Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Utwór, który "odkryliście" po latach 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 24, 2005 17:53 pm
Posty: 99
Lokalizacja: Zielona Góra
 
Post 
Dla mnie odkryciem było Dangerous, chyba na początku tego roku. Wcześniej zastanawiałam się ciągle: ale czym oni wszyscy się tak podniecają? :P
Z Little 15 tez było ciężko bo nie pasowało mi ono do niczego na ukochanym MFTM i choć w dalszym ciągu mi nie pasuje, to uważam, że jest to bardzo dopracowana technicznie kompozycja z tekstem, który można interpretować na wiele sposobów.
Z biegiem lat przestało mnie denerwować dziś zupełnie już neutralne Satellite.
Wciąż natomiast nie znoszę Comatose, I Am You, A Pain That I'm Used To, Sinner in Me i I Want It All, ciekawe czy kiedyś się to zmieni... śMIEM WĄTPIĆ :evil:


Pt lis 20, 2009 18:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post 
... zdecydowanie Stories Of Old. Kawałek zagubiony w chyba najlepszej płycie :twisted:

I nie jest bynajmniej powodem BOX SOTU :D


N lis 22, 2009 12:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 12, 2005 21:47 pm
Posty: 4
Lokalizacja: Rzeszów
 
Post 
Przez jakiś czas nie mogłam słuchać "Barrel of a gun". Przeszło mi po jednej nocy w rzeszowskim Trygonie :D Ostatnio "przeprosiłam się" z " Useless". Słucham ile się da i nie mam dość!


Pt gru 04, 2009 22:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 01, 2009 22:54 pm
Posty: 87
Lokalizacja: world full of nothing
 
Post 
Po tylu latach odkryłam na nowo SPEAK & SPELL'' oraz A BROKEN FRAME'' i ich swoisty urok ! Mają magiczną moc przenoszenia mnie w szczęśliwe lata mojego dzieciństwa :P W tamtym czasie moje # 1 były inne , a w 90' szczególnie VIOLATOR , lecz teraz z sentymentem odsłuchuję pierwsze albumy:D Doceniłam też po czasie'' PLAYING THE ANGEL , bo niestety pierwotnie nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia , podobnie zresztą jak ,, Only When I Lose Myself '' - teraz jest inaczej !


Pt gru 11, 2009 21:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 14:22 pm
Posty: 367
Lokalizacja: Pozek
 
Post 
Get right with me -> kiedyś maxymalnie obojętny, teraz ciary na każdym skrawku mojego ciała :wink:


Wt gru 15, 2009 19:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 10:27 am
Posty: 430
Lokalizacja: Chojnice
 
Post 
Ja miałam jakiś czas temu dokładnie to samo z Walking In My Shoes. I One Caress, którą co prawda zawsze lubiłam, ale teraz jakoś tak... zaczęłam bardziej się w nią wsłuchiwać i więcej dostrzegać :wink:

No i ostatnio wyjątkowo przypadło mi do gustu The Things You Said, też kiedyś zadziwiająco obojętne.


Śr gru 16, 2009 15:10 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 12, 2009 17:44 pm
Posty: 46
 
Post 
Ja ostatnio odkryłam Somebody na nowo ( wersja ze 101) dostrzegając w tej piosence piękną kompozycję.
Zmieniłam też nastawienie do Pipeline odkąd usłyszałam demo tej piosenki. Jakoś tak bardziej do mnie przemówiło niż wersja albumowa.
( a propos, demo Hole to feed również uważam za lepsze od albumowego wydania ).


Śr gru 16, 2009 19:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post 
U mnie zdecydowanie Get Right With Me. Bardzo dobry kawałek, który zawsze lubiłem, no ale teraz bardzo awansował...


Śr gru 16, 2009 20:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 15, 2009 16:36 pm
Posty: 85
 
Post 
never. katuje we wszystkich wersjach, nawet ośmio-bitowej. dawniej był po prostu zwyczajnym kawałkiem, teraz nabiera mocy, głównie za sprawą wokalu i tekstu.


