym się, gdyby była powtórka z "I'm with Stupid" czy"M.I.N.I.M.A.L" :wink:


Cz paź 30, 2008 8:46 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Ja też, nagrać taką płytę jak Fundamental byłoby cudownie!

A i kolejne piosenki, które mogą znaleźć się na płycie to: Beautiful People i Legacy.

PS - wierzysz kolego w ten Dark Album? Bo ja bardzo, bardzo, ale z każdym dniem ta wiara odrobinę topnieje i rozpuszcza się zupełnie gdy Robert Smith przekłada premierę :)


Cz paź 30, 2008 16:54 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Slyszalem plotki na temat tytulu. Czy to prawda ze ma to byc "Commercial"?


Pt lis 07, 2008 1:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Tak piszą na oficjalnym forum PSB, bo wokalista napisał, że to najbardziej komercyjna rzecz jaką nagrali od czasów Very. I można powiedzieć, że to taki roboczy tytuł ;)


So lis 08, 2008 10:42 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Jesli Neil tak powiedzial, to w polaczeniu z faktem ze wspolpracuja z Xenomania zaczynam sie lekko obawiac zeby nie wyszedl z tego troche zbyt dance'owo - komercyjny material :8): Mimo to czekam niecierpliwie i ufam w talent i gust chłopaków!


So lis 08, 2008 15:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Very to też czyta komercja można by napisać, a jednak jest genialna w swojej kategorii. Oni zawsze pozostając wierni swojemu gatunkowi odcinają się od ogólnych standardowych panujących na rynku muzyki pop, więc jak zwykle powinno być co najmniej dobrze (3'5/5)


N lis 09, 2008 12:36 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post 
wspomnienia z warszawskiego koncertu

Pet Shop Boys - Warszawa - 10.09.2006
http://pl.youtube.com/watch?v=OFAAStY5QQo
http://pl.youtube.com/watch?v=J7vz3oySvGw


Pn lis 10, 2008 2:56 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post monografia pt. "Neil Tennant: Angielski sen"
ten temat nie był poruszany...kapitalną rzecz szykuje nasz rodak..MONOGRAFIĘ tak ,jak w tytule.
tu zacytujÄ™ kolegÄ™, potem to samo znajdziecie dalej
"Neil Tennant: Angielski sen", MONOGRAFIAktóra będzie
pierwszym wydawnictwem poświęconym wyłącznie literackiej
twórczości Neila. Równolegle powstaje dwujęzyczne wydanie prawie wszystkichutworów poetyckich Tennanta z objaśnieniami i komentarzami. Mówiąc 'utworypoetyckie' mam na myśli oczywiście teksty piosenek, które zdaniem autora (i nie tylko są poezją.)"

kiedyś pet shop boys byli porównywani do depeche mode, w ogólnym zarysie chodziło o zaangażowane teksty połączone z muzyką , co by nie powiedzieć ,muzyką przy której można tańczyć...zagorzali depesze będą na pewno obstawać za Martinem, jako tekściarzem, ale twórczość Neila , jako poety,ma jednak też jak widać zagorzałych zwolenników
sporo w tym temacie znajdziecie na forum fanów psb na stronach gazety..tam więc odsyłam zainteresowanych - stosowny link niżej

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... 91&v=2&s=0


Åšr gru 10, 2008 23:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Szczerze mowiac nigdy nie myslalem o Neilu jako o poecie, choc jego teksty sa rzeczywiscie swietne. Zawsze zgadzalem sie z nim w wielu sprawach o ktorych mowil rowniez poza tworczoscia muzyczna (wywiady). To czlowiek, ktory ma ogromny dystans do siebie i otoczenia a jednoczesnie jest bardzo krytyczny. Probka tutaj. To sprawia, ze jego teksty sa nieraz ironiczne i pelne metafor, ale zawsze prawdziwe i celnie trafiajace w punkt. Gdyby sie tak zastanowic to takie Jealousy, To speak is a sin, Before, You only tell me you love me..., itd, jednak swiadcza o nim jako o poecie. Dzieki za swietnego newsa! To ciekawe doswiadczenie spojrzec na swojego wieloletniego idola z nowej perspektywy!