Śr gru 16, 2009 20:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N kwi 17, 2005 18:39 pm
Posty: 130
Lokalizacja: Chorzów
 
Post 
Slucham ostatnio A Broken Frame i stwierdzilem, ze oprocz The Meaning Of Love, A Photograph Of You i See You to naparawde dobry album. gdyby dodac z S&S Tota!Tora!Tora , Photographic i Big Muff a 3 wczesniej wymienione przerzucic na S&S to ten album biłby na glowe SOTU. Równiez szacun mam za kompozycje Oberkorn. Jestem godny podziwu wyobrazni muzycznej Gora i spolki, jakby nie patrzec swiezych dwudziestolatkow (wtedy).


So gru 19, 2009 18:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 19:13 pm
Posty: 146
Lokalizacja: włocławek
 
Post 
Stories of old. Omijalem go przez blisko 20 lat do czasu kiedy uslyszalem studio sessions...Od maja nalezy do jednych z moich faworytow :wink: Pomysl z tym BOXem byl przedni


N gru 20, 2009 19:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 06, 2007 21:57 pm
Posty: 920
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Blasphemous rumors


N gru 20, 2009 20:37 pm Zobacz profil
 
Post Re: Utwór, który "odkryliście" po latach
World In My Eyes.
"Odkrylem" to niewlasciwe slowo, bo zawsze uwielbialem ten kawalek, ale nigdy mnie tak nie sponiewieral, jak na koncercie w Londynie (15/12/09).
Niby taka sama wersja, co na poprzedniej trasie. Niby przezywalem juz ten utwor na koncertach. Ale tej nocy w O2 Arena podczas World... a zwlaszcza podczas ostatniej (spowolnionej) zwrotki, stary depechowski klimat wypelnil gesto hale i stal sie niemal namacalny.
Nie wiem czemu az tak mocno to poczulem. Ale wiem, ze to byl jeden z tych najpiekniejszych momentow w calym moim depechowskim bycie.


Wt sty 05, 2010 1:53 am
 
Post Re: Utwór, który "odkryliście" po latach
when the body speaks, drażnił mnie jak cała płyta do czasu gdy usłyszałem go tylko na smyczki, cóż człowiek jest omylny :8):


Pn sty 18, 2010 21:36 pm
 
Post Re:
jechowiec napisał(a):
breakthehabit napisał(a):
a mnie z kolei nie zachwyciła ULTRA, a teraz nie mogę się nasłuchać Freestate i Sister of Night - piękne :!: :!: :!: :!: :!:


to samo.
od miesięcy Ultra najczęsciej gości u mnie.
z naciskiem na... wszystko. Dave odnalazł głos po sofadzie.


miałem to samo jak po raz pierwszy dorwałem tę płytę, ale jak już do mnie po jakimś miesiącu dotarła to regularnie wiór się z niej kręci, dla mnie to opus magnum (słowo klucz magnum)


Pn sty 18, 2010 21:41 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 07, 2009 21:31 pm
Posty: 382
Lokalizacja: my secret garden
 
Post Re: Utwór, który "odkryliście" po latach
It's no good- lubiłam zawsze, ale potem jakoś mi się"przejadl"-teraz fascynacja powróciła znów


Wt sty 19, 2010 9:22 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Utwór, który "odkryliście" po latach
bardzo zaskoczyło u mnie Damage People, świetna piosenka mimo ze początkowo do mnie nie przemawiała, polecam posłuchać dosyć głośno pierwsze sekundy tej piosenki, fenomenalne dźwięki :8):
i ostatnio zajarzyłem że jeszcze nie słyszałem wersji live :idea:

http://www.youtube.com/watch?v=i59eG_CctJo


Śr sty 20, 2010 19:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 12:28 pm
Posty: 34
 
Post Re: Utwór, który "odkryliście" po latach
higher love :)


Cz sty 21, 2010 11:36 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 03, 2009 23:20 pm
Posty: 51
 
Post Re: Utwór, który "odkryliście" po latach
Trochę tego jest, ale ostatnio The Stories of old, które pewnego dnia ... :)


Cz sty 21, 2010 23:44 pm Zobacz profil
 
Post Re: Utwór, który "odkryliście" po latach
Ja co jakiś czas na "nowo odkrywam" jakiś utwór DM. Coś czego kiedyś nie trawiłem, teraz okazuje się odpowiadać mojemu gustowi, wręcz mnie zachwycać. Ostatnio takim odkrytym utworem było The Sun & The Rainfall


Pt sty 22, 2010 8:52 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team