Cz gru 11, 2008 15:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
Believer...miło mi znaleźć tutaj kolejną osobę, która również ceni PSB i tak pisze o Neilu :)
na geoweyne była kiedś taka ankieta, więcej jak połowa petheads jako drugi ulubiony zespół wymienia depeche mode; w przypadku depeszy na pewno na drugim miejscu nie są PSB, ale widać, jakieś małe grono sympatyków by się znalazło... :8):
hmm...ostatnio na nothingh's impssible IV w Gdyni paradowałem w koszulce pet shop boys
ja prawdę powiedziawszy, też nie myśłałem o Neilu jako poecie, ale miałem przeświadczenie, że tekst piosenki to też jakieś wiersze...
a że są nawet aż tak oceniane i doceniane, tym przyjemniej
pozdrawiam!


Cz gru 11, 2008 16:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Cytuj:
Believer...miło mi znaleźć tutaj kolejną osobę, która również ceni PSB i tak pisze o Neilu Smile

Tak naprawde to znalazles mnie tylko tu, bo juz sie znamy :wink: . Zapewne mowi Ci cos ksywa "ralph" ze wspomnianego forum na GW :8): Co prawda daaawno sie tam nie udzielalem, ale wciaz zagladam. OK, koniec OT :wink:
Cytuj:
w przypadku depeszy na pewno na drugim miejscu nie sÄ… PSB
U mnie chyba tak wlasnie jest, choc to dosyc plynna granica :D


Cz gru 11, 2008 16:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
Aaaaa ;) ralph24
:8): no cześć...mam na pewno w komórce jeszcze Twój numer ;) o ile oczywiście go nie zmieniałeś
tak, a to nawet przeszło mi przez głowę, że mozesz być kims, w jakiś sposób mi znanym
ja, żeby sobie nie komplikować życia :o trzymam się na forach jednej ksywy..
oczywiście nie powiem, że nigdy nie używam innych
czasami gdzieÅ› podpisujÄ™ siÄ™ spaceboy, rzadko euroboy, i jest jeszcze jedna tajna ksywa :P
cześć


Pt gru 12, 2008 21:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
dotyczy trochę Petera Burnsa, który wykonuje jack & jill party.
tu podaję link na forum petheads , gdzie 1 and 1 make 5 umożliwia nam zgranie sobie różności..tym razem demo jack & jill party , śpiewa rzecz jasna Neil
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=88748045


Pt gru 19, 2008 21:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Kiedy?: 23 marca
Co?: płyta ''Yes''
Kto?: Oni :)

Na pierwszy ogień pójdzie Love Etc., o czym już pisałem. Do albumu zostanie też prawdopodobnie dodana płyta DVD, która prawdopodobnie zawierać będzie film dokumentujący prace nad krążkiem + coś jeszcze ;]

A o to tracklista:

1. Love etc.
2. All over the world
3. Beautiful people
4. Did you see me coming?
5. Vulnerable
6. More than a dream
7. Building a wall
8. King of Rome
9. Pandemonium
10. The way it used to be
11. Legacy


Wt sty 06, 2009 14:20 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 02, 2005 18:14 pm
Posty: 311
Lokalizacja: Cardiff
 
Post 
Fajnie....cudu sie nie spodziewam...ale każdą kolejną płyte Pet Szopów wchłaniam bardzo pozytywnie...pewnie i teraz tak będzie...

syty rok sie zapowiada nie ma co :)


Wt sty 06, 2009 15:15 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
będzie na pewno bardzo pozytywnie :8):
nie mam wątpliwości :)


Pt sty 09, 2009 17:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
ja tez nie :wink: Jesli juz to lekko zastanawia mnie fakt maczania palcow przy YES Xenomanii, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.


Pt sty 09, 2009 20:06 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